Įkraunama...
Įkraunama...

Accounting mokslai

na kaip... as ir degree turiu, bet per interviu, kai paminejau, man pasake sakyti, kad mokykla baigiau ar kazka panasaus savo salyje. nes is tiesu juk jie nepatiksins. tuomet gavau dar finansavimo. nes pagal ju taisykles, jei tai nera tavo pirmas level 3, tada moki uz egzaminus ir knygas, na kazkas panasaus. todel amn liepe sakyti, kad tai mano pirmas level3.
Atsakyti
as pradedu savo mokslus treciadieni wink.gif perkuosi knygas po truputi ir esu nusiteikus rimtai jas grauzti.
faina, kai is valstybes kazkokia parama priklauso. man viska tenka moketi paciai: studento stipendija nepriklauso, nes iseinu mokintis is full time darbo. priklausytu, jeigu buciau bent metus sedejus ant bedarbio pasalpos, o dabar ir bedarbio pasalpa nepriklausys, nes iseinu is darbo mokintis doh.gif kazkoks uzburtas ratas gaunasi, o ir pikta kartu, nes 8 metus arta tam durnam darbe, mokesciai moketi ir t.t. o ziu kitas praktiskai nedirbes, visa gyvenima ant benefitu sedejes, dar uz dyka ir pasimokyti gauna g.gif na nieko as ju tax'u sistema ir praplausiu koki eura sen bei ten wink.gif
Atsakyti
zadejau dar klausti kaip Jus tas paramas gaunat? bet jautiena kaip jau ir paaiskino kad turi but bedarbe as tai part-timere. ir tai darbe kai pasakiau kad koledze mokinsiuos ir negaliu ateiti antradieniais i darba nukirpo man valandas dar labiau sad.gif bet nieko galvoju padirbsiu kitom dienom overtime ir bus lygiai tas pats smile.gif
Atsakyti
As parama gaunu, nes mano vyro pajamos nera dideles, bei turiu vaikuti, gauname tax benefits smile.gif bet taip vos vos gavome parama, nes truko gal tik 100 svaru ir butumeme negave smile.gif ta moteris, kur man viska skaiciavo, kad puole dziugauti biggrin.gif
o seip, jei vienai dirbant tai nemanau, kad ka gauciau. dabar vyras zada i geresni darba iseiti, tai kaip tik pataikiau, nes mokes ten didesni atlyginima...
Papildyta:
man tai pyktis paeme, kad baigiau mokslus, ariau, o cia nerandu darbo... todel ir nauduojuosi kiekviena proga, kol dar gauname kazkiek paramos is valstybes. tikrai geras dalykas, siulyciau visoms mokytis, jei tik noras yra ir galimybes smile.gif
As ir buciau uz viska pati mokejusi, jei nebuciau is vienos mamytes susizinojusi visos info smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suriuke: 18 rugsėjo 2012 - 12:29
QUOTE(dianike1980 @ 2012 09 18, 09:37)
zadejau dar klausti kaip Jus tas paramas gaunat? bet jautiena kaip jau ir paaiskino kad turi but bedarbe as tai part-timere. ir tai darbe kai pasakiau kad koledze mokinsiuos ir negaliu ateiti antradieniais i darba nukirpo man valandas dar labiau sad.gif bet nieko galvoju padirbsiu kitom dienom overtime ir bus lygiai tas pats smile.gif



as irgi dirbu part-time
Atsakyti
Sveikos, ir as uzpildziau popierius paramai gauti, laukiu atsakymo.
Buvo pasiemus namo isstudijuoti, nezinau ar cia visoms ta pacia forma dave, bet greiciausiai, kad taip. Taigi norint gauti valstybes parama:
*turi buti iki 24metu amziaus ir tai turi buti pirmas antras levelis ar tai pirmas trecias. negali tureti iki tol jokio issilavinimo. arba nedirbti-gauti incapacity ir pan pasalpas.
ARBA
* household pajamos negali virsyti 20k ar tai 21k. nesu tikra, bet man rodos prie pajamu skaiciuoja ir tax creditus. neirasiau as, tai student services mergina sake pati irasys. PLIUS turi buti geras studentas,aktyvus ir pan, lankomumas negali buti maziau nei 90%. nei nesilaikysi, pinigelius gali tekti grazinti is savo kisenes.
Toje pacioje formoje galima prasyti finansavimo childcare, kelionei. as pazymejau knygoms, sake tureciau gauti. AAT membershipui finansavimo nera, tuos 120 svaru tenka moketis pacioms.
Apskritai studentes sake, kad nuo siu metu keitesi tvarka del finansavimo. as ejau enroll ir galvojau moketi pilna suma, o ji uzklause del pajamu, lb netiketai.
Tiesa, jei sakykim abu seimoje dirba full time, pajamos bus per dideles.
Atsakyti
labai aciu ramintaiv, kad parasei. eisiu i koledza, nes musu pajamos tikrai nera tokios dideles. paziuresim, ka atasakys man smile.gif
Atsakyti
as uzpildziusi formas, gavau finansavima ir knygoms ir registracijai. butinai reikia kalbetis su zmogumi, kuris uz tai atsakingas, nes as kalbejausi su destytoju, kuris man visa laika sake, kad as negausiu jokio finasavimo knygoms, registracijai... visa laika ta pati. ir iki db dar kol knygos neatveztos, simta kartu jis amnes ta pati klausia ir domisi ar gaunu finansavima. o nuejusi pasikalbejau su moteriskaite, kuri amn viska tvarke ir labai stengesi, is karto amn ji pasake, kad gausiu finansavima.


Atsakyti
taigi rezultatai tokie, kad finansavimas visgi priklauso bigsmile.gif uzpilde forma, ryt sugryzti ir perves permoketa suma per keleta savaiciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitute @ 2012 09 19, 21:48)
taigi rezultatai tokie, kad finansavimas visgi priklauso  bigsmile.gif uzpilde forma, ryt sugryzti ir perves permoketa suma per keleta savaiciu  smile.gif

saunu !!!!!!!!!!!!! man taip pat su knygomis reikia daryti smile.gif susimokesiu pirmadieni ir paskui man ceki atsius
Atsakyti
sveikutes pirmakurses. idomu kaip sekasi mokslai?
mano galva jau kvadratine, o dar tik po viena chapter is knygu praejom. mano atmintis kaip auksines zuveles - 3 sekundes smile.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 09 spalio 2012 - 01:03