Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

QUOTE(Apsimetele @ 2012 06 02, 22:10)
sveikos merginos, turiu labai svarbu klausima, ar mokantis AAT level 2 reikia tureti work placement? T.y. ar reikes atlikti praktika?


Na man nereikejo, bet ir vel cia jau mokymo istaiga viena kitai nelygi. Pasiteirauk savo kuratoriaus, vadovo
Atsakyti
QUOTE(Apsimetele @ 2012 06 02, 20:10)
sveikos merginos, turiu labai svarbu klausima, ar mokantis AAT level 2 reikia tureti work placement? T.y. ar reikes atlikti praktika?

tikrai nereikia buti toje srityje dirbanciai nei mokantis level 2, nei 3, nei 4 smile.gif
Atsakyti
Na, kaip cia taip tylu unsure.gif Pasidalinkit, kaip sekas mokytis, ieskoti darbu 4u.gif 4u.gif Gal kuri Londone esat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 17, 15:07)
Na, kaip cia taip tylu unsure.gif Pasidalinkit, kaip sekas mokytis, ieskoti darbu 4u.gif  4u.gif Gal kuri Londone esat? 4u.gif

As bandziau apprentaship gauti, bet va, ka tik suzinojau, kad mano prasymas nesekmingas.
pasakyk, kokios tu ten gera knyga turi? bandyciau paieskoti pati per interneta ar kur. nu baisu, kaip nuotaika sugedo, tai eina sau. taip tikejausi.
Atsakyti
Sigitute, apprenticeship dazniausiai yra 16-24 metu zmonems, nes jie uz tai gauna valstybes pasalpa kazkokia, as bandziau kelis kartus irgi applyinti, bet visada nesekmingai, uzjauciu labai 4u.gif 4u.gif Nesigadink nuotaikos, cia tu negali pasiduoti ne sekundei schmoll.gif Knyga sita:

http://www.amazon.co...t...6760&sr=8-2

Kartoju klausima, gal kas Londone gyvenat ir ieskot accountant assistant darbo? Alga minimumas, bet patirties gausit su kaupu 4u.gif Y a.z. prasau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,jungiuosi prie jusu smile.gif nuo rugsejo ir as pradesiu lankyti AAT accounting kursus:) ir laukiu ir noriu ir jau bijot pradedu ....
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2012 06 20, 01:26)
Sveikos,jungiuosi prie jusu smile.gif nuo rugsejo ir as pradesiu lankyti AAT accounting kursus:) ir laukiu ir noriu ir jau bijot pradedu ....


Sveika, kur ruosies lankyti? 4u.gif As buvau apsisprendus Open University studijuoti Business Administration in Accounting Pathway, bet mastau pasikeitus y AAT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 20, 16:37)
Sveika, kur ruosies lankyti? 4u.gif As buvau apsisprendus Open University studijuoti Business Administration in Accounting Pathway, bet mastau pasikeitus y AAT g.gif


Sveikos 4u.gif

As kaip ir bandau mokytis tam book keeping egzaminui, bet nesuprantu ka ten mokytis.. ar tik ta double entry system ar dar kazka? Gal teko kam laikyt? mirksiukas.gif

Jeigu imsi kursa universitete, tai jau neimk to Business Administration. Imk iskart Accounting and Finance. Nes tas Business nei 2 nei 9. Studijos apie nieka ir apie viska vienu metu. Pati baigiau kazkada, tai dabar niekaip nesuprantu kur mano galva tuo metu buvo. Ir perspektyvu su tokia specialybe irgi 0. Nebent zadi magistra studijuot ateity. Ir tai magistro studijas susijusias su bizniu renkasi vien 3-iu saliu gyventojai.

As netoli Londono tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 06 20, 18:48)
Sveikos  4u.gif

As kaip ir bandau mokytis tam book keeping egzaminui, bet nesuprantu ka ten mokytis.. ar tik ta double entry system ar dar kazka? Gal teko kam laikyt?  mirksiukas.gif

Jeigu imsi kursa universitete, tai jau neimk to Business Administration. Imk iskart Accounting and Finance. Nes tas Business nei 2 nei 9. Studijos apie nieka ir apie viska vienu metu. Pati baigiau kazkada, tai dabar niekaip nesuprantu kur mano galva tuo metu buvo. Ir perspektyvu su tokia specialybe irgi 0. Nebent zadi magistra studijuot ateity. Ir tai magistro studijas susijusias su bizniu renkasi vien 3-iu saliu gyventojai.

As netoli Londono  tongue.gif


Tam Open University nebuvo labai is ko rinktis su Accountingu ir Finance, tai uzsiregistravau sitam, bet dabar kai pradejau mastyt, tai cia kaip Lietuvoj - kas antras vadybininkas, o dirba kitokius darbus lotuliukas.gif Bele baigti biggrin.gif O Accountingas vistiek kitaip, beje ir traukia labiau, tai dabar kursus ziurineju, kad kainos butu normalios g.gif Cia kaip ir padori kaina labai, aisku be knygu ir egzaminu, bet vistiek:

http://wlvt.org.uk/C...hp?id=17&type=C

http://www.aatskillc...AttemptID=63158

O cia kam ydomu 4u.gif

O tas book-keepingo egzaminas, tai kuris cia AAT levelis, ar introduction? Nes as iskart eisiu y LEVEL 2 g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Nesvaistykite pinigu us universitetus ar dar kokius distance learning. As pati baigineju paskutinius ACCA modulius ir mokiausi pirmus 4 kolege o kitus savarankiskai is ACCA LSBF video .

Galiu atvirai pasakyti kad neverta moketi tokiu pinigu, ypac jeugu nesi tikra kad atsipirks.. Kaip kuriu mano kolegos baige ACCA arba CIMA o dirba visiskai a kita.

Taigi jeigu norite mokytis sau patogiu laikiu ir be dideliu islaidu as galiu parduoti LSBF videos 2012 metu .n Turiu visus modulius ir plius :

Parduodu LSBF ACCA video paskaitas, vadovelius, meziaga,
I komplekta ieina priklausomai nuo modulio :
LSBF Class notes
BPP study text,
BPP practice and revision kit
BPP pass cards
Pass exam paper
Mock exams
BPP ipass
BPP success audio

Turiu visus modulio nu F1 iki P9.

Normali komplekto kaina apie £250 , Mano kaina £40

Pavyzdi galite pamatyti

http://www.youtube.c...h?v=sRLL9H9Pgdc

Jei ka domina parasykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 20, 16:37)
Sveika, kur ruosies lankyti? 4u.gif As buvau apsisprendus Open University studijuoti Business Administration in Accounting Pathway, bet mastau pasikeitus y AAT g.gif


savo miesto kolegijoj.par time karta i savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 20, 19:16)
Tam Open University nebuvo labai is ko rinktis su Accountingu ir Finance, tai uzsiregistravau sitam, bet dabar kai pradejau mastyt, tai cia kaip Lietuvoj - kas antras vadybininkas, o dirba kitokius darbus lotuliukas.gif Bele baigti biggrin.gif O Accountingas vistiek kitaip, beje ir traukia labiau, tai dabar kursus ziurineju, kad kainos butu normalios g.gif Cia kaip ir padori kaina labai, aisku be knygu ir egzaminu, bet vistiek:

http://wlvt.org.uk/C...hp?id=17&type=C

http://www.aatskillc...AttemptID=63158

O cia kam ydomu 4u.gif

O tas book-keepingo egzaminas, tai kuris cia AAT levelis, ar introduction? Nes as iskart eisiu y LEVEL 2 g.gif


Tai gi manes nepriima i AAT level 2 doh.gif liepe issilaikyt to pradinio levelio egza pirma biggrin.gif.
Atsakyti