Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 05 20, 14:46)
thumbup.gif labai dailu!
Man kilo klausimas apie kartono formas ir 'receptai' pavadinima...rodos kad visa tai lazeriu iskirsta (?) Ar LT yra gamintoju kurie lazeriu iskerta skrebui skirtas 'chipboard/kartono' formas? Jei ne, idomu kaip pasigaminai?
Sveikinimai ir nuo mânes 4u.gif

As ne Star,bet atsakysiu, taip,yra ir Lietuvoje gaminanciu kartonines formeles biggrin.gif ne visai jau guduma biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Konkursas "Mainų ratas" Nr.7 jau STARTAVO!!!
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 05 20, 15:46)
thumbup.gif labai dailu!
Man kilo klausimas apie kartono formas ir 'receptai' pavadinima...rodos kad visa tai lazeriu iskirsta (?) Ar LT yra gamintoju kurie lazeriu iskerta skrebui skirtas 'chipboard/kartono' formas? Jei ne, idomu kaip pasigaminai?
Sveikinimai ir nuo mânes 4u.gif



QUOTE(Vasara gimusi @ 2012 05 20, 16:15)
As ne Star,bet atsakysiu, taip,yra ir Lietuvoje gaminanciu kartonines formeles  biggrin.gif ne visai jau guduma  biggrin.gif



Skrebuke Irma- yra yra ir pas mus išpjaustytų lazeriu, čia mumis Justess aprūpino būtent šiomis receptinėmis. Jinai gal geriau pakomentuotų, bet kaip visas rinkinukas atrodo gali čia pasižiūrėti 4u.gif
http://www.spalvunam...s-receptai.html

QUOTE(justess22 @ 2012 05 20, 16:32)


Ir kaip čia spėji taip greit bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 20 gegužės 2012 - 15:26
QUOTE(Vasara gimusi @ 2012 05 20, 07:15)
As ne Star,bet atsakysiu, taip,yra ir Lietuvoje gaminanciu kartonines formeles  biggrin.gif ne visai jau guduma  biggrin.gif

QUOTE
Skrebuke Irma- yra yra ir pas mus išpjaustytų lazeriu, čia mumis Justess aprūpino būtent šiomis receptinėmis. Jinai gal geriau pakomentuotų, bet kaip visas rinkinukas atrodo gali čia pasižiūrėti 
http://www.spalvunam...s-receptai.html

smagu matyt kad mazoji LT ima zingsni pirmyn pasiulymu grynai lietuvisku skrebinimo priemoniu. Nors toli grazu iki JAV (manau pas jus maisto krautuveje dar nera skrebinimo priemoniu skyriaus biggrin.gif ), bet visvien....smagu matyt kad pasirinkimas gausesnis ir gausesnis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 05 20, 18:16)
smagu matyt kad mazoji LT ima zingsni pirmyn pasiulymu grynai lietuvisku skrebinimo priemoniu. Nors toli grazu iki JAV (manau pas jus maisto krautuveje dar nera skrebinimo priemoniu skyriaus biggrin.gif ), bet visvien....smagu matyt kad pasirinkimas gausesnis ir gausesnis  thumbup.gif


O pas jus jau yra? bigsmile.gif Eina sau lotuliukas.gif

na, kol skrebinimas vienas iš brangesnių hobių, sakyčiau, bent jau Lietuvoje blush2.gif Atsižvelgiant į tai, kad Lietuva apskritai stebuklingai brangi šalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 05 20, 10:04)
O pas jus jau yra?  bigsmile.gif Eina sau  lotuliukas.gif

na, kol skrebinimas vienas iš brangesnių hobių, sakyčiau, bent jau Lietuvoje  blush2.gif Atsižvelgiant į tai, kad Lietuva apskritai stebuklingai brangi šalis  biggrin.gif

Yra... biggrin.gif
o kas is hobiu yra pigu? Juk sakykim ir fotografija...kai iklimpsi giliau tada noresi brangiu objektyviu, dar geresnio aparato ir tai nesibaigs wink.gif
Atsakyti
taip taip, dauguma hobiu smarkiai i juos isitraukus nera pigus malonumas, bet juk visi malonumai kainuoja, todel niekada dar nesigailejau pinigo iskeitusi i malonuma smile.gif
o kas del maisto prekiu parduotuvese esanciu skrebinimo prekiu kampeliu, tai as Vln zinau viena tokia maisto prekiu parduotuve. tiesa, asortimentas nera didelis, bet mazmoziu galima ir ten nusipirkti smile.gif kaip sakant jei yra paklausa, tai bus ir pasiula biggrin.gif

