Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

nesijaudink jautiena, cia kartosit ir kartosit pagrindus.pradzioj ir man atrode WAW kiek daug bet po to mokytojai daug ka suglaudzia, ismeta ko nereik, tai lieka visai mazai mokintis.netgi labai panasius kontrus duoda kaip egzai, vis ne identiski(bent jau mano kursuose).tai labai nesunkaiai viskas pereinamabet irgi., galva buvo kvadratine atliekant uzdavinius..
Atsakyti
oj garsiai pasidziuagsiu smile.gif islaikiau savo pirmaji egzamina siandien thumbup.gif na toooks geras jausmas kad net sokt ir dainuot norisi biggrin.gif o kaip jums studentes sekasi?arteja koki egzaminai kaip ruosiates kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2012 10 23, 21:15)
oj garsiai pasidziuagsiu smile.gif  islaikiau savo pirmaji egzamina siandien thumbup.gif  na toooks geras jausmas kad net sokt ir dainuot norisi  biggrin.gif  o kaip jums studentes sekasi?arteja koki egzaminai kaip ruosiates kaip sekasi?

Aha, pamenu pernai ta jausma turejau biggrin.gif o siemet man pirmas egzaminas tik gruodzio vidury smile.gif tikiuosi, kad ir viskas bus ciki piki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2012 10 23, 23:15)
oj garsiai pasidziuagsiu smile.gif  islaikiau savo pirmaji egzamina siandien thumbup.gif  na toooks geras jausmas kad net sokt ir dainuot norisi  biggrin.gif  o kaip jums studentes sekasi?arteja koki egzaminai kaip ruosiates kaip sekasi?


kaip smagu man egzas tik lapkricio 21 biskuti bijau kad galiu per stresa daug klaidu padaryt ir neislaikyt. ir kaip vasareja2 ar sunkus egzas buvo? kaip sekesi?
Atsakyti
Sveikos, planuoju vykti į UK ir labai norėčiau praeiti ten buhalterijos kursus, tad domina ar reikia kokių nors dokumentų iš lietuvos. Esu baigusi vidurinę, Vilniaus universitete studijavau ekonomiką ir turėjau buhalterinės apskaitos kursus 108 val. Mastau išsiversti diplomą bei buhalterinių kursų pažymėjimą, diplomo priedėlis ir taip lietuvių/anglų kalba jo neversiu, ar reikia mokyklos atestatą versti? Lauksiu atsakymų blush-anim-cl.gif
Atsakyti
man nereikejo visiskai nieko, bet jei nori ne visiskai nuo nulio mokintis, gali bandyt pasiimt univiero priedeli, paaiskinsi, tau gali duoti testa uk, kuriame ir bus matyt nuo kurio levelio gali pradet.mat as irgi minejau kad esu baigus lt univiera, ir iejo nemazai ekonomikos, bet jiem nelab idomu, tik tada pasiule imti iskart 2lygi, kuriame dar buvo integruoto 1 lygio pagrindu.siaip jie daugiau demesio kreipe ar uk esu ka baigus, tas butu daug leme.bet mano buvo kursai, kuriuos mokinausi namuose, tik egzus ejau laikyti i egzu centra, gal panelem koledze, ar univiere kitaip buvo
Atsakyti
Sveikutes,studentes! mano vyrukas nusprende,kad man reikia mokytis ir ismokti sitos specialybes,nors manes niekada netrauke matematika...ryt man interviu koledze ir nezinau,ko ten klausineja,ar iskart duoda ziniu patikrinimo testa laikyti,ar kaip ten kas...as isvis kita sriti baigusi,kitur dirbusi,tai kazin,ar mane priims -)
Atsakyti
QUOTE(amber78 @ 2012 12 13, 04:16)
Sveikutes,studentes! mano vyrukas nusprende,kad man reikia mokytis ir ismokti sitos specialybes,nors manes niekada netrauke matematika...ryt man interviu koledze ir nezinau,ko ten klausineja,ar iskart duoda ziniu patikrinimo testa laikyti,ar kaip ten kas...as isvis kita sriti baigusi,kitur dirbusi,tai kazin,ar mane priims -)

Sveika siaip as irgi interviu koledze ejau bet man nieko specialaus neklause as pati papasakojau ka baigusi esu kad noreciau pasimokinti accounting. Buvau labai nustebusi kad netgi diplomo nereikejo nieko ir pats interviu buvo netiketas. Sugalvojau kad reikia kazka pasimokyti ir nuejau priduot prasyma o to skyriaus menedzere paeme mano prasyma pradejo viska pasakoti kas kaip po to as jos ir klausiu tai kada tas interviu o jinai tai kad katik praejei buvau soke smile.gif nezinau kaip kitur bet man tai buvo sitaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianike1980: 13 gruodžio 2012 - 16:55
QUOTE(dianike1980 @ 2012 12 13, 18:54)
Sveika siaip as irgi interviu koledze ejau bet man nieko specialaus neklause as pati papasakojau ka baigusi esu kad noreciau pasimokinti accounting. Buvau labai nustebusi kad netgi diplomo nereikejo nieko ir pats interviu buvo netiketas. Sugalvojau kad reikia kazka pasimokyti ir nuejau priduot prasyma o to skyriaus menedzere paeme mano prasyma pradejo viska pasakoti kas kaip po to as jos ir klausiu tai kada tas interviu o jinai tai kad katik praejei buvau soke smile.gif nezinau kaip kitur bet man tai buvo sitaip smile.gif

Sveikos, mane irgi sudomino sitas dalikas, irgi jokios patirties pries tai neturejau doh.gif tai va jeigu viskas nuo pradziu tai turiu pradeti nuo sito?Bookkeeping & Accounts Level 1??Ar gerai viska supratau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2012 12 14, 11:45)
Sveikos, mane irgi sudomino sitas dalikas, irgi jokios patirties pries tai neturejau doh.gif  tai va jeigu viskas nuo pradziu tai turiu pradeti nuo sito?Bookkeeping & Accounts Level 1??Ar gerai viska supratau 4u.gif  4u.gif


Labas! Taip,nuo level 1 -) aš jau vakar praejau interviu,nebuvo jokio testo,trunka 10sav,o 11sav bus egzas ir viskas -)
Atsakyti
sveikinu 4u.gif o ka mazdaug juos domina per ta interviu? ir ar anglu kalba turi buti ideali?nes turiu tik Esol level 1 ax.gif aciu uz info
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2012 12 15, 12:02)
sveikinu  4u.gif o ka mazdaug juos domina per ta interviu? ir ar anglu kalba turi buti ideali?nes turiu tik Esol level 1 ax.gif aciu uz info



Aciu! Beveik nieko manes neklausinejo,as labiau klausinejau,kaip kas prie ko -) na,man atrodo idealios kalbos tikrai nereikia stam leveliui,nes nera sunku,svarbu suprasti apie kan kalba eina,nes literaturiniu rasineliu tikrai nebus -)
Atsakyti