Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

QUOTE(Flaurencija @ 2012 07 20, 14:17)

oi aciu labai kad nepatingejai tiek surasyti thumbup.gif
jeigu ka susirasiu butinai pranesiu.
Atsakyti
Sveikos smile.gif . Nesenai baigiau ir as Access to HE Business+Accounting+Academic English kursa ir gavau Diploma. Planavau stoti i universiteta nuo rugsejo, bet , jauciu, neispildysiu universiteto 1 is reikalavimo, tdl, galvoju, rudeni is naujo vel pildyti prasyma stoti i universiteta, o per ta laika issilaikyti matematiikos GCSE. O gal?.. Iki lapkricio men darbo ieskotis negaliu, tai noreciau iki to laiko kazka naudingo ir teigiamo nuveikti sustiprinant galimybei susirast darba accounting srityje... Gal ka nors Jus patartumete, ka man toliau daryti?
Atsakyti
sveikos,

gal yra besimokanciu londono metropolitan universitete accounting'o? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 20, 13:02)
Sveikute 4u.gif  Junkis junkis 4u.gif Kur mokysies? 4u.gif

mokysiuos Redbridge college nuo level 2
Atsakyti
Merginos smile.gif laba diena,

kas gali trumpai papasakoti ar imanoma administruoti (tvarkyti buhalterija) paciai jei turi imone UK? t.y. nesamdyti buhalteriu vietiniu? ar labai skiriasi Lietuvos ir UK buhalterine sistema? ar yra kokios basic informacijos apie tai internete (na kaip pas mus vmi visokia dalomoji medziaga, paaiskinimai kaip deklaracijas pildyti ir pan). Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
na viskas, trenkiu nekenciama darba ir einu mokytis accounting nuo rugsejo vidurio. gal yra kas is airijos irgi pradedanti siais metais?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 04 16, 21:00)
idomu ar yra cia mamyciu is airijos ikirtusiu accountant kursus ir darbus?
as galvoju eiti pasimokyti full-time nuo ateinancio rugsejo. as turiu matematikos bakalaura ir su skaiciukai gerai sutariu (labiausiai patinka statiska). su anglu kalba sutariu puikiai - vis dazniau prigaunu save angliskai galvojancia, kalbu ir rasau sklandziai jau seniai smile.gif pasiziurejau darbu skelbimus - visai nemazai part-time darbuku accountancy srityje. dirbti puse etato yra mano svajone.

O kaip smagu,as ir Lt matieka baigusi, niekaip man nepavyksta nieko rasti cia su savo matieka, tai nusprendziau kazka plesti smile.gif jau esu kaip sakant studente, nuo pirmadienio smile.gif aat level 3. negalejau nieko kito sumastyti, teko rinktis si kursa koledze full time. nes turiu vaikuti, tai reikejo susiveikti ir nursery vsika, gavau kazkiek finansavimo smile.gif bet man tikrai patiko dalykai. Destytojai
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 21, 15:40)
Supratau g.gif Tai pasidarykit ta skills check, kur linka ymeciau, ismokit tuos klausimus, pravers. Dar manau pravartu pagrindus ziureti - pagrindines atsakomybes ir pareigybes, sutrumpinimai ( tokie kaip AAT, ACA, ACCA, AIA, ATT, Audit, Big Four, CA, CAT, CFO, CIMA, CIOT, CIPFA, CR, FIRM, FTSE 100, GAAP, HMRC, ICAEW, ICAI, ICAS, IFRSs, LLP, PARTNERSHIP, PLC, PQE, PRIVATE PRACTICE, QBE, SME, SOX).
What is Accountancy? What is Accountant, what do they do, where do they work, what is difference between financial and management accountancy. Bookeeping, Accounting, Auditing ( internal and external), Management Accounting. Gal reiktu forumu pasiieskot, ten daugiau info yra 4u.gif

