Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

Sveikos merginos jungiuosi ir aš prie jūsų temos, tik perskaičiau visų pasisakymus, tai matau, kad daug darbelio čia nusimato. Norėjau pasiteirauti kaip jums darbukais sekasi? Pati dar Lietuvoje esu, bet dėl šeimyninių priežasčių teks keliauti į UK. Lietuvoje esu baigusi buhalterinės apskaitos ir audito bakalaurą, bei vadybos ir verslo administravimo magistrą, tai va ir galvoju gal jūsų pasiklausiu ar verta lysti į visus tuos buhalterinius dalykus, nors Lietuvoje dirbu vyr. finansininku...bet kiek supratau nelabai jiems rūpi mūsų ta Lietuviška patirtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikius @ 2013 03 18, 15:33)
Sveikos merginos jungiuosi ir aš prie jūsų temos, tik perskaičiau visų pasisakymus, tai matau, kad daug darbelio čia nusimato. Norėjau pasiteirauti kaip jums darbukais sekasi? Pati dar Lietuvoje esu, bet dėl šeimyninių priežasčių teks keliauti į UK. Lietuvoje esu baigusi  buhalterinės apskaitos ir audito bakalaurą, bei vadybos ir verslo administravimo magistrą, tai va ir galvoju gal jūsų pasiklausiu ar verta lysti į visus tuos buhalterinius dalykus, nors Lietuvoje dirbu vyr. finansininku...bet kiek supratau nelabai jiems rūpi mūsų ta Lietuviška patirtis  mirksiukas.gif

taip taip, reikia jiems uk patirties. mano drauge baigusi mechanikos inzinerija cia darbo nesusirado, bet manau, kad vis tiek reikia bandyti.
Yra tokia naric organisation, kur prilygina uzsienyje baigtus mokslus ir darbo patirti i uk atitikmenius. Sitai manau labai jums pagelbetu su darbo paieska. Mano drauge sitai nepaidare.. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Sigitute @ 2013 03 18, 19:13)
taip taip, reikia jiems uk patirties. mano drauge baigusi mechanikos inzinerija cia darbo nesusirado, bet manau, kad vis tiek reikia bandyti.
Yra tokia naric organisation, kur prilygina uzsienyje baigtus mokslus ir darbo patirti i uk atitikmenius. Sitai manau labai jums pagelbetu su darbo paieska. Mano drauge sitai nepaidare.. Sekmes!



4u.gif ačiū reiks paanalizuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikius @ 2013 03 18, 19:22)
4u.gif ačiū reiks paanalizuoti  mirksiukas.gif


Manau tikrai geriausia yra prisilyginti NARIC. Taip pat man rodos buna fast track kursai tiems, kurie jau dirba toky darba. Nes vistiek, buhalterija lietuviu kalba yra viena, o anglu kita, net jei ir mokate sia kalba 4u.gif
O del kai kuriu cia minciu, kad meluoti del diplomo ir experience. Labai pasimato darbdaviams tiek pokalbio metu, tiek pradejus dirbt. Bet aisku jei labai pasitikite jegomis, juk apmoko, aprodo viska pradejus darba, galima bandyti 4u.gif
Atsakyti
Dovanoju AAT Level3 ir Level4 knygas bei uzrasus. Rytu Londone. rasykite i AZ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2013 05 01, 20:14)
Dovanoju AAT Level3 ir Level4 knygas bei uzrasus. Rytu Londone. rasykite i AZ.  4u.gif


Knygos jau pažadetos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Planuoju pradeti mokintis AAT level 2 nuo siu metu rugsejo menesio. Jau buvau koledze, pasidomejau, pries pradedant kursa turiu praeiti interviu schmoll.gif
Rinkausi koledze studijuoti, nes online AAT level 2 kainos brangesnes ir as uz studijas koledze, nei online, bet.......bet po ilgu paiesku internete apie AAT level 2 kursus, radau toki psl
http://www.aatfree.co.uk/

Raso, kad AAT kursai free , AAT Free – the free AAT online accountancy course!

Gal kas bande is mamyciu, turite kokiu atsiliepimu, Nors paskaicius sita informacija, susidare ispudis, kad AAT free tik neseniai pradejo galioti.
Kazkaip koledzas man atkrito, nes jei namie ir for free, kodel nepabandzius g.gif

Atsakyti
sveikos merginos smile.gif

Tai va pabaigiau AAT level 2 ir sugalvojau susirast darba su accounting susijusi. Susiradau Payroll support worker siandien pradejau darba kol kas tik trainingas bet vienas dalykas kurio as bijau yra tas kad atsakinet telefonu reikes klientams to labiausiai bijau sad.gif mano anglu kalba netobula tai net nezinau sad.gifsad.gif
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2013 08 27, 18:57)
sveikos merginos smile.gif

Tai va pabaigiau AAT level 2 ir sugalvojau susirast darba su accounting susijusi. Susiradau Payroll support worker siandien pradejau darba kol kas tik trainingas bet vienas dalykas kurio as bijau yra tas kad atsakinet telefonu reikes klientams to labiausiai bijau sad.gif mano anglu kalba netobula tai net nezinau sad.gifsad.gif

nebijok. dardavys juk girdejo kaip kalbi smile.gif

labai saunu, kad susiradai. as vis ieskau, bet nerandu, nors jau ir L3 pabaigiau smile.gif
Atsakyti
idomu kaip sekasi su darbeliais studijuojanciom Airijoj? as pradejau antrus metu IATI ir ziuriu, kad siais metais daug lengviau negu pernai, tai jau galeciau eiti dirbti. o darbeliai visi jeigu be patirties tai tik Internship - tiems kurie sedi darbo birzoj. man nepriklauso bedarbio, tiksliau siuo metu studento, pasalpa, nes turiu bakalauro laipsni (taip iseina, tik "durniukam" duoda sansa isidarbint). truputeli panikuoju, kad nesusirasiu tikro entry level darbelio sad.gif o pradeti nuo kazko tai reikia...
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2013 08 27, 19:57)
sveikos merginos smile.gif

Tai va pabaigiau AAT level 2 ir sugalvojau susirast darba su accounting susijusi. Susiradau Payroll support worker siandien pradejau darba kol kas tik trainingas bet vienas dalykas kurio as bijau yra tas kad atsakinet telefonu reikes klientams to labiausiai bijau sad.gif mano anglu kalba netobula tai net nezinau sad.gifsad.gif

saunu,kad susiradai viskas bus su anglu prasimusi wink.gif
Atsakyti
Sveiki,

Keliu temą į viršų 4u.gif . Ar dar yra studijuojančių AAT 2 level kursus? smile.gif Šiandien eisiu į interviu dėl AAT kursų. Labai tikiuosi kad viskas bus gerai. Gal kas nors pradės šias studijas nuo rugsėjo?
Atsakyti