Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Philipuk,Zinau kad tu is panevezio(jei neklystu),tai dirba endemikas sestadieniais iki 13val rodos,na dar tikslaiu gali pasiskambint.
Atsakyti
laba diena,merginos
gal galetumete pakomentuoti mano tyrimo rezultatus?

PRL- 491
PG - 45,2


ar labai prasti?

aciu
Atsakyti
QUOTE(romantike* @ 2006 04 28, 14:25)
laba diena,merginos
gal galetumete pakomentuoti mano tyrimo rezultatus?

PRL- 491
PG  - 45,2
ar labai prasti?

aciu


parašyk bent jau ciklo dieną, kada darei tyrimus.
Atsakyti
18 c.d.
Atsakyti
QUOTE(romantike* @ 2006 04 28, 14:54)


Progesteronas labai geras, o dėl prolaktino nelabai išmanau - gal Diletantas pasirodys - pakomentuos mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu,Daivute,tu kaip matau visu gelbetoja smile.gif
Atsakyti
Merginos Prolaktino norma yra: 72-511 mU/L
arba 3,3-24,1 ng/ml (kartais naudojami ir šie vnt)

Viskas kas papuola į nurodytas normas yra norma ir jokios daugiau filosofijos ir gilios minties šioje vietoje negali būti.
Atsakyti
Pakomentuokit ir mano plz, nes nelabai ką išmanau 4u.gif

Dariausi 4c.d.

LH 4.81
FSH 8.79
E2 63.40

LH/FSH = 0,5

Tyrimai paimti AIDS centre. Kas tas E2, už ką jis atsakingas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2006 04 28, 20:40)
Pakomentuokit ir mano plz, nes nelabai ką išmanau  4u.gif

Dariausi 4c.d.

LH  4.81
FSH 8.79
E2 63.40

                                LH/FSH = 0,5

Tyrimai paimti AIDS centre. Kas tas E2, už ką jis atsakingas? g.gif



Norma.
Atsakyti
O kaip paaiškintumėte situaciją, kai visi hormonai normos ribose, bet ovuliacija nevyksta. Na per 7 ciklus buvo tik viena kartą (galbūt), sprendžiant pagal BT. Gydytoja siūlo truputį paskatinti.
Ir dar klausimėlis, jei skydliaukes hormonai buvo tirti prieš 1,5 metų (tada jie buvo idealūs)ar yra didelė tikimybė kad dabar jie pasikeitę.
Atsakyti
Jeigu žinote, kad ovuliacija nevyksta - reiškia ne visi hormonai normos ribose, nes apie ovuliaciją sprendžiama iš PRG tyrimo antroje ciklo pusėje, kuris nevykstant ovuliacijai bus žemas. Dar vertingas UG.
BT matavimas yra netikslus metodas ir nerekomenduojama to daryti, nes remiantis tomis kreivėmis jokios patikimos išvados vistiek padaryti negalima. Mėnesių mėnesiais besitęsiantį beprasmį termometro kaišiojimą šiais laikais pakeitė vienintelis kraujo tyr. - PRG. Suprantu BT tik vienu atveju - gyvenate kaimo gūdumoje ir neturite 20 litų tyrimui.
Tikimybė, kad skydliaukės hormonai pasikeitę - minimali. Nemanau, kad verta kartoti jei nėra nusiskundimų būdingų skydliaukės ligoms.
Atsakyti
Kas dėl temperatūros, tai 100 procentinė tiesa, vargas didžiulis, nors pasidarius PRG viskas aišku. Bet kur aš buvau prieš 4 metus, kaip matavau blush-anim-cl.gif
Atsakyti