matyt kievienoje vietoje yra skirtingai. as nuejau i savo kolegija, pasakiau, kad noriu i 3 leveli is karto. per interviu pasake, kad jie reikalauja 2 levelio dazniausiai, bet pamate, kad as suprantu apie ka kalba eina (o gal cia tokia sistema) ir viskas. tiesiog pirmas 2 sav bus kurse itraukta 2 levelio medziaga, prisiminti. seip pas mane 3 levelyje nemoko sage, sake sage tik 2 levelyje, bet paprasius parodo ir pamoko. tai prasysiu, nes man svarbu su ta programa ismokti. o seip full time kursai atrodo rimti, nemaniau, kad paprasciausi kursai gali buti rimti, po 5h per diena 3 dienas ir dar viena diena 3h. nors kas cia zino kaip bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suriuke: 05 rugsėjo 2012 - 14:44
[quote=Suriuke,2012 09 05, 13:42]
O kaip smagu,as ir Lt matieka baigusi, niekaip man nepavyksta nieko rasti cia su savo matieka, tai nusprendziau kazka plesti smile.gif jau esu kaip sakant studente, nuo pirmadienio smile.gif aat level 3. negalejau nieko kito sumastyti, teko rinktis si kursa koledze full time. nes turiu vaikuti, tai reikejo susiveikti ir nursery vsika, gavau kazkiek finansavimo smile.gif bet man tikrai patiko dalykai. Destytojai
Papildyta:
Smagu, kad finansavima gavai, o tai man koledze sake, kad per sena jau esu. Level 3 finansuoja tik iki 24 metu (nauja tvarka) ir bus viena karta per savaite nuo 9.30 iki 5val vakaro. smile.gif

Atsakyti
sveiki
as irgi jungiuosi i Jusu buri:) esu baigusi matematika kadangi mokytoja nenoriu buti masciau kur galiu dar savo sugebejimus panaudoti. Ir sugalvojau pastudijuoti accountinga. buvo interviu prieme i level 2 ziuresiu kaip seksis smile.gif sunkiausia man atrodo bus su anglu sad.gif merginos pasidalinkit patirtim apie accounting ar sunku mokintis ir kaip su teorija daug reikia ten moket? taip kad nuo antradienio busiu studente biggrin.gif ir noriu kaip sakant ir bijau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2012 09 07, 12:32)


Nebijokit, anglu kalbos tobulumui ribu nera, kad ir kur nueitumet, ar ka besimokintumet, vistiek atsiras, ko nesuprasit is pirmo zvilgsnio - visgi tai ne jusu gimtoji kalba. Teks padirbeti papildomai, praplesit zinias ir viskas bus saunu thumbup.gif Nebijokit, viskas bus ok 4u.gif
O as taip ir nepradejau, gavau kita darba ir sujauke visus planus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Suriuke @ 2012 09 05, 15:42)
seip pas mane 3 levelyje nemoko sage, sake sage tik 2 levelyje, bet paprasius parodo ir pamoko. tai prasysiu, nes man svarbu su ta programa ismokti. o seip full time kursai atrodo rimti, nemaniau, kad paprasciausi kursai gali buti rimti, po 5h per diena 3 dienas ir dar viena diena 3h. nors kas cia zino kaip bus


Kad jeigu su kokia kita programa esat dirbus, tas sage tada labai paprasta. As pasiemiau is bibliotekos knyga ir viskas, pasipraktikavau pora kartu. Bet esu dirbusi su kitom programom. O siaip tam koledze kur as buvau issirinkus, £99 trainingas porai dienu ir spec. sertifikatas, kad naudojai sita programa tavo smile.gif
O kursai tai tikrai rimti, ir mazesnes grupes zmoniu, daugiau demesio individualioms konsultacijoms - daug geriau nei kokiam universitete. Jeigu ystaiga priprazinta AAT, tai koks skirtumas, kur mokytis, svarbu, kiek ismoksim smile.gif
Atsakyti
merginos ar kuri nors daret skillcheck?Man antradieniui reikia padaryt ir atsispausdinti tai kol kas nedariau dar tik idomu ka ten reikia zinoti kad nebuciau visai zalia darant ji? busiu dekinga
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2012 09 07, 14:42)
merginos ar kuri nors daret skillcheck?Man antradieniui reikia padaryt ir atsispausdinti tai kol kas nedariau dar tik idomu ka ten reikia zinoti kad nebuciau visai zalia darant ji? busiu dekinga


AAT psl? Ten visokiu klausimu yra, ir lengvesniu ir sunkesniu smile.gif
Atsakyti