Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinote kur galeciau pasiskaityti mokesciu istatymus? Ar galite rekomenduoti kokia knyga angliska del apskaitos? Cia grynai del saves pasiskaitineti smile.gif aciu smile.gif
Atsakyti
na va, senai bebuvau uzejusi, ka galiu pasakyti, kad laprkicio pabaigoj absoliuciai viska pasibaigiau (ilgiausiai vargau su komp programa Sage, nes teko perlaikyti antrakart, pirma-neislaikiau.o tikrina jie ten 2-3 sav, tai tas uztruko.na atejo pirma sertifikatas buhalterines programos, o kur teorija mokianusi Premier training, tai sertifikatas ateis menesio gale (kiekvieno menesio gale siuntineja, nei anksciau nei veliau)), bus jis is AAT, ne is kursu rengejo.vat.jau dairausi darbo.idomu kaip cia bus..beje mano mieste, nottigheme laaaabai daug buhalteriu, keik girdejau londone geriau rast darba, dar net 5 laiskus vakar rasiau svanoriauti buhalterijoje, bent kad menesiui patirti igyti (keik domejausi, jei nemokamai dirbi menesi, uzsiskaito kaip metai pilnu etatu dirbimas, arba jei puse etato- 2 metai) vat kaip idomiai.ir ka, tylu.net uz dyka nieks neprisiima...ant galo jei iki vasaros taip, tai viska mesiu ir grisiu i lt.cia geresnis darba rasti-kazkokia tragedija..
Atsakyti
laba,as norejau paklausti nemoku anglu kalbos ,idomu ar reikia laukti rugsejo ar galima dabar uzsirasyti,ar reikia vaziuoti i vieta ar galima internetu.kai kur buna nemokamai girdejau,idomu ar reikia gauti benefitus uz nuoma ar uztektu mazai uzdirbanciu pasalpos. ax.gif aciu.
Atsakyti
Mano bendradarbe buvo su tuo susidurusi.Ji uzdirbo minimuma, gaudavo benefitus, bet apie 30 svaru berods, na kas tik minimuma teuzdirba, tai ji ejo geguze berods i koledza, paskyre jai susitikima, o susitikimo metu reikjo tureti pasa, 2 paskt menesiu algalapius arba p60 forma is darbo.kadangi ji teuzdirbo minimuma, plius gaudavo minimalius benefitus, tai mokslas jai buvo nemokamas, ji lanke galima sakyt vakarinius kursus, nes dirbo.,tai i savaite 2k jei neklystu.bet kursai prasidejo jai nuo rugsejo, tad lauke.
Atsakyti
Sveikutes.Su Naujais:)Jungiuosi ir as prie jusu.Siuo metu studijuoju AAT Accounting Level 3 savo vietiniam koledze.Geguze baigiau Level 2.Jau nuo tada pradejau bandyti susirasti darba pagal specialybe (bookkeeper arba accounts assistant).Deja,veltui.Tada nusprendziau ieskoti voulunteering job,arba savanoriauti,kitaip tariant.Ir vel jokiu rezultatu g.gif
Gal kas turit kokiu patarimu,kaip susirasti darba ar bent isipaisyti kakzur atlikti praktika,nes as neturiu jokios patirties nei ofise,nei,juolabiau,buhalteres darbe.O be siu faktoriu,kaip jau supratau,darba susirasti beveik neimanoma...... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(tangelo @ 2012 12 22, 17:13)
Sveikos, gal zinote kur galeciau pasiskaityti mokesciu istatymus?  Ar galite rekomenduoti kokia knyga angliska del apskaitos? Cia grynai del saves pasiskaitineti smile.gif aciu smile.gif

as esu is Londono.jau pavasari baigiau 2 leveli,dabar mokinuosi trecia.issiunciau simtus cv ir kaip savanore,ir pagal skelbimus,deja...visur reikalauja experienco.o is kur jo gauti,jeigu niekas nepriima savanore?kazkoks uzburtas ratas.pradedu abejot,ar man kada pavyks rasti buhalteres darba.teks namuose dirbt,det skelbimus,kad tvarkau pasalpas ir tt.bet kazkaip noretusi kazkoki normalesni darba gaut pasibaigus mokslus...juk ir pinigu nemazai sukista verysad.gif
Atsakyti
Sveikos:)

Maniau cia man vienai taip nesiseka su darbo paieskomis ax.gif As turiu kelis metus lietuviskos darbo patirties su finansais, taciau ir tas jiems nieko nereiskia... Net i interviu nepakviecia. Atraso, padekoja uz dalyvavima konkurse ir viskas..Viena karta parase, kad mano patirtis labai gera, taciau visvien negali manes pakviesti i interviu, nes is gausos dalyvaujanciu konkurse atsirinko keleta su dar geresne patirtimi.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_ura @ 2013 01 05, 19:46)
Sveikos:)

