Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

Pasiskaitineju as cia truputuka kaip jums sekasi, nes as pati baigiau AAT nvq3 ir jau antri metai nieko nerandu schmoll.gif ofisines patirties 0 o ir i interviu tik kelis kokius kviete. Nors ir CV dare profesionalai ir issiuntus ju nesuskaiciuojamai. Nzn jau praradau vilti dirbti ta accountere todel ir nebetesiau mokslu nvq4 doh.gif ir is kur tos patirties igauti nezinau
Atsakyti
Keliu tema i virsu biggrin.gif

Zodziu einu ryt i koledza i interviu, nesuprantu ko ten klaus, bo parasiau, kad noriu AAT2 lygio ir tiek. Ir dar interviu 45 minutes blink.gif

Dar paaiskinkit man, kaip cia kai kurie is karto ACCA kursus mokos? Turiu kolegu kurie mokos, ir turedami aukstaji issilavinima butent Accounting and Finance, vos patempia g.gif ir kiek man teko dometis (cia pries gerus 3 metus turbut), jeigu neturi jokio issilavinimo toj srityje, arba nedirbi kazko su tuo, tai sunkiai imanoma net pradet kazka unsure.gif Reiks pasiklausinet daugiau biggrin.gif

QUOTE(Githa @ 2012 05 24, 00:23)
Pasiskaitineju as cia truputuka kaip jums sekasi, nes as pati baigiau AAT nvq3 ir jau antri metai nieko nerandu  schmoll.gif  ofisines patirties 0 o ir i interviu tik kelis kokius kviete. Nors ir CV dare profesionalai ir issiuntus ju nesuskaiciuojamai. Nzn jau praradau vilti dirbti ta accountere todel ir nebetesiau mokslu nvq4  doh.gif ir is kur tos patirties igauti nezinau


O tas NVQ3 tai tas pats kaip AAT3?? Mano kaimo koledze moko tik AAT level2 ir level3, 4 kaip suprantau mokytis univiere??

Del darbo gavimo, tai as turedama 3 metus ofisines patirties, praejusi rudeni ieskojau darbo (administracinio). Ziauriai sunku yra unsure.gif konkursai milziniski.

Bandykit nemokamai kazkiek dirbt - kazkas tokio kaip praktika, bent jau Londone tai tikrai daug pasiulymu buvo rudeni.
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 05 28, 01:42)
Keliu tema i virsu  biggrin.gif

Zodziu einu ryt i koledza i interviu, nesuprantu ko ten klaus, bo parasiau, kad noriu AAT2 lygio ir tiek. Ir dar interviu 45 minutes  blink.gif 

Dar paaiskinkit man, kaip cia kai kurie is karto ACCA kursus mokos? Turiu kolegu kurie mokos, ir turedami aukstaji issilavinima butent Accounting and Finance, vos patempia  g.gif  ir kiek man teko dometis (cia pries gerus 3 metus turbut), jeigu neturi jokio issilavinimo toj srityje, arba nedirbi kazko su tuo, tai sunkiai imanoma net pradet kazka  unsure.gif Reiks pasiklausinet daugiau  biggrin.gif
O tas NVQ3 tai tas pats kaip AAT3?? Mano kaimo koledze moko tik AAT level2 ir level3, 4 kaip suprantau mokytis univiere??

Del darbo gavimo, tai as turedama 3 metus ofisines patirties, praejusi rudeni ieskojau darbo (administracinio). Ziauriai sunku yra  unsure.gif  konkursai milziniski.

Bandykit nemokamai kazkiek dirbt  - kazkas tokio kaip praktika, bent jau Londone tai tikrai daug pasiulymu buvo rudeni.

