Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

Sveikos,

esu LT baigus kolegijoj buhalterine apskaita. Bet patirties neturiu jokios schmoll.gif Turejau minciu cia kokius kursus praeit, kad su visa sistema bent jau susipazint ir ieskotis darbelio sitoj srity, bet matau, kad nelabai yra kokiu prosvaisciu.... verysad.gif
Ech, kaip visgi gaila....
Na bet, merginos, laikykites - gal visgi kazkuriai (o dar geriau, kad visoms) nusisypsos laime 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovanyte @ 2013 01 07, 00:47)
Sveikos,

esu LT baigus kolegijoj buhalterine apskaita. Bet patirties neturiu jokios  schmoll.gif Turejau minciu cia kokius kursus praeit, kad su visa sistema bent jau susipazint ir ieskotis darbelio sitoj srity, bet matau, kad nelabai yra kokiu prosvaisciu....  verysad.gif
Ech, kaip visgi gaila....
Na bet, merginos, laikykites - gal visgi kazkuriai (o dar geriau, kad visoms) nusisypsos laime 4u.gif  mirksiukas.gif

Dekui 4u.gif As irgi labai tikiuosi,kad atsiras prosvaisciu sitame sunkiame kelyje biggrin.gif Ech,jeigu butume angles,o ne lietuvaites,net neabejoju,jog darba susirasti butu simta kartu lengviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreLondon @ 2013 01 07, 02:12)
Dekui 4u.gif As irgi labai tikiuosi,kad atsiras prosvaisciu sitame sunkiame kelyje biggrin.gif Ech,jeigu butume angles,o ne lietuvaites,net neabejoju,jog darba susirasti butu simta kartu lengviau biggrin.gif


Labas visoms! Su Naujais 2013!!! Geru mokslo metu!!!
Ko cia su tokiom liudnom nuotaikom pradejot?... Nauji metai ir taip negatyviai -) nenoreciau sutikti su tuo,kad tik anglai randa. Maniskis tvarko buchalterija ne vienoj,o keliose kompanijose ir darba labai lengvai susirado ir sakau ne viena,bet jis ne anglas -) tiek daug apsieme darbu,kad mane i koledza istume mokytis -) reikia tiketi tuo,ka darai ir labai noreti,tureti ziniu,save gerai pristatyt moket,pasidaryti gera cv ir pirmyn -)
Atsakyti
QUOTE(amber78 @ 2013 01 07, 05:00)
Labas visoms! Su Naujais 2013!!! Geru mokslo metu!!!
Ko cia su tokiom liudnom nuotaikom pradejot?... Nauji metai ir taip negatyviai -) nenoreciau sutikti su tuo,kad tik anglai randa. Maniskis tvarko buchalterija ne vienoj,o keliose kompanijose ir darba labai lengvai susirado ir sakau ne viena,bet jis ne anglas -) tiek daug apsieme darbu,kad mane i koledza istume mokytis -) reikia tiketi tuo,ka darai ir labai noreti,tureti ziniu,save gerai pristatyt moket,pasidaryti gera cv ir pirmyn -)

Na,as nesakau,kad vien tik anglai,bet,mano nuomone,jiems tikrai lengviau susirasti toki darba smile.gif Labai dziugu,kad taviskiui taip pasiseke.Gal gali parasyti,kaip konkreciai jis susirado tuos darbus?per kokia agentura ar internetini puslapi?ar turejo patirties ar prieme be jos?na,as priejau tokia isvada,kad nepaisant gero cv ir mokejimo save pateikti,vienas svarbiausiu faktoriu visgi yra patirties turejimas.90 % darbo skelbimu reikalajama butent patirtis smile.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu biggrin.gif Gal kas zinot kokiu internetiniu puslapiu,kur galima butu susirasti Accounts Volunteer darbeli? Is anksto dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreLondon @ 2013 01 05, 21:30)
o siaip dar as speju,kad ,galbut,mums sunkiau isidarbinti del to,kad esam ne angles?juk kai kurios kompanijos nelabai nori idarbinti uzsieniecius g.gif


Problema buna ne vien patirties neturejimas, kartais pervertinam savo galimybes, pamastykit, ka patobulint galetumet - kalba, bendravima, CV ir pan. 4u.gif Siulyciau gal pradziai kreiptis tada y lietuvius pagalbos -EuroBaltika, Klevas ir kt., gal priims pasavanoriauti ar kazka rekomenduos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 01 12, 13:36)
Problema buna ne vien patirties neturejimas, kartais pervertinam savo galimybes, pamastykit, ka patobulint galetumet - kalba, bendravima, CV ir pan. 4u.gif Siulyciau gal pradziai kreiptis tada y lietuvius pagalbos -EuroBaltika, Klevas ir kt., gal priims pasavanoriauti ar kazka rekomenduos 4u.gif