Maniau cia man vienai taip nesiseka su darbo paieskomis ax.gif As turiu kelis metus lietuviskos darbo patirties su finansais, taciau ir tas jiems nieko nereiskia... Net i interviu nepakviecia. Atraso, padekoja uz dalyvavima konkurse ir viskas..Viena karta parase, kad mano patirtis labai gera, taciau visvien negali manes pakviesti i interviu, nes is gausos dalyvaujanciu konkurse atsirinko keleta su dar geresne patirtimi.. doh.gif

na,tikrai labai apmaudu,jog su keliu metu patirtimi negalit susirasti buhalteres darbo...absurdas.as jau nelabai tikiuosi kazka rasti.va ir dabar narsau internete savanores darbelio-nieko nera.viena lyg ir radau nebloga skelbimuka Finance Volunteer pareigoms,bet idetas Liepos menesi,tai jau,manau,be sansu kreiptis biggrin.gif

o siaip dar as speju,kad ,galbut,mums sunkiau isidarbinti del to,kad esam ne angles?juk kai kurios kompanijos nelabai nori idarbinti uzsieniecius g.gif
Atsakyti
o as maniau kad man vienai cia taip.. ax.gif dabar net geriau. siuo metu atostogauju is savo buvusio darbo, tai per tas avaites irgi siuciu cv kaip isprotejus, depresija kamuoti jau pradejo, nes ZIAURIAI NENORIU grizti i logistika juodo darbo dirbt.. schmoll.gif tai kur rasau, visur-TYLA.sakiau dar pirmadieni bandysiu asmeniskai eiti prasyti i imones kad priimtu mane kaip savanore pasipraktikuoti.matai kaip, o maniau londone kur kas lengviau rasti darba negu NOTTINGHEME.. blink.gif na as uzsibreziau, kad jei niekur nieko nerasiu geriau iki rugpjucio galo, tai siausiu atgal i lt..nors ir istekejusi esu..bet cia man toooks abydniakas.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(santine @ 2013 01 05, 22:11)
o as maniau kad man vienai cia taip.. ax.gif  dabar net geriau. siuo metu atostogauju is savo buvusio darbo, tai per tas avaites irgi siuciu cv kaip isprotejus, depresija kamuoti jau pradejo, nes ZIAURIAI NENORIU grizti i logistika juodo darbo dirbt.. schmoll.gif tai kur rasau, visur-TYLA.sakiau dar pirmadieni bandysiu asmeniskai eiti prasyti i imones kad priimtu mane kaip savanore pasipraktikuoti.matai kaip, o maniau londone kur kas lengviau rasti darba negu NOTTINGHEME.. blink.gif  na as uzsibreziau, kad jei niekur nieko nerasiu geriau iki rugpjucio galo, tai siausiu atgal i lt..nors ir istekejusi esu..bet cia man toooks abydniakas.. verysad.gif

man irgi liudna pasidaro,kai pagalvoju,kad ir pabaigus mokslus gali vis tik tekti gristi prie mano mylimo barmenes darbo:D ziauru.o kazin kaip Lietuvoj ziuri i angliskus buhalterijos diplomus?gal bent ten iskart pavyktu susirasti darba?

na bet nenukabinkim nosiu,gal stai ims kas nors ir visgi pasiulys ta nelemta darba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dianike1980 @ 2012 12 13, 16:54)
Sveika siaip as irgi interviu koledze ejau bet man nieko specialaus neklause as pati papasakojau ka baigusi esu kad noreciau pasimokinti accounting. Buvau labai nustebusi kad netgi diplomo nereikejo nieko ir pats interviu buvo netiketas. Sugalvojau kad reikia kazka pasimokyti ir nuejau priduot prasyma o to skyriaus menedzere paeme mano prasyma pradejo viska pasakoti kas kaip po to as jos ir klausiu tai kada tas interviu o jinai tai kad katik praejei buvau soke smile.gif nezinau kaip kitur bet man tai buvo sitaip smile.gif

Kaip keista.Man isvis nebuvo jokio interviu.Tereikejo uzpildyti application form,tada atlikti pirmoko lygio matematikos ir anglu kalbos testus ir viskas,prieme.Bet interviu tai jokio neapturejau 4u.gif
Atsakyti
O gal kam nors is dalyvaujanciu sioje temoje yra pasiseke rasti darba baigus Accounting mokslus?Nes kuo toliau skaitau,tuo pesimistiskiau nusiteikiu biggrin.gif
Atsakyti