As bent jau kai pasiemiau AAT1 leveli, tai man ten dar dabe bookkeeping pasivyti, ir ka galiu passakyti, kad kai mokiniesi, atrodo lengva, bet kai darai egzu uzduotis.. doh.gif pas mus bent jau reikia kursuose islaikyti 75% kad galetum imti ta tikra egza, tai per plauka as..kai keikiena tema atskirai-viskas suoer AISKU, BET KAI KARTU SUDEDA...O BE TO KAIP PASTEBEJAU, jei nori imti AAT2 leveli, jau reikia pateikti irodyma, ad esi baiges AAT1(BENT JAU" PREMIER TRAINING.CO.UK" kursuose)
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2012 05 27, 23:30)
As bent jau kai pasiemiau AAT1 leveli, tai man ten dar dabe bookkeeping pasivyti, ir ka galiu passakyti, kad kai mokiniesi, atrodo lengva, bet kai darai egzu uzduotis.. doh.gif pas mus bent jau reikia kursuose islaikyti 75% kad galetum imti ta tikra egza, tai per plauka as..kai keikiena tema atskirai-viskas suoer AISKU, BET KAI KARTU SUDEDA...O BE TO KAIP PASTEBEJAU, jei nori  imti AAT2 leveli, jau reikia pateikti irodyma, ad esi baiges AAT1(BENT JAU" PREMIER TRAINING.CO.UK" kursuose)


blink.gif as del to ir galvojau rinktis level 2, nes cia mano vietiniam koledze pradinis pats lygis unsure.gif tokio kaip level 1 isvis cia nera. Siaubas kaip skirtingai viskas smile.gif
Atsakyti
As taip pat pradejau nuo 2 lygio nors pas mus koledze buvo ir 1 lygis. Per interviu nutaria ar tu pavesi 2 lygyje ar vis delto geriau nuo pat pradziu pradeti. Nepasakyciau kad buvo super sudetinga nei mokslai nei egzaminai net ir man nieko Lt bendro su sia spec nesimokiusiai. Mano mokslai is vis humanitariniai buvo.
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2012 05 28, 09:39)
As taip pat pradejau nuo 2 lygio nors pas mus koledze buvo ir 1 lygis. Per interviu nutaria ar tu pavesi 2 lygyje ar vis delto geriau nuo pat pradziu pradeti. Nepasakyciau kad buvo super sudetinga nei mokslai nei egzaminai net ir man nieko Lt bendro su sia spec nesimokiusiai. Mano mokslai is vis humanitariniai buvo.


Labas gal atsimenat nors ka nors is to interviu? blush2.gif Testu kokiu matematikos nereik daryt? g.gif As net neisivaizduoju ko cia tiketis, ar cia tik paprastas pokalbis ir tiek??
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 05 28, 11:52)
Labas gal atsimenat nors ka nors is to interviu?  blush2.gif  Testu kokiu matematikos nereik daryt?  g.gif As net neisivaizduoju ko cia tiketis, ar cia tik paprastas pokalbis ir tiek??


Jokiu testu daryti nereikejo, tik paprastas pokalbis. Prisimenu labai gasdino kad sunku nepatempsiu be accountingo ziniu ir patirties, o as savo varau kad pabandyti noriu ax.gif po kiek laiko gavau laiska kad prasom ateiti mokytis i 2 lygi. Cia 2008 buvo tai gal dabar kas ir pasikeite, o be to dar ir kiekvienas koledzas ar universitetas turi savo taisykles. Linkiu sekmes ir uzsispyrimo 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif As jau po pokalbio.

Tai jezus jezus pas koki dedule patekau doh.gif schmoll.gif Pasijutau, kaip taikyciau mazu maziausiai i Oxforda. Visas 40 minuciu as kalbejau kaip as noriu, ir kaip motyvuota esu. Ir vis tiek dedule: 70% zmoniu su bakalauru, neistempia net iki Kaledu, as nenoriu dar labiau pagadinti statistikos, kiek istoja ir kiek baigia blink.gif As jam sakau, kad jeigu as sumokesiu £900 svaru, tai ir lankysiu, nes cia man labai dideli pinigai. Bet ne jis vis tiek savo: tu net neisivazduoji kiek zmoniu sumoka iskart, ir po 6 savaiciu nusprendzia, kad cia ne jiem sitas kursas. Sakau man jau kiek metu, nesokinesiu as jau is vieno kurso i kita, turejau uztektinai laiko pagalvot ko noriu. Tai mazdaug gali dar palaukt ka cia schmoll.gif
Zodziu pries tai siule tiesiai i AAT3 lygi eit, dabar ja i antra nebenori priimt.
Tai galu gale issiderejau, kad ateinu Liepa arba rugpjuti ir issilaikau Book keeping egzamina, tada priima i AAT2 lygi biggrin.gif tai dabar turesiu ka veik..