Na taip,tobulumui,kaip sakoma,ribu nera smile.gif Bet as net neturejau jokios progos pademonstruoti savo anglu kalbos zinias ir bendravima....Niekas nekviecia manes i interviu.Vieninteliai emeilai,kuriuos gaunu,tai sorry,bet radome uz jus labiau tinkaknciu kandidatu i siuloma darba verysad.gif Na ,vienu zodziu....Gal tikrai reikia kakzaip pakoreguoti cv,vietoj accounts experienco,kurio pas mane nera, isvardinti ka gerai nusimanau sioje srityje g.gif Siek tiek apmaudu.Kazkaip net ir savanore niekas manes neima.Sia savaite issiuntinejau cv ir i kouncila ( AAT puslapyje rase,kad jie daznai priema praktikantus),ir dar i kelias savanoriavimo organizacijas,bet kol kas tyla.Reiks isbandyti tavo nurodytas leituviu agenturas 4u.gif
Turbut jau nusibodo mano skundai,bet tai kad labai abydna,kai taip stengiuosi ir nieko neisiena unsure.gif Na bet gal kazkad air man pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreLondon @ 2013 01 13, 01:25)
Na taip,tobulumui,kaip sakoma,ribu nera smile.gif Bet as net neturejau jokios progos pademonstruoti savo anglu kalbos zinias ir bendravima....Niekas nekviecia manes i interviu.Vieninteliai emeilai,kuriuos gaunu,tai sorry,bet radome uz jus labiau tinkaknciu kandidatu i siuloma darba verysad.gif Na ,vienu zodziu....Gal tikrai reikia kakzaip pakoreguoti cv,vietoj accounts experienco,kurio pas mane nera, isvardinti ka gerai nusimanau sioje srityje  g.gif Siek tiek apmaudu.Kazkaip net ir savanore niekas manes neima.Sia savaite issiuntinejau cv ir i kouncila ( AAT puslapyje rase,kad jie daznai priema praktikantus),ir dar i kelias savanoriavimo organizacijas,bet kol kas tyla.Reiks isbandyti tavo nurodytas leituviu agenturas 4u.gif
Turbut jau nusibodo mano skundai,bet tai kad labai abydna,kai taip stengiuosi ir nieko neisiena unsure.gif Na bet gal kazkad air man pasiseks smile.gif


tiesiog identiska situacija ir pas mane lotuliukas.gif galiausiai truks kantrybe ir varysiu i lt.uzkniso.irgi del intership-tyla, niekam nereikia, apprentenship-jau man 25, o pries tai kai ziurejau vienas kitas skelbimas londone, savanoriu-nenori.nu toookie nagai visi.. tik kursus kaip ispriteje siulo, p oraktikos neprisiprasysi.gerai kam pasiseka..
Atsakyti
Na as esu baigus univera ba accounting and finance. Iskart po univero gavau darba accountsbpayable. Padirbau bisko daugiau nei puse metu ir nuo kitos sav pradedu darba naujoj firmo busiu finance director assistant. Merginos, pasirasyki labai gera cv ir pasitikekit savimi per pokalbius. Malkit suda. As kai ejau i pokalbi apie sunis snekejom, liko suzaveti, bet to darbo atsisakiau. Tikrai lengva susirasti, tik nepasiduokit!
Atsakyti
QUOTE(Wejuske @ 2013 01 16, 23:09)
Na as esu baigus univera ba accounting and finance. Iskart po univero gavau darba accountsbpayable. Padirbau bisko daugiau nei puse metu ir nuo kitos sav pradedu darba naujoj firmo busiu finance director assistant. Merginos, pasirasyki labai gera cv ir pasitikekit savimi per pokalbius. Malkit suda. As kai ejau i pokalbi apie sunis snekejom, liko suzaveti, bet to darbo atsisakiau. Tikrai lengva susirasti, tik nepasiduokit!

Saunuole tu man tada nereali. O ka daryti, kad nemoku suda malti? Ir nemoku geros CV pasirasyti. O nesvarbu kur bedirbciau, dirbti stengiuosi daugiau nei 100%? Bet kas cia zino kaip as dirbsiu biggrin.gif siuo metu studijuoju AAT Level3 ir neislaikiau vakar Professional ethics. Per mazai pasedejau tai faktas, bet ir pati jauciu anglu kalbos stygiu studijoms ten, kur reikia raportus rasyti..
Gal kokiu minciu turi ka darytumei mano vietoje?
Atsakyti
Man atrodo, kad ytakos turi netgi, kur lankai kursus/studijuoji. Nes cia matau univeru studentai, net be patirties patrauklesni darbuotojai, negu pasibaigus kursus ir siek tiek praktikos turint g.gif Jau ne pirma karta girdziu ir pati matau, kad kas pasibaiges univera, gauna gera darba ir alga didesne smile.gif Tai ir galvoju, ar cia imt ta AAT, ar y universiteta geriau. Nes pasibaigus greiciau nebutinai greit ir darba gausi g.gif
Sigitute, jei ymanoma, eikit anglu kalbos pasitobulint. Ir sertifikatas bus, ir pati tvirciau jausites 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif as irgi kol kas apie darba tik svajoju smile.gif pirmiausia kaip sakant turiu pabaigt bent level 2 tada gal vasara bandysiu kur nors voluntary job ieskot. Dabar tik norejau jusu nuomones paklaust apie egza work effectvily in accounting and finance ar sunkus egzas ? destytojas sake kad reikia ten laiskus rasyt kuriu aisku as nelabai moku gal zinot kur pasipraktikuot internete ar pan. ji turesiu kovo men bet jau dabar nervinuos sad.gif ar imanoma ji islaikyt ne anglui,nes pas mus grupej visi vos ne acounteriai mokinasi viena as kitokia sad.gif
Atsakyti