Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

QUOTE(Sigitute @ 2013 01 17, 11:11)
Saunuole tu man tada nereali.  O ka daryti, kad nemoku suda malti? Ir nemoku geros CV pasirasyti. O nesvarbu kur bedirbciau, dirbti stengiuosi daugiau nei 100%? Bet kas cia zino kaip as dirbsiu  biggrin.gif  siuo metu studijuoju AAT Level3 ir neislaikiau vakar Professional ethics. Per mazai pasedejau tai faktas, bet ir pati jauciu anglu kalbos stygiu studijoms ten, kur reikia raportus rasyti..
Gal kokiu minciu turi ka darytumei mano vietoje?

Jei noriu galiu tau savo cv kaip pavyzdi atsiusti..... rasykit kad lietuvoj dirbot, bhs pliusas, jie juk vistiek jus mokins.. eidami pasiruoskit daug geru klausimu ir atsipalaiduokit.. beja, as iskart po mokyklos baigimo atvaziavau studijuoti, kalba buvo mano labai bloga...o dabar visus terminus tikangliskai moku, nebijokit bandyti ir pasiseks! Sekmes!
Atsakyti
Wejuske gal butu ir man galima i tavo CV paziuret busiu dekinga ax.gif jei gali atsiusk i epasta dianike80@gmail.com aciu smile.gif
Atsakyti
SVEIKOS BUSIMOS IR ESAMOS BUHALTERES! kaip laikotes, kaip su darbeliais?siandien emocijos liejosi per krastus..!kaip ir gavau darbo pasiulyma dirbti buhaltere zemes ukio sferoje(mat lt igijau zemetvarkjos spec pries atskrendant cia), po ilgu cv siuntinejimu snd paskambino, pasiule dirbt, aisku jiem didesnis pliusas buvo kad turiu zemes ukio bakalauro diploma, negu aat accounting certifikata (2 levelis), nes ir patys sake siulykit norima alga, aisku, siuliau minimuma, nes tiesiai sviesiai parasiau kad agro srity puikiai nusimanau, o accounting'e truksta patirties, tai sutinku dirbt uz minimuma su ta salyga kad bus study support is darbovietes, tai laaabai tikiuosi kad tikrtai priims, tik vienas minusiukas kad esu istekejusi, o tas darbas 60 myliu nuo namu.. g.gif ir tik viena masina teturim..vyras irgi vazineja 15myliu i darba.. g.gif nzn kaip bus..blogiausiu atveju gali tekt atskirai pagyvent..bet ten praktika gauciau plius svarus darbas ir ka tikrai nusimanau-agro planavimai..idomu idomu kaip bus..po savait gal konkreciau ju bus , nes snd paklause o keik laiko reikia man kad isieciau is esamo darbo, sakau 2savt, ti nk nesake, tik akd lb gerai, ti db nzn, ar jau ryt rasyt prasyma, ar laukt..nes p45 from (kad is darbo isejau) bus reukalinga naujam darbdaviui, o ji eina 2 savt..tai jus neisivaizduojat snd is laimes (kad pirmas is 100 cv) surukiau puse pakelio cigareciu, i da brendzio ikaliau thumbup.gif drinks_cheers.gif nes jegu anpludis belekoks...biggrin.gif ziuresm ziuresim kaip bus, nes biskiuka kompleksuoju del kalbos, ta paprasta susikalbu, bet jei ten bus aukstenem ffrazem...tai pradzioj misios bus doh.gif bet gal kaip nors
Atsakyti
sveikinimai santine didziausi thumbup.gif nebijok viskas bus gerai! sia vasara as irgi pradesiu darbu paieska rimtesne smile.gif siaip ir dabar pasiziuriu bet kad visur reikalauja patirties verysad.gif

Atsakyti
prisigyriau prisigyriau cia, ir vat neseniai gavau zinia: darbdavys abejoja mano kompetencija zemes ukio srityje, kadangi esu universiteta baigusi Lietuvoje doh.gif kai taip parase...nors del bahalterijos butu taip parase! nebutu TAIP PIKTA KAIP DABAR !JUS NEISIVAIZDUOJAT KAIP NORETUSI NUEJUS VISKA ISREKT.. gun_rifle.gif verysad.gif na ka darysi, teks kitur dairytis..geria kad nepaskubejau is esamo darbo ISEITI. lotuliukas.gif ZODZIU - FAIL
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2013 01 22, 00:17)
prisigyriau prisigyriau cia, ir vat neseniai gavau zinia: darbdavys abejoja mano kompetencija zemes ukio srityje, kadangi esu universiteta baigusi Lietuvoje doh.gif kai taip parase...nors del bahalterijos butu taip parase! nebutu TAIP PIKTA KAIP DABAR !JUS NEISIVAIZDUOJAT KAIP NORETUSI NUEJUS VISKA ISREKT.. gun_rifle.gif  verysad.gif na ka darysi, teks kitur dairytis..geria kad nepaskubejau is esamo darbo ISEITI. lotuliukas.gif  ZODZIU - FAIL

nenusimink santine tikrai rasi sau tinkanti ir patinkanti darba 4u.gif
Atsakyti
[CODE]
QUOTE(dianike1980 @ 2013 01 20, 17:32)
Wejuske gal butu ir man galima i tavo CV paziuret busiu dekinga  ax.gif  jei gali atsiusk i epasta dianike80@gmail.com aciu  smile.gif


Laba, as siandien vakare arba ryt vakare atsiusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wejuske @ 2013 01 19, 21:39)
Jei noriu galiu tau savo cv  kaip pavyzdi atsiusti..... rasykit kad lietuvoj dirbot, bhs pliusas, jie juk vistiek jus mokins.. eidami pasiruoskit daug geru klausimu ir atsipalaiduokit.. beja, as iskart po mokyklos baigimo atvaziavau studijuoti, kalba buvo mano labai bloga...o dabar visus terminus tikangliskai moku, nebijokit bandyti ir pasiseks! Sekmes!

oh yes please! kaip sakoma smile.gif medeksaite@yahoo.com
Atsakyti
Merginos, issiunciau cv, kurios praset smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wejuske @ 2013 01 27, 12:00)
Merginos, issiunciau cv, kurios praset smile.gif

ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wejuske @ 2013 01 27, 15:00)
Merginos, issiunciau cv, kurios praset smile.gif


Wejuske aciu labai wink.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif baigineju accounting & finance bakalaura...irgi ieskau darbo, bet issiuntinejau gal apie 70 applicationu ir dar negaunu jokiu teigiamu, nors turiu metu patirti...kazkaip keista...gal kad tik Londone noriu...Kaip jums mokslai ir darbu paieskos sekasi? assa.gif
Atsakyti