Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

user posted image
'Mainu ratui' skirtas skrebukas...Didesni vaizdai bei issamiau papasakojau bloge.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 30 gegužės 2012 - 23:14
Irma, tavo na kaip visada - tokie skoningi, kad ner cia ka ir bepridurti bigsmile.gif thumbup.gif sekmes konkurse 4u.gif
Atsakyti
Tishka, sveikinu laimejus! smile.gif

Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 05 31, 11:12)
Tishka, sveikinu laimejus! smile.gif

Ačiū smile.gif man čia kaip iš giedro dangaus, negaliu atsidžiaugti, labai geras jausmas, rekomenduoju visoms su darbeliais lįsti į konkursėlius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tishka: 31 gegužės 2012 - 11:50
Atvirukas tėvo dienos proga, skirtas uošviui:

user posted image

Daugiau čia. 4u.gif
Atsakyti
turiu pasiulyma prasyma susijusi su blogu komentavimu smile.gif


galeciau daug daugiau komentuoti,jeigu butu isjungtas tas zodziu patikrinimas jog nesame robotai smile.gif

pas rusaites praktiskai visur isjungta, labai patogu smile.gif as irgi esu nujungusi smile.gif
Atsakyti
dimming, papasakok trumpai, kur reikia eiti, kad atjungti tas raides??
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 05 31, 15:18)
turiu pasiulyma prasyma  susijusi su blogu komentavimu smile.gif
galeciau daug daugiau komentuoti,jeigu butu isjungtas tas zodziu patikrinimas jog nesame robotai smile.gif

pas rusaites praktiskai visur isjungta, labai patogu smile.gif as irgi esu nujungusi smile.gif

O kodel tas kodo suvedimas sudaro sunkumu? g.gif Man tai jis kazkaip netrukdo...
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2012 05 31, 16:49)
O kodel tas kodo suvedimas sudaro sunkumu?  g.gif  Man tai jis kazkaip netrukdo...



tiesiog jau pabodo raides ivedineti, kartais dar kol issifruoji jas lotuliukas.gif geriau jau ta laika skirti komentarui parasyti

atjungti galima taip:

nueiti i savo blogo tvarkymo vieta
kairej puse rasti "Nuostatos"
Ji paspaudus atsiranda "Irasai ir formatavimas"

ir ten yra eilute "Rodyti zodini patvirtinima?" - pasirinkti "Ne"

Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 05 31, 07:18)
turiu pasiulyma prasyma  susijusi su blogu komentavimu smile.gif
galeciau daug daugiau komentuoti,jeigu butu isjungtas tas zodziu patikrinimas jog nesame robotai smile.gif

pas rusaites praktiskai visur isjungta, labai patogu smile.gif as irgi esu nujungusi smile.gif

As dabar atjungiau...ziuresima kaip bus toliau. Seniau buvau atjungus tai kas vakara teko persluoti ir panaikinti spam'a...tai irgi nemaziau laiko uzima wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
Noriu taip pat parodyti vieną iš paskutiniųjų darbelių - atvirukas
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meita: 31 gegužės 2012 - 20:18
meita, diax, patiko atviruku spalvos - tokios ramios wink.gif
Atsakyti