Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Chiara @ 2007 01 02, 12:05)
Skubiai pradek gerti visokias nakvisas, ginseng (kaip jis cia, velnias, lietuviskai vadinas...) ir eik darytis akupunkturos.

Ženšenis rolleyes.gif
Nu duok Dieve, kad būtų aišku kokia klaida.
Tavo amžiuj norma kokie 6 - 7 turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 02, 14:05)
Tikra menopauze prasides su ~ 30 FSH.
Bet tavo metams 12 - tai tikrai per daug. Jau, sakyciau, ir man mano metuose daugoka...
Skubiai pradek gerti visokias nakvisas, ginseng (kaip jis cia, velnias, lietuviskai vadinas...) ir eik darytis akupunkturos.

Mano taip pat FSH aukštas.
O ar nakviša ir akupunktūra tikrai padeda? Ir nelabai supratau kas tas ginseng ? Nes planuoju vasarį IVF daryti tai manau, kad reikėtu kažkaip tai pamažinti tą FSH.
Atsakyti
Ginseng, kaip jau Aga primine, zensenis.
Siaip tai jau tos priemones - tai siaudas, uz kurio griebiesi, kai nieko kita nelieka. Jeigu jau is tikruju butu kokia priemone, veikianti FSH, tai iki 100 metu naturaliai pastotume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 02, 18:28)
Ginseng, kaip jau Aga primine, zensenis.
Siaip tai jau tos priemones - tai siaudas, uz kurio griebiesi, kai nieko kita nelieka. Jeigu jau is tikruju butu kokia priemone, veikianti FSH, tai iki 100 metu naturaliai pastotume smile.gif

Tai vadinasi ir su aukštu FSH sunkiau IVF pavyks? verysad.gif
Atsakyti
Larisa, su kokio aukstumo? FSH - tai folikulus stimuliuojantis hormonus, jo kilimas rodo, kad senka kiausidziu funkcijos veikla, taip kad stimuliuojant irgi yra sunkumu. Yra riba, kada is viso darovmi IVFai. Su aukstu FSH, mazdaug virs 12, rezultatai labai menki ir tikimybe l. maza.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 02, 19:10)
Larisa, su kokio aukstumo? FSH - tai folikulus stimuliuojantis hormonus, jo kilimas rodo, kad senka kiausidziu funkcijos veikla, taip kad stimuliuojant irgi yra sunkumu. Yra riba, kada is viso darovmi IVFai. Su aukstu FSH, mazdaug virs 12, rezultatai labai menki ir tikimybe l. maza.

Mano ir yra FSH 12. Ir metelių turiu nemažai. O vaikelio taip norisi. verysad.gif
Atsakyti
Tai ir paskubek. Yra cia pastojusiu su FSH 12, bet laukti is tikro jau nera ko.
Atsakyti
Larisa, reikia bandyti ir kuo greičiau. Nepabandžius nesužinosi, kaip sureaguos tavo organzimas į Gonalį ar Puregoną.
Mano FSH per IVF buvo 11,2. Teoriškai turėjo viskas būti prastai. Praktiškai - stimuliavosi puikiai, kiaušialąstės irgi buvo geros. Labai ir tau to linkiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 02, 19:39)
Larisa, reikia bandyti ir kuo greičiau. Nepabandžius nesužinosi, kaip sureaguos tavo organzimas į Gonalį ar Puregoną.
Mano FSH per IVF buvo 11,2. Teoriškai turėjo viskas būti prastai. Praktiškai - stimuliavosi puikiai, kiaušialąstės irgi buvo geros. Labai ir tau to linkiu wub.gif

Ačiū už palinkėjimus ir paskatinimą.
Man tai vis kažkas sukliudo daryti tą IVF. Tai citomegalo virusas, tai vyras susirgo ir gėrė antibiotikus, tai dabar aš susirgau.
Na tikiuosi, kad vasaris bus laimingesnis.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 02, 17:10)
Larisa, su kokio aukstumo? FSH - tai folikulus stimuliuojantis hormonus, jo kilimas rodo, kad senka kiausidziu funkcijos veikla, taip kad stimuliuojant irgi yra sunkumu. Yra riba, kada is viso darovmi IVFai. Su aukstu FSH, mazdaug virs 12, rezultatai labai menki ir tikimybe l. maza.

Tai jūs man merginos paaiškinkit, kaip 25 metų gali būti išsekusi kiaušidžių veikla, ir dėl kokių priežasčių tokio amžiaus jis toks aukštas g.gif g.gif g.gif Kažkokia mistika man čia blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyšniukė @ 2007 01 02, 18:04)
Tai jūs man merginos paaiškinkit, kaip 25  metų gali būti išsekusi kiaušidžių veikla, ir dėl kokių priežasčių tokio amžiaus jis toks aukštas  g.gif  g.gif  g.gif Kažkokia mistika man čia  blink.gif  blink.gif  blink.gif

O kelintą ciko dieną tu FSH dareisi?
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 01 02, 18:17)
O kelintą ciko dieną tu FSH dareisi?

Trečią ciklo dieną...
Atsakyti