Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

QUOTE(Egliukasz @ 2012 09 07, 22:25)
AAT psl? Ten visokiu klausimu yra, ir lengvesniu ir sunkesniu smile.gif


Aciu Egliukasz uz palaikyma smile.gif taip AAT puslapis bandyziu pasidaryt pirmadieni nu gal nebus labai sunku smile.gif gal kazkiek padarysiu nebus blogas rezultatas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianike1980: 08 rugsėjo 2012 - 12:18
o jei pries tai zinute kur parasiau tai kiek klaidu priveliau doh.gif Egliukasz gal zinai ar yra tame puslapi AAT galimybe atsispausdinti veliau nes zadu namuose pasidaryt skillscheck o atsispausdinti bibliotekoje nes namie neturiu spausdintuvo ar geriau iskart eit i biblioteka? rolleyes.gif
Atsakyti
Gal yra kam buve, kad tektu savo kursus koledze perkelti i kito miesto koledza? nes mano vyras planuoja gauti darba birminghame ir jau tektu kraustytis. kazka seniau bandziau klausti savo koledzo, sake, kad taip daro, jei buna tokia pati specialybe, tik reikia moketi is naujo pinigus (aisku jei gaunu finansavima, amnau vel viskas kitaip).
Taip netiketai vyrui su darbu... Ir dziaugsmo daug ir itampos daug, kaip viskas uzklumpa kartais vienu metu!
O man balandi bus 25 metai, tai taip gaunasi, kad dar pakliunu i 24 metu grupe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suriuke: 08 rugsėjo 2012 - 14:07
QUOTE(dianike1980 @ 2012 09 08, 13:18)
Aciu Egliukasz uz palaikyma smile.gif taip AAT puslapis bandyziu pasidaryt pirmadieni nu gal nebus labai sunku smile.gif gal kazkiek padarysiu nebus blogas rezultatas blush2.gif


Laiko uztektinai ir pagooglinti atsakymus, ir jeigu blogai pasiseks, galima perdaryti - taip kad cia ne beda mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dianike1980 @ 2012 09 08, 13:51)
o jei pries tai zinute kur parasiau tai kiek klaidu priveliau doh.gif  Egliukasz  gal zinai ar yra tame puslapi AAT galimybe atsispausdinti veliau nes zadu namuose pasidaryt skillscheck o atsispausdinti bibliotekoje nes namie neturiu spausdintuvo ar geriau iskart eit i biblioteka?  rolleyes.gif


Ten viskas online, taip kad jokio formato issisaugoti neduos, bet kada galima paziureti rezultata per view results ir jis niekur nedingsta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Suriuke @ 2012 09 08, 15:02)
Gal yra kam buve, kad tektu savo kursus koledze perkelti i kito miesto koledza? nes mano vyras planuoja gauti darba birminghame ir jau tektu kraustytis. kazka seniau bandziau klausti savo koledzo, sake, kad taip daro, jei buna tokia pati specialybe, tik reikia moketi is naujo pinigus (aisku jei gaunu finansavima, amnau vel viskas kitaip).
Taip netiketai vyrui su darbu... Ir dziaugsmo daug ir itampos daug, kaip viskas uzklumpa kartais vienu metu!
O man balandi bus 25 metai, tai taip gaunasi, kad dar pakliunu i 24 metu grupe smile.gif


