Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

gitaniux, FSH ,galima sakyt ,svarbiausias, jei jis labai aukštas, gali atsisveikinti su nestuke.gif
Atsakyti
Aqut, tai jo nesigauna sureguliuot kazkaip? As nezinau, man M ir V dare hormonu tyrima, tai sake, kad jie negeri, per auksti, bet apie FSH nieko neminejo, tai gal tada jis neblogas. Kuo toliau tuo man baisiau daros verysad.gif
Papildyta:
O tai net IVF negalima tada daryt?
Atsakyti
QUOTE(gitaniux @ 2007 01 03, 16:53)
Aqut, tai jo nesigauna sureguliuot kazkaip? As nezinau, man M ir  V dare hormonu tyrima, tai sake, kad jie negeri, per auksti, bet apie FSH nieko neminejo, tai gal tada jis neblogas. Kuo toliau tuo man baisiau daros verysad.gif
Papildyta:
O tai net IVF negalima tada daryt?


Na nereikia gasdintis, pirma sužinok tiksliai koks tavo FSH, nemanau, kad tavo aukštesnis kaip 12, nes tikrai manau būtų pasakę (bent privalėjo) 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o ar galima galvoti, kad visi tie IUI ir IVF, jeigu jų daroma daug ir nesėkmingai, visos stimuliacijos, clost, gonalis, puregonas ir pan gali didinti FSH? Jeigu FSH rodo, kad kiaušidės išsenka, tai nuo šitų procedūrų jos senka gerokai sparčiau, ar ne?
Ar kvaila mintis? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 03, 15:57)
Merginos, o ar galima galvoti, kad visi tie IUI ir IVF, jeigu jų daroma daug ir nesėkmingai, visos stimuliacijos, clost, gonalis, puregonas ir pan gali didinti FSH? Jeigu FSH rodo, kad kiaušidės išsenka, tai nuo šitų procedūrų jos senka gerokai sparčiau, ar ne?
Ar kvaila mintis? blush-anim-cl.gif

Ne, ne kvaila. Bet per IVF ar IUI isstimuliuojama palyginti nedaug folikulu, jeigu galvosime, kad moters gyvenimo rezervas - ju tukstanciai. Na, pora menesiu gal ir priartis klimaksa, bet ... Is principo, kiek suprantu, tai lemia genetika.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 03, 17:00)
Ne, ne kvaila. Bet per IVF ar IUI isstimuliuojama palyginti nedaug folikulu, jeigu galvosime, kad moters gyvenimo rezervas - ju tukstanciai. Na, pora menesiu gal ir priartis klimaksa, bet ... Is principo, kiek suprantu, tai lemia genetika.



Pora mėnesių manęs negąsdina:) Aš išsigandau, kad gal nuo 30-ies stuktels dėl šitų visų dalykų. Ačiū, nuraminai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 03, 17:57)
Merginos, o ar galima galvoti, kad visi tie IUI ir IVF, jeigu jų daroma daug ir nesėkmingai, visos stimuliacijos, clost, gonalis, puregonas ir pan gali didinti FSH? Jeigu FSH rodo, kad kiaušidės išsenka, tai nuo šitų procedūrų jos senka gerokai sparčiau, ar ne?
Ar kvaila mintis? blush-anim-cl.gif


ne kvaila, tik labai bauginanti
Atsakyti
Man stuktelejo daug veliau. Bet nemanau, kad nuo stimuliaciju. Tiesiog, matyt, atejo tas laikas. Ir tai dar ne pati didziausia beda. Niekas gi netrukdo ir su FSH 15 kazka darysi. Jei, zinoma, pinigu negaila, nes tikimybe tai tik mikronine jau lieka.
Atsakyti
Merginos, HELP.
VK man įtarinėja policistozę ir pasidarius kraujo tyrimus, rezultatai tokie: Prl-10.2, P- 17.45, T- 0.751. Gal kas ką galit pasakyti,čia gerai ar ne... blush2.gif , nes iki sekančio vizito pas gydytoją dar nemažai laiko g.gif
Atsakyti
Kokios normos tų tyrimų? Matai kiekvienoj klinikoj jos būna skirtingos dažnai. Prolaktinas lyg ir geras, kitų reik normų.
Atsakyti
sveikutes

noreciau pagalbos jusu ax.gif ...
FSH - 6,79
LH - 9,2
E2 - 52,8
ka tai reiskia????? blink.gif blink.gif blink.gif

dekui
Atsakyti
QUOTE(kastutė @ 2007 01 15, 09:16)
sveikutes

noreciau  pagalbos jusu  ax.gif ...
FSH - 6,79
LH - 9,2
E2 - 52,8
ka tai  reiskia????? blink.gif  blink.gif  blink.gif

dekui


Tai reiškia, kad viskas gerai pas tave smile.gif

Murauske, o pas tave nesimato FSH ir LH tyrimų - jų santykis leidžia įtarti policistozę.
Atsakyti