Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Vyšniukė @ 2006 12 22, 09:59)
Mergytės, pakomentuokit:
LH - 8.08 mIU/ml (0.110-198.0)
FSH - 12.15 mIU/ml (0.110-198.0)
E2 - 109.2 pg/ml (5.10-4250)
T - 0.450 ng/ml (0.020-14.90).
Daryta Aids centre 3 c.d.

Mergaitės, prašau, pas gydytoją dar negreitai verysad.gif verysad.gif verysad.gif Kaip suprantu, FSH gan aukštas g.gif g.gif
Atsakyti
Vysniuke, FSH tikrai aukstokas. Kiek tau metu, jei ne paslaptis - kazin ar cia amzius toki rodikli lemia?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 02, 11:13)
Vysniuke, FSH tikrai aukstokas. Kiek tau metu, jei ne paslaptis - kazin ar cia amzius toki rodikli lemia?

Kokia čia paslaptis, 25 metai man ax.gif Tik nelabai suprantu, ar FSH turi kokį nors santykį su ovuliacija, t.y. jei FSH aukštas, ovuliacija vyksta ar ne??? g.gif
Atsakyti
Jei tiek metų tai tikrai aukštas g.gif
FSH – folikulus stimuliuojantis hormonas. Jis stimuliuoja folikulų augimą, kuriuose bręsta kiaušialąstės.
Čia jau reikalinga rimta konsultacija medikų, nieko mes nepakomentuosim sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 01 02, 11:34)
Jei tiek metų tai tikrai aukštas g.gif
FSH – folikulus stimuliuojantis hormonas. Jis stimuliuoja folikulų augimą, kuriuose bręsta kiaušialąstės.
Čia jau reikalinga rimta konsultacija medikų, nieko mes nepakomentuosim sad.gif

Bet kad man ovuliacija vyksta, kiek stebėjo echo, tai folikulas visada būdavo pakankamai didelis, apie 22mm (tikiuosi čia nenusišneku) 12-13 c.d., tiesa niekada neechoskopavo po ovuliacijos, tai ir nežinau dabar, ar jis sprogdavo g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Vysniuke, ka cia slepti, FSH - 12 rodo kiausidziu issekima. T.y. daugelis pasaulio kliniku net nebedaro IVFo su tokiu FSH. O jeigu ir darysi, tai issistimuliuos nedaug folikulu ir neaisku, kokios dar kokybes. gali buti, kad tyrimas buvo nelaiku darytas arba netikslus. Butinai pasidaryk dar bent karta 2-3 d. po mmm. O gal ir trecia, kad butu aiski tendencija. Kur dareisi tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 02, 11:50)
Vysniuke, ka cia slepti, FSH - 12 rodo kiausidziu issekima. T.y. daugelis pasaulio kliniku net nebedaro IVFo su tokiu FSH. O jeigu ir darysi, tai issistimuliuos nedaug folikulu ir neaisku, kokios dar kokybes. gali buti, kad tyrimas buvo nelaiku darytas arba netikslus. Butinai pasidaryk dar bent karta 2-3 d. po mmm. O gal ir trecia, kad butu aiski tendencija. Kur dareisi tyrimus?

Nori pasakyti, kad man jau klimaksas netoli blink.gif blink.gif blink.gif dar nenoriu blink.gif Tyrimus dariausi Aids centre 3 ciklo dieną, dabar daktarė paskyrė vieną mėnesį gerti KT, tai vėl mėnuo per niek verysad.gif verysad.gif Labai tikiuosi, kad čia vienkartinis nuokrypis. Bet kažkaip pastebėjau, kad ir LH palyginus didokas, kaip kitų mergaičių....
Atsakyti
Didelis FSH, liaudiškai tariant, rodo menopauzę sad.gif Tikrai pasikartok tyrimą. Nors manau jei nueisi pas gydytoją, viską tau išsamiai paaiškins ir patars.
Atsakyti
Tikra menopauze prasides su ~ 30 FSH.
Bet tavo metams 12 - tai tikrai per daug. Jau, sakyciau, ir man mano metuose daugoka...
Skubiai pradek gerti visokias