Jeigu pabaiget tarkim 2 levely ir norit y 3 kitur, tai taip, tesit. Bet jeigu vidury kurso perkelt norit, tai teks uz pilna sumoket, ar gaut finansavima, nuo vidurio toliau testi nelabai leis, nes nors ruosiamasi tokiems pat egzaminams, kiekviena ystaiga turi savo mokymo metoda, tad neaisku, kiek ju kurso eiliskumas atitiktu g.gif
Atsakyti
ta prasme, is naujo teikti dokumentus finansavimui ? nes na tikrai nesinori visko paimti ir mesti, jei jau pradejau, noriu pabaigti, tiesiog reikes persikraustyti...
Atsakyti
tai va merginos padariau as ta AAT skillcheck tipo rekomenduoja level 2 kuri aisku as pradesiu bet ten kur sviesoforo rezultatai yra tai visi raudoni kiek suprantu nelabai gerai verysad.gif ar man perdaryt nauja ir tiketis kad bus geresnis ar tiesiog nesti destytojai toki rezultata verysad.gif su skaiciukais klausimai kur buvo taip kaip ir nieko bet va teorija tai snipst gavosi doh.gif
Atsakyti
sveikos mamaites smile.gif na vat jau baigineju aat 2 leveli, liko 2 egzai, kaip ir pradejau ieskotis praktikos, ir jau KAIP IR radau ax.gif bet pasistojo toks klausimas: kiek laiko maziausiai gali buti praktika?4 savaites, ar 3 menesiai?bandysiu ilisti kur as dirbu agenturoj logistikoj, ten yra finance ofisas, sakaiu noreciau paziureti kaip dirba, kai ka ir pati pabandyti, tiesiog idomu paziureti kaip viskas verda "toje virtuveje" tai po saviates gaunu ats ar apsiima su manimi, tik kai paklause keik laiko noriu tureti ta praktika, sumisau, ens neisivaizfuoju kaip gali buti, kas kas zinot teses aktus apie tai?nes as nerandu, niekas atsakyti tiksliai negali, vienur pletka girdejau, kad jei daugiau nei pusmeti, jie pasiraso su manim sutarti kad mokes i metus 500 svaru (aprentenship, kur 2.5 svaro i val, pora d i savt dirbt, kazkas tokio), o jei iki pusmecio tai skaitosi savanoriavimas, ir nemoka nieko. db galvoju kad gal reikejo i accountancy agency eiti..ten gi jie laisvai samdomi firmoms, daugiau operaciju atlieka, konkreciau..bet pas mane, logistikoj lengvesnis darbas, o be to dauguma kas atlieka praktika ir isidarbina..net nzn..o gal jei atliksiu ale savanoriavima, prasyti ant galo rekomendacinio laisko, na kaip atlikau praktika, atsiliepima apie mane kaip darbuotoja ir mokine..?gal kas panasia situacija turejote su siuo reiklu?butu malonu isgirsti atsileipimu.
p.s. laaabia dziaugiuosi kad pasiiemiau siais kursias, galimybes laaabai prasiplete, daug suzinojau, ir siaip idomu mokintis.nesigailiu nei ciut kol kas ax.gif
tik vat pastebejimas, snd buvau egzo laikyti i egzu centra, na ir ten daro papildomas grupes full ar part time kursus, yra bent 10 klasiu, tai paklausiau savo egzaminuotojos, tai keik gi cia studentu buna per menesi, keik surenkat?tai atsake kad 600... doh.gif per menesi.. doh.gif o kur dar distance learning..kur kiti centrai, kaip kaplan, koledzai ir t.t......na ir konkurentu man gi ruosia.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2012 09 11, 13:30)
tai va merginos padariau as ta AAT skillcheck tipo rekomenduoja level 2 kuri aisku as pradesiu bet ten kur sviesoforo rezultatai yra tai visi raudoni kiek suprantu nelabai gerai  verysad.gif ar man perdaryt nauja ir tiketis kad bus geresnis ar tiesiog nesti destytojai toki rezultata  verysad.gif su skaiciukais klausimai kur buvo taip kaip ir nieko bet va teorija tai snipst gavosi  doh.gif


