Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

[quote=Daiva,2007 01 15, 10:17]
Tai reiškia, kad viskas gerai pas tave smile.gif

DEKUI biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 01 15, 10:01)
Kokios normos tų tyrimų? Matai kiekvienoj klinikoj jos būna skirtingos dažnai. Prolaktinas lyg ir geras, kitų reik normų.

Prl norma: 3.2-22.7 ng/ml
P norma: folikulų f. 0.1-1.5
ovul.pikas 3.8-28
liuteininė f. 2.5-28
T norma: 0.49-3.39 nmol/l
Ir kaip tai suprasti blush2.gif schmoll.gif
Atsakyti
Nu kaip suprantu viskas normoj ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gal galėtumėte pakomentuoti, ką reiškia HCG 105,8 mIU/l. Daryta 13 DPO Geromedoje. Kad nėštumas yra ir pagal jų normas atitinka 2 pilnas nėštumo sav., aš jau supratau, bet ar tai geras rodiklis? Ne per mažas? Kiek internete ieškojau, normos visur pateikiamos arba mIU/ml arba IU/l, bet niekur neradau tokių kaip mIU/l ir niekaip negaliu palyginti unsure.gif Gal žinote, kaip tuos mIU/l paversti mIU/ml?
Kadangi tai labai ir ilgai lauktas nėštumas (ir kol kas iš stebuklų serijos), tai labai nerimauju... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(taliuke @ 2007 01 16, 10:08)
Sveikutės,
gal galėtumėte pakomentuoti, ką reiškia HCG 105,8 mIU/l. Daryta 13 DPO Geromedoje. Kad nėštumas yra ir pagal jų normas atitinka 2 pilnas nėštumo sav., aš jau supratau, bet ar tai geras rodiklis? Ne per mažas? Kiek internete ieškojau, normos visur pateikiamos arba mIU/ml arba IU/l, bet niekur neradau tokių kaip mIU/l ir niekaip negaliu palyginti  unsure.gif Gal žinote, kaip tuos mIU/l paversti mIU/ml?
Kadangi tai labai ir ilgai lauktas nėštumas (ir kol kas iš stebuklų serijos), tai labai nerimauju...  blush2.gif


nieko tu čia nevartyk - svarbiausia yra laboratorijos normos 4u.gif tikrai ne per mažai ir net labai gerai thumbup.gif
visos pastojusios išgyvenam tą nerimo periodą (dažnai ir iki pat nėštumo pabaigos blush2.gif ) - bet reikia suvokti, kad nuo to, ar tu lyginsi tas normas ar ne, ar ieškosi internete info, ar pergyvensi, ar būsi "padėjusi" (aš pavyzdžiui laksčiau tirtis hcg kas antrą dieną, kad žinočiau, ar dvigubėja kiekis, ar nėštumas vystosi) - NIEKAS NEPASIKEIS 4u.gif BUS TAIP, KAIP TURI BŪTI mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 16 sausio 2007 - 10:53
Ačiū, femme, už atsakymą. Padrąsinai kaip reikiant 4u.gif

Per savo nekantrumą nuo 11 DPO pradėjau testus darytis, 3 skirtingų firmų padariau, ir visi rodo antrą neryškią juostelę rolleyes.gif bet aš dar labai bijau džiaugtis... Kai pagalvoju, juk dar ir mmm nevėluoja, šiandien tik 14 DPO blink.gif Gal po poros dienų vertėtų pakartoti HCG? Ar geriau kokią savaitėlę palaukti ir pas gydytoją rautis echoskopijai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(taliuke @ 2007 01 16, 11:00)
Per savo nekantrumą nuo 11 DPO pradėjau testus darytis, 3 skirtingų firmų padariau, ir visi rodo antrą neryškią juostelę  rolleyes.gif  bet aš dar labai bijau džiaugtis... Kai pagalvoju, juk dar ir mmm nevėluoja, šiandien tik 14 DPO blink.gif Gal po poros dienų vertėtų pakartoti HCG? Ar geriau kokią savaitėlę palaukti ir pas gydytoją rautis echoskopijai? g.gif

mano pirmas testas su vaiduokline antra juostele buvo 9 dpo blush2.gif ir hcg tą dieną buvo 15 tongue.gif žodžiu "truputį nėščia" lotuliukas.gif

o tu žiūrėk, kaip ištversi, nieko tas kraujo tyrimas nepakeis, bet jei jau eisi iš proto, tai pasidaryk tongue.gif echo geriausia eiti minimum po savaitės - kad jau užtikrintai matytų mirksiukas.gif
Atsakyti
gal ir kvailas klausimas blush2.gif bet vis tiek įdomu,
hcg yra grynai nėštumą rodantis hormonas? tikrai nebūna jokių kitų atvejų, kuomet jis irgi padidėja? blush2.gif blush2.gif

Atsakyti
Dar padidėja kai leidiesi pregnyli arbą ovitrelį. Taip pat prie onkologinių susirgimų.
Atsakyti
paklausiau, nes vis dar negaliu patikėti kad tai galėtų būti tiesa.. gal vis tik esu nėščia.. nes ovitrelle ar pregnylio tikrai nesileidau.. dėl onkologinių ligų tai matyt irgi nelabai, nors nžn... g.gif paskutiniu metu labai maudžia pilvą ir pradėjau dažnai lakstyt į tualetą.. beta hcg tyrimas parodė 357,7 mIU/ml.. o aš ruošiausi sausio gale laparoskopiją darytis doh.gif ..
Atsakyti
QUOTE(!kristule @ 2007 01 16, 23:29)
paklausiau, nes vis dar negaliu patikėti kad tai galėtų būti tiesa.. gal vis tik esu nėščia.. nes ovitrelle ar pregnylio tikrai nesileidau.. dėl onkologinių ligų tai matyt irgi nelabai, nors nžn... g.gif  paskutiniu metu labai maudžia pilvą ir pradėjau dažnai lakstyt į tualetą.. beta hcg tyrimas parodė 357,7 mIU/ml.. o aš ruošiausi sausio gale laparoskopiją darytis  doh.gif ..



Gresia sveikinimai wub.gif

Kiek savaiciu po paskutiniu mmm? o gal zinai kiek dienu po ovuliacijos?
Atsakyti
paskutinių mmm 1 diena gruodžio 2.. nuo 5 iki 13 c.d. leidausi gonalį, bet gydytoja buvo įsitikinusi, kad šis ciklas nesėkmingas, nes 13 c.d. folikulai buvo užaugę tik 8mm ir sutarėm sausio gale laparoskopijai.. hcg pasidariau šį pirmadienį (45 c.d.) - ir še tau - 357,7.. tai jeigu aš tikrai nestuke.gif vadinasi O įvyko kažkur 25-28 c.d? g.gif
Atsakyti