Justess, grazutelis darbelis smile.gif toks lengvutis mergaitiskas, tas tiulis labai vietoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tishka: 20 gegužės 2012 - 18:10
QUOTE(tishka @ 2012 05 20, 19:06)
tai as Vln zinau viena tokia maisto prekiu parduotuve. tiesa, asortimentas nera didelis, bet mazmoziu galima ir ten nusipirkti smile.gif kaip sakant jei yra paklausa, tai bus ir pasiula biggrin.gif





kur tai yra ? smile.gif

Justes, smagi uzduotis ir darbelis nerealus. Pasakykit man, kur ir per kiek laiko ismokot taip skrebinti, patyrusios skrebintojos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 05 20, 20:42)
kur tai yra ? smile.gif


Mados Iki smile.gif Kol labai dideliu mandrybiu dar nenorejau, ten ir pirkdavau mazmozius smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, mums iki JAV toli, toli toli, bet tikiuosi gal kada nors ir LT žmonės supras ką reiškia rankų darbas ir pradės tai vertinti, gal... ir nenorės už 2 lt ar 5 lt nusipirkti atviruko ar už kokį 10 ar 15 lt rankų darbo albumo...
Atnešu keletą naujienų

Berniuko gimimo proga 2 atvirukai

user posted image
user posted image
user posted image

Gimtadienio proga 2 atvirukai

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Dar keletas naujienų

Tėvo dienos proga 2 atvirukai

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
O čia visas šiandienos darbas

user posted image
Papildyta:
Čia ne į temą bet pasirodau smile.gif

Rožės mokytojoms

user posted image
user posted image
Atsakyti
Jau roziu grazumas! ir tevo dienai atvirukas man superinis!
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 05 20, 19:18)
Yra... biggrin.gif
o kas is hobiu yra pigu? Juk sakykim ir fotografija...kai iklimpsi giliau tada noresi brangiu objektyviu, dar geresnio aparato ir tai nesibaigs wink.gif


bigsmile.gif Oho
na, mano vyro hobis medžioklė, mano skrebinimas, tai kaip čia pasakius lotuliukas.gif Bet užtat man vyras jau nebedrįsta priekaištaut, kad aš tais savo popieriukais užsiimu, iš pradžių bandė )nu žmogus nesupranta, jamgi kulkos ir optikos svarbiau lotuliukas.gif ) Tai padidinau decibelus ir diskusijos baigėsi. Dabar jis nežino kiek aš išleidžiu- ramiau miega, o aš primetu kiek jam kainuoja, kad reikalui esant galėčiau pateikt palyginimus lotuliukas.gif

Kol užsiėmiau tik rašymu, nes dar esu ir literatė, tai tikrai tiek nekainuodavo niekas biggrin.gif


QUOTE(dimming @ 2012 05 20, 21:42)
kur tai yra ? smile.gif

Justes, smagi uzduotis ir darbelis nerealus. Pasakykit man, kur ir per kiek laiko ismokot taip skrebinti, patyrusios skrebintojos?  ax.gif


Va va, aš irgi taip norėčiau paklaust ax.gif

QUOTE(zaliaake25 @ 2012 05 20, 23:34)
Sveikutės, mums iki JAV toli, toli toli, bet tikiuosi gal kada nors ir LT žmonės supras ką reiškia rankų darbas ir pradės tai vertinti, gal... ir nenorės už 2 lt ar 5 lt nusipirkti atviruko ar už kokį 10 ar 15 lt rankų darbo albumo...
Atnešu keletą naujienų




wub.gif wub.gif wub.gif Trūksta žodžių.man tas tėvo atvirukas labai labai, tie kampeliai ir ornamentai iškirsti turbūt?

na ir vežimėlis labai nuostabus.

O dėl rankų darbo, tas tiesa. Žmonės įsivaizduoja,kad centus gali kainuot tai, ką viską rankelėm pagamini. P kelis litukus yra štampofkės. va ten tai grožis, kai vestuvių proga žmonės gauna po penkis vienodus atvirukus, dvejuose iš jų- vienodi palinkėjimai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 21 gegužės 2012 - 07:18