Na jei viskas teisingai butu, tai tada y 4 levely galetumet iskart eit biggrin.gif As 8 men. pradirbus Payrolle ir tai daug klaidu pridariau ten, tai eiciau y 2 levely. O jei su teorija nelabai kas, pradeciau isvis nuo basic yvado, jis uzima kelias savaites, bet butu naudingiau. Kuo maziau neaiskumu pradzioje, tuo sekmingiau galima eiti tolyn neklumpant. Per egzaminus spragos puikiausiai pasimato mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Sigitute,2012 09 06, 14:15]
[quote=Suriuke,2012 09 05, 13:42]
O kaip smagu,as ir Lt matieka baigusi, niekaip man nepavyksta nieko rasti cia su savo matieka, tai nusprendziau kazka plesti smile.gif jau esu kaip sakant studente, nuo pirmadienio smile.gif aat level 3. negalejau nieko kito sumastyti, teko rinktis si kursa koledze full time. nes turiu vaikuti, tai reikejo susiveikti ir nursery vsika, gavau kazkiek finansavimo smile.gif bet man tikrai patiko dalykai. Destytojai
Papildyta:
Smagu, kad finansavima gavai, o tai man koledze sake, kad per sena jau esu. Level 3 finansuoja tik iki 24 metu (nauja tvarka) ir bus viena karta per savaite nuo 9.30 iki 5val vakaro. smile.gif
[/quote]


kiekvienoj istaigos skirtingos taisykles g.gif man jau virs 24 metu ir gavau finansavima mokslams thumbup.gif na ne 100% reikejo sumoketi 20 svaru plius dar reiks apie 130 svaru berods uz istojima i aat. kolegija turi ir savo darzeli tai savo mergaitei gavau 100% finansavima i ji smile.gif siaip jei vesciau karta i savaite pilnai dienai, menesiui kainuotu 160.
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2012 09 12, 19:31)
kiekvienoj istaigos skirtingos taisykles g.gif  man jau virs 24 metu ir gavau finansavima mokslams  thumbup.gif  na ne 100% reikejo sumoketi 20 svaru plius dar reiks  apie 130 svaru berods uz istojima i aat.  kolegija turi ir savo darzeli tai savo mergaitei gavau 100% finansavima i ji smile.gif siaip jei vesciau karta i savaite pilnai dienai, menesiui kainuotu 160.

As taip pat gavau darzeliui 100 proc finansavima smile.gif taciau koledzo darzelis amn per toli, tai issirinkau arti namu smile.gif tap pat finansuoja 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2012 09 12, 17:31)
kiekvienoj istaigos skirtingos taisykles g.gif  man jau virs 24 metu ir gavau finansavima mokslams  thumbup.gif  na ne 100% reikejo sumoketi 20 svaru plius dar reiks  apie 130 svaru berods uz istojima i aat.  kolegija turi ir savo darzeli tai savo mergaitei gavau 100% finansavima i ji smile.gif siaip jei vesciau karta i savaite pilnai dienai, menesiui kainuotu 160.

o tai kiek jums metu, jei ne paslaptis, kad finansavima gavote? ir koks jusu koledzas? bandyciau teisybes ieskoti, nes man sake, kad cia valstybes naujas istatymas visoje uk rolleyes.gif
Gal jus labai jaunos smile.gif man tai jau 3 su nuliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitute @ 2012 09 17, 08:09)
o tai kiek jums metu, jei ne paslaptis, kad finansavima gavote? ir koks jusu koledzas? bandyciau teisybes ieskoti, nes man sake, kad cia valstybes naujas istatymas visoje uk  rolleyes.gif
Gal jus labai jaunos smile.gif man tai jau 3 su nuliu smile.gif

na pas mane i metus istikro niekas nei neziurejo...as net nesitikejau gauti jokio finansavimo...ejau jau moketi uz mokslus kaip viena is darbuotoju sako paziurim gal gali gaut kazkiek finansavimo. tai as gavau nes gaunu viena is pasalpu (working or child tax credit) ir kita salyga buvo kad man sitie kursai reikalingi susirasti buhalteres darba. nes dirbu kitoje srityje ... nors ir turiu degree ...bet cia gal kazkokia vidine kolegijos politika gal jie gave kazkokius fondus is valstybes
Atsakyti