O cia ka suzinojau:
1 lygis skaitos Book keeping ir tam koledze trunka tik 6 savaites, ir kainuoja apie 170 svaru.
4-as AAT level, tipo jau labai pripazintas. ir ji baigus univierai pripazintu, kad baigei 1 kursa. Atceit kai kurie univierai uzskaitytu tiek 1 tiek 2 kursus, nu abejoju tuo, bet gal.
Po 4 AAT level gali eit i ACCA ir tau uzskaito 1, 2, ir 3 popierius.
ACCA yra 14 popieriu, patys pirmi sake labai lengvi (lygus A levels), nuo 1-9 gali mokytis bet kas, universitetuose yra net spec vakariniai kursai. bet nuo 10-14 cia jau tiems, kas dirba darba susijusi su apskaita.





Atsakyti
dieve mano kaip tave cia papurte.. blink.gif bet kaip idomiai skirsto, ta accounting..kazin ar tau nebutu buve paprasciau tiesiog kursus imti online, darai kada nori, kada tau laiko yra, daugiausiai metus gali uztrukti vienas lygis.na kiekvienur skritingai.o del 900 pritariu, siaip sau tokei pinigai tikrai nesimeto, kad ir kaip sunku butu., bet visviena baigciau.nebutume lietuviai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2012 05 29, 10:17)
dieve mano kaip tave cia papurte.. blink.gif  bet kaip idomiai skirsto, ta accounting..kazin ar tau nebutu buve paprasciau tiesiog kursus imti online, darai kada nori, kada tau laiko yra, daugiausiai metus gali uztrukti vienas lygis.na kiekvienur skritingai.o del 900 pritariu, siaip sau tokei pinigai tikrai nesimeto, kad ir kaip sunku butu., bet visviena baigciau.nebutume lietuviai biggrin.gif



As savarankiskai nemoku mokytis, bijau kad viena isvis niekad nesimokysiu doh.gif vis atideliosiu ir tiek.. Turiu as darbe toki kursa praeiti. Tai ka i praktinius uzsiemimus pavaiksciojau, o kur jau paciai reik sedet ir mokytis, niekaip blush2.gif vis laukiu geresniu laiku.. Geda ir tiek, bet pazistant save, tai koledzas man butu idealiausia blush2.gif

Beje pakalbejau as su tokiu vaikinu, jis jau 10 ir 11 egza is ACCA issilaikes. Tai jis man sako nedurniuok, eik tiesiai i ACCA. Nes zymiai pigiau gaunas.. Bet tai irgi, jeigu eit i ta ACCA (cia dar sudetingas klausimas ar ikabinama ten), ir as tik 9 galiu pasidaryt ir viskas unsure.gif Tai idomu ieskant darbo kas geriau? ACCA ar AAT, kai patirties apskaitoj nera?
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 05 29, 14:30)
Beje pakalbejau as su tokiu vaikinu, jis jau 10 ir 11 egza is ACCA issilaikes. Tai jis man sako nedurniuok, eik tiesiai i ACCA. Nes zymiai pigiau gaunas.. Bet tai irgi, jeigu eit i ta ACCA (cia dar sudetingas klausimas ar ikabinama ten), ir as tik 9 galiu pasidaryt ir viskas  unsure.gif  Tai idomu ieskant darbo kas geriau? ACCA ar AAT, kai patirties apskaitoj nera?

As irgi labai blaskiausi kur man eiti i AAT ar i ACCA. Na, ACCA yra auksciau,bet ir sudetingiau studijuoti, bet jei ir AAT baigi, gali visai nebloga darba susirasti. Laimes dalykas manau.
As nusprendziau, kad man AAT geriau, nes neturiu jokiu pagrindu, reikia eiti tik 1 karta per savaite i koledza, o dar namuose du vaikiukai, kuriems demesio reikia, dar ir i darba einu (su accaountancy nesusijes visiskai). baigiau siais metais Level2, ir esu patenkinta.
Sekmes sprendime!
Atsakyti
sveikos merginos, turiu labai svarbu klausima, ar mokantis AAT level 2 reikia tureti work placement? T.y. ar reikes atlikti praktika?
Atsakyti