Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE(Sanrita @ 2012 05 15, 00:14)
Darbelis "Mainų ratui"
Kuriozinė istorija ir darbelis smulkiau čia

liuksiska istorija ir darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Visos skrebina biggrin.gif Aš irgi kai laiko turiu smile.gif

user posted image

user posted image

Du albumėliai krikštynoms. Ne su visais lapukais čia, bet bendras vaizdas turbūt matyti... blush-anim-cl.gif
Su minimaliom priemonėm blush2.gif
Atsakyti
*Star*, labai skoningi, neperkrauti tavo skrebukai smile.gif aš vis žiūriu ir galvoju, kad visai norėčiau pamėginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labanaktukee @ 2012 05 15, 19:20)
*Star*, labai skoningi, neperkrauti tavo skrebukai smile.gif aš vis žiūriu ir galvoju, kad visai norėčiau pamėginti smile.gif


Ačiū blush2.gif
O kodėl ir nepabandžius? mirksiukas.gif Nors tavo darbeliai labai simpatingi thumb_yello.gif
Atsakyti
Mainu rato konkurselio BALSAVIMAS jau paskelbtas smile.gif Tad uzsukit palikti balsiuka uz savo favoritini darbleiuka!!! Balsavimas vyksta CIA smile.gif
Atsakyti
Prisipažįstu, kad apsispręsti buvo laaabai sunku g.gif Visi darbeliai superiniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 05 16, 08:33)
Prisipažįstu, kad apsispręsti buvo laaabai sunku  g.gif Visi darbeliai superiniai  wub.gif


drinks_cheers.gif tikrai, išrinkt favoritą kaip niekad sunku
Atsakyti
Na jau vyksta tikrai inirtingas balsavimas, na laiko dar daug ir tikrai smalsu kas isples pergale biggrin.gif
Primenu, kaip bebutu sunku, bet turite palikti tik viena savo balseli uz viena darbeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseniki @ 2012 05 16, 09:48)
Na jau vyksta tikrai inirtingas balsavimas, na laiko dar daug ir tikrai smalsu kas isples pergale  biggrin.gif
Primenu, kaip bebutu sunku, bet turite palikti tik viena savo balseli uz viena darbeli smile.gif


einu pasitaisyti tuomet mirksiukas.gif
Atsakyti
na tikrai įnirtingas balsavimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Istiesu buvo labai sunku apsispresti...tiek nuostabiu darbeliu! thumbup.gif
Atsakyti
Irma, kada parodysi savo kūrinį ?
Atsakyti