Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

meita, labai patiko tavo atvirukas wub.gif
Atsakyti
Pagaliau galiu parodyti savo mini albumą su itališkos kelionės akimirkomis smile.gif
Kritika visada laukiama biggrin.gif Daugiau bloge...
user posted image
Atsakyti
QUOTE
Pagaliau galiu parodyti savo mini albumą su itališkos kelionės akimirkomis
Kritika visada laukiama  Daugiau bloge...

Kaip grazu! spalvine gama tokia grynai pataikyta i mano asociacijas su Italija; Labai patiko kad ivairios korteles ir langeliai atsiveria ir imanoma paskaityti. Cia pirmas kelioniu mini albumas? nepanasu!
Labai l.l patiko!
Atsakyti

meita, diax, grazu svelnu wub.gif
tishka koks smagus albumelis thumbup.gif wub.gif jauciu po vienos perziuros visko nepamaciau ,veliau eisiu dar karteli apziureti biggrin.gif
Atsakyti
Na stengiuosi pakomentuoti bloguose tad cia nebesikartosiu smile.gif nes nuostabiai merginos darbuojates smile.gif
o as irgi netinginiauju plusu is peties... tad sy kart rodausi su ale pergamento stiliaus atviruku
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sypseniki @ 2012 06 01, 15:15)
Na stengiuosi pakomentuoti bloguose tad cia nebesikartosiu smile.gif nes nuostabiai merginos darbuojates smile.gif
o as irgi netinginiauju plusu is peties... tad sy kart rodausi su ale pergamento stiliaus atviruku


mega_shok.gif Griūnu aukštielninka Tai bent grožis wub.gif
Papildyta:
O aš sukau sukau galvą kokį atviruką tėčiui sumeistrauti 55 proga.

Nusprendžiau pabandyti vyrišką a la kostiumą (išdrįsau, vadinasi biggrin.gif), o kitą teiks mama tėčiui. Ir labai smagu, kad pagaliau radau kur panaudoti Justess dovanėlę thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 01 birželio 2012 - 15:26
user posted image

*daugiau vaizdų bei aprašymas bloge.

Štai mano debiutinis skrebukas CSI (Color Stories Inspiration) saituj kur esu pakviestinė dizainerė visam mėnesiui. Kviečiu sudalyvauti smile.gif

*Interviu.
*iššūkis bei kitų dizainerių interpretacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 02 birželio 2012 - 03:50
QUOTE(sypseniki @ 2012 05 28, 15:42)
o del tonavimo tai jei sunku kazka nuspresti, tai drasiai klausk patarimo, nes taip zymiai lengviau bus nuspresti ka issirinkti smile.gif

na tai ir klausiu ax.gif ar verta bandyt toki daigta pirkt ? http://www.woodware....p;ProdSKU=71702

*Star* "kostiumas" tikram vyrui thumbup.gif
sypseniki svelnu be zodziu wub.gif
Skrebuke Irma cia paziurejus atrodo fotosopas, bet is arciau bloge ziurint ten viskas gyva wub.gif o jai gyvai pamatyt tai jauciu isvis kvepia jura wub.gif
Atsakyti
Star super kostiumas thumbup.gif o su antruoju puikiu atviruku, tai puikiai gali prisijungti prie Mainu rato konkurselio pas Justess smile.gif

Irma jau matau, kad skrebukas nuostabus wub.gif tad lendu i bloga is arciau pasimegauti smile.gif

na, o siandien grazi teveliu svente, tad rodausi su mini dovanele nuosavam kompiuteristui smile.gif
user posted image
Daugiau vidaus foto pamatyti galit CIA
Papildyta:
QUOTE(*dika* @ 2012 06 02, 20:30)
na tai ir klausiu  ax.gif  ar verta bandyt toki daigta pirkt ? http://www.woodware....p;ProdSKU=71702

apie rasaliukus atsakau tau priemoniu temoj CIA
Atsakyti
Sveikos, visai apleidau popieriukus, nensutebčiau, kad tuoj manęs ir nepažinsit. doh.gif

Meita, Tishka, Šypseniki, Irma - ką pamačiau, labai patiko. Eisiu įdėmiau pasižvalgyt po jūsų (ir kitų) blogus. thumbup.gif

Mano mažas paprastas atvirukas su nemaža istorija smile.gif

user posted image
Atsakyti
Žiurbuti, solidus atvirukas 4u.gif Bėgu istorijos skaityt ax.gif

O čia mano savaitgalio darbelis:
user posted image
didesnė foto mano blog'e
Atvirukas tėčiui...
Atsakyti
justess, labai nestandartiskas ir originalus, norisi ilgiau detales apziurineti thumbup.gif
Atsakyti