Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Maniūtė @ 2006 04 19, 18:27)
O kokio ilgio Tavo ciklas?
Mano 27 d.

Maniškis 31 ax.gif

QUOTE(Tesoraite @ 2006 04 19, 20:13)
Mano FSH irgi 5,4 - 5c.d. ir laboratorijos normos buvo iki 17  g.gif  o kitoj temoj panos rašo, kad 17 jau aukštas... Gal nuo laboratorijos priklauso  ax.gif

Mano FSH 3.76, (4 c.d.) ir gyd sakė, kad geras thumbup.gif

O dėl skirtingų laboratorijose nurodytų normų man paaiškino, kad jos skiriasi dėl to, kad laboratorijos naudoja skirtingus reagentus šiems hormonams nustatyti. Dėl to normos ir skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramziuke: 20 balandžio 2006 - 08:14
Sveikos, labai prasau padeti issiaiskinti tyrimų rezultatus. Padarius hormoninį tyrimą, paaiškėjo, kad visi hormonai normos ribose, taciau LH/FSH santykis nukrypęs. Pas mane jis lygus 1,54.
LH 11,14 (IU/l) norma (1,7-21,5)
FSH 7,21 (IU/l) norma (1-95,6)

Keisčiausias man buvo gydytojo paaiškinimas. Jis man ant rezultatu lapo pažymėjo, kad FSH su LH turi santykiauti kaip 2 su 1. Tai pagal jį LH ir FSH santykis turi būti 1/2=0.5
Ka Jūs apie tai manot, nes aš jau pasiruošus eiti atgal ir aiškintis, bet gal pati ką neteisingai supratau.
Atsakyti
Juraciuks, puikiausias tas tavo santykis tarp FSH ir LH. Nežinau, ką gydytoja turėjo omeny sakydama apie santykį, bet padalinus LH iš FSH neturėtų viršyti 2 (geriau jo net nesiektų).

Dėl FSH - pritariu Agai. 10,33 gal daugmaž norma 34 metų moteriai, nors galėtų būti šiek tiek mažesnis (pas mane buvo tokiam amžiuj panašus), dabar jau jis stabiliai virš 11-os. Šiaip nebereikėtų su tokiu FSH ilgai atidėlioti gydymo.

Herėjos FSH 10 jos amžiuje smarkiai per didelis, bet tikrai gali būti, kad jis jau buvo užkilęs, juolab kad ciklas nėra ilgas. Tiesiog nusiraminimui gali pakartoti FSH antrą ciklo dieną. Aš visada jį darau 2-ą ciklo dieną, kad matyčiau tikrą vaizdą.
Atsakyti
Labutis visoms,
Man irgi reik atlikti FSH, šiandien 2 c.d., ryt negaliu - dirbu, tai galėsiu atlikti tik pirmadieni – bus 6 c.d. Kai daktarė siuntė, tai sakiau jau, kad man ciklas taip sutaps, tai sakė, kad nieko tokio, kad atliksiu 6c.d. Nepervėlu bus? Gal man šiandien nulėkti?
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2006 04 20, 10:10)
Labutis visoms,
Man irgi reik atlikti FSH, šiandien 2 c.d., ryt negaliu - dirbu, tai galėsiu atlikti tik pirmadieni – bus 6 c.d. Kai daktarė siuntė, tai sakiau jau, kad man ciklas taip sutaps, tai sakė, kad nieko tokio, kad atliksiu 6c.d. Nepervėlu bus? Gal man šiandien nulėkti?



Ką reiškia nieko tokio doh.gif Aš tikrai nedaryčiau 6-ą dieną, nebent pas tave ciklas 40 dienų.
Atsakyti
Ciklas 28d.
Na tai reikia ruoštis ir begti dabar smile.gif
Atsakyti
Aišku bėk, 6 dieną jau tikrai per vėlu bus sad.gif
Atsakyti
o man taip ir nepavyko padaryti tyrimo iki 5 c.d. ..bet kai dariau 6 c.d. narmedoj, tai sake, kad nieko baisaus, svarbu, kad ne kokia 10 c.d. unsure.gif .. mano ciklas nereguliarus.. mmm sulaukiau tik su vaistukais.. doh.gif tai gal vis tik tie tyrimai kažką parodys? nes su jais turiu eit pas gydytoją.. ar teks vėl laukt kitų mėnesinių su vaistukais ir daryt tyrimus 2-3 c.d.? verysad.gif
Atsakyti
Jeigu mmm iššaukia tik vaistukais, kiek žinau, iš viso hormonai daromi bet kada.
Atsakyti
Sveikos merginos, va aš ir dabar esu labai pasimetusi, šeip pas mane yra policistinės, bet šio ciklo pradžioje pasidariau tyrimus ir parodė juos labai gerus net ir tarp LH ir FSH skirtumas 1,5 (kiek žinau tai norma), nors ankščiau visada buvo nukrypimai, bet va dabar susirgau visiškai netikėtai, kraujavimas labai silpnas, o be to ir per visą šį ciklą BT nepakilo aukščiau 36,4 ... nieko nebesuprantu kas darosi doh.gif doh.gif
Papildyta:
Bėje ciklas pas mane labai nereguliarus todėl negalėčiau pasakyti kokio ilgumas jis pas mane, ir dar pamiršau pridurti, kad aš ir dažniausiai mmm sulaukiu tik tada kaip su vaistais iššaukiu, nors kartais iš patys pasirodo, bet tik kartais.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 20, 20:51)
Jeigu mmm iššaukia tik vaistukais, kiek žinau, iš viso hormonai daromi bet kada.


Na, man gyd. U išrašė duphaston, kad atsirastų mėnesinės ir liepė pasidaryti 3-5 c.d. LH, FSH ir Prolaktina. Tai matyt ji žino ką daro.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 20, 09:03)
. Aš visada jį darau 2-ą ciklo dieną, kad matyčiau tikrą vaizdą.


Aš ir nežinojau, kad tikras vaizdas 2 c.d, visada maniau, kad reikia tik 3-5 c.d daryti g.gif, o stimuliuojama gal irgi kuriais nors atvejais nuo 2 c.d?
Atsakyti