Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Jei dar nespejo kas prabalsuoti manu rato konkurselyje, tai kvieciu paskubeti, nes iki balsavimo pabaigos liko tik pora valandeliu cool.gif Balsavimas vyksta CIA !!!! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseniki: 17 gegužės 2012 - 21:13
Mini skrebukas - etiketė smile.gif

user posted image
didesnė foto čia

Kad ir maža, bet vistiek praleidau gerą valandą prie jos doh.gif Aišku, esmė tai čia lagamine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseniki @ 2012 05 17, 14:12)
Jei dar nespejo kas prabalsuoti manu rato konkurselyje, tai kvieciu paskubeti, nes iki balsavimo pabaigos liko tik pora valandeliu  cool.gif Balsavimas vyksta CIA !!!! smile.gif

Neslepsiu fakto, bet viena is megiamiausiu siu konkurseliu daliu tai stebeti balsavima ax.gif . Kituose konkursuose yra lengviau numatyti kas nuskins laurus, o tarp lietuvaiciu, tai visad staigmena (bent man)....tiesiog idomu pamatyti ant kiek musu nuomones skirtingos smile.gif
Atsakyti
tikrai daug balsuojanciu si karta smile.gif
Atsakyti
ooo taip tiek dalyviu ir tiek balsavusiu si kart buvo labai labai daug smile.gif delto laaaabai dziaugiuosi smile.gif
As ir prisipazinsiu, kad pirma kart stebejau balsavimas ir jis buvo labai nerealus, nes favoritinai vienas kita keite akimirksniais smile.gif
Bet viska susumavau ir jau paskelbiau NUGALETOJA!! [B]
Tad uzsukite CIA PASVEIKINTI!!!!!!

ir labai si kart dziaugiuosi, kad buvo ivairiausiu darbeliu ir buvo tokia gausa is ko rinktis smile.gif man kaip pirma kart patiko rengti konkurseli smile.gif taip idomu but kitoj "barikadu pusej" biggrin.gif
ir mano asmenine nuomone tiek atvirukas, skrebukas ar netradicinukas reikalauja tiek pat laiko ir ismones smile.gif tad visi darbai yra lygus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseniki: 18 gegužės 2012 - 08:21
justess22, labai šauniai sugalvota smile.gif
Atsakyti
mano visi 2011-uju skrebukai
Atsakyti
Vokelis pinigainiams, kurio turinys bent truputi prisideda prie dviratuko svajones smile.gif
user posted image
Atsakyti
sypseniki, labai gražu ir skoninga, manau džiugins ne tik vokelio turinys, bet ir forma smile.gif
Atsakyti
Sypseniki, lb dailu.Kokiom priemonem kirpai vokeli ir dvirati ar rankom viskas ?
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojai clap_1.gif 4u.gif

Nuostabių grožių pridedat smile.gif

Šypsenki, man irgi labai gražu smile.gif

O aš va pirmąkart pabandžiau receptinę padaryt ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE
O aš va pirmąkart pabandžiau receptinę padaryt 

thumbup.gif labai dailu!
Man kilo klausimas apie kartono formas ir 'receptai' pavadinima...rodos kad visa tai lazeriu iskirsta (?) Ar LT yra gamintoju kurie lazeriu iskerta skrebui skirtas 'chipboard/kartono' formas? Jei ne, idomu kaip pasigaminai?

QUOTE
Sveikinimai nugalėtojai   

Sveikinimai ir nuo mânes 4u.gif
Atsakyti