Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

QUOTE(TexSy @ 2012 06 22, 21:04)
Na man tai ne del nervu, nes mane retai kada liecia auditai, bet aplink mane visi buna per daug uzsieme kad galetu pvz mane ko nors naujo ismokyt..bet nieko, ir be to ismokau begales dalyku smile.gif siaip ko as pasigedau labai, tai to jausmo kad kazka pabaigei..nes darbas tesiasi visada, nera taip kad pvz kaip univere kad parasai darba ir jis jau baigtas ir tada kita pradedi..kazkaip pasiilgau to, tai manau kad su projektais man dirbti butu idomiau, todel tokio darbo ir ieskosiuos  ax.gif liepos men baigsiu praktika, tai zadu atsinaujint savo CV ir covering letter, tai tokia excited visa..vis galvoju kaip cia ka reikes parasyt  blush2.gif thumbup.gif

o kaip tave prieme praktikai?tiesiog pasakei kad is univeiro?kaip i tokius zmones ziuri?o gal kvailas klausimas, bet kokia alga kaip praktikantei, jei ja tau moka?ir ar isdirbi pilna diena? nes kai pgl savo spec lt ieskojau, tai tragikomedija buvo, praktikantus lb noriai priima, bet uz dyka (jei valstyb istaigos, mat as zemetvarkininke bakalaure buvau), o privatininkai lb didelius reikalavimus kelia, o be to pati susiradai, ar univieras surado?mat as tai kursus pasiemiau, ir vat suku galva kaip cia su ta praktika bus, nes visi nori kad ateini i darba, ir iskart dirbi, be jokiu lia lia blink.gif tai vat idomu kaip cia uk
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 22, 19:02)
Dabar kai tiek informacijos, tai pasirasyti gera CV ne problema mirksiukas.gif As labiau bijau interviu visada - ne del kalbos, kiek del kulturos, nezinau, kada dar mandagumas, o kada lindimas y viena vieta prasideda cia su ta anglu kultura lotuliukas.gif Tai vis nepataikau, tai per miela, tai per rusti biggrin.gif
Del mokymo tai taip, as ofise irgi esu su tuo susidurus - sededavau internete ir bimbinedavau, nes mano bose per daug uzsiemus buvo parodyti, ka toliau daryti lotuliukas.gif Bet ji uzsiemus buvo labiau kava ir cigaretem, nei darbais rolleyes.gif



Na gal ir ne problema, tik kad reikes is esmes visiskai viska perrasyt..daug darbo vel smile.gif
Jo interviu irgi baisoka..man dazniausiai nepatinka kai komandinius zaidimus duoda, nes visi vienas per kita lipa is esmes pasirodyt kokie jie nuostabus biggrin.gif o del kulturos, tai man atrodo cia 'lindimo i viena vieta' reikia labai minimaliai..tiesiog but mandagiai ir parodyt visada kiek tu daug gali duot kompanijai..nors tai kartais gana sunku buna..man su interviu blogiausia, kad as visada po ju visa diena kankinuosi pergalvodama kaip ka atsakiau ka galejau padaryt geriau o ka blogiau..dar su accountingu sunkoka, nes buna zmones kurie labai techniniu klausimu klausineja..pvz mano dabartne menedzere klausinejo tokiu klausimu 'ar VAT yra irasomas P&L?' o as tokia visa besinervindama per interviu galvot vos galejau apie atsakymus biggrin.gif
Isisvaizduoju kaip nervindavo..juk geriau tau galedavo padet... ax.gif maniske tai ne..pas mus darbe jau net juokaujama kad Faurecia bus ju mirties priezastis, ir kartais man tikrai atrodo kad jos jau ant nervinio issekimo ribos.. unsure.gif
Atsakyti
Na kur visos dingot? 4u.gif Jokiu naujienu del darbu? g.gif Gal kas laiket koky egzamina, pasidalintumet yspudziais? 4u.gif Per rami sita temele biggrin.gif
Atsakyti
as issilaikiau finance accounting egzamina bigsmile.gif mokiaus su Open University. dabar pasiemiau management accounting ir tada gausiu AAT diploma.
gal patarsit kas kaip igyti patirties. buvau keliuose interviu, bet aisku visi nori su patirtim. noreciau nemokamai viena diena per savaite kur padirbeti ir taip igauti patirties. bet nelabai isivaizduoju kur taip butu galima ieskoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dadaida: 16 liepos 2012 - 22:19
QUOTE(dadaida @ 2012 07 16, 23:18)
as issilaikiau finance accounting egzamina  bigsmile.gif mokiaus su Open University. dabar pasiemiau management accounting ir tada gausiu AAT diploma.
gal patarsit kas kaip igyti patirties. buvau keliuose interviu, bet aisku visi nori su patirtim. noreciau nemokamai viena diena per savaite kur padirbeti ir taip igauti patirties. bet nelabai isivaizduoju kur taip butu galima ieskoti.


Saunuole, sveikinimai 4u.gif Siaip as visada matau Gumtree volunteer Accounts Assistant, bet aisku priklauso ir nuo to, kur gyveni, Londone dazniausiai pasitaiko 4u.gif
Atsakyti
Ai tiesa, norejau dar paklausti, ar tie moduliai is Open University Accounting yra pripazinti oficialiai AAT? Nes kazkaip pasigendu aiskios informacijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 17, 18:04)
Ai tiesa, norejau dar paklausti, ar tie moduliai is Open University Accounting yra pripazinti oficialiai AAT? Nes kazkaip pasigendu aiskios informacijos g.gif

taip yra pripazinti 4u.gif
Atsakyti
sveikutes ir as jungiuosi i jusu rateli, nuo rugsejo kibsiu i AAT mokslus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(odetele @ 2012 07 20, 11:40)
sveikutes ir as jungiuosi i jusu rateli, nuo rugsejo kibsiu i AAT mokslus. ax.gif


Sveikute 4u.gif Junkis junkis 4u.gif Kur mokysies? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dadaida @ 2012 07 16, 21:18)
as issilaikiau finance accounting egzamina  bigsmile.gif mokiaus su Open University. dabar pasiemiau management accounting ir tada gausiu AAT diploma.
gal patarsit kas kaip igyti patirties. buvau keliuose interviu, bet aisku visi nori su patirtim. noreciau nemokamai viena diena per savaite kur padirbeti ir taip igauti patirties. bet nelabai isivaizduoju kur taip butu galima ieskoti.



del volunteriavimo accounting darbu UK

www.indeed.co.uk/Accountant-Volunteer-jobs

www.jobisjob.co.uk/accounting-volunteer/jobs

www.aatcomment.org.uk/.../accounting-work-experience-volunteerin...

jobs.trovit.co.uk/jobs/volunteer-accounting-london

jobs.yakaz.co.uk/accounting-volunteer

voluntarysectorjobs.co.uk



Sekmes, gal ka rasite per siuos puslapius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flaurencija: 20 liepos 2012 - 14:18
Dekui uz tiek nuorodu, as praleidau 3 val. siuntinedama CV thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(odetele @ 2012 07 20, 09:40)
sveikutes ir as jungiuosi i jusu rateli, nuo rugsejo kibsiu i AAT mokslus. ax.gif



nuo kurio lygio pradesi ?
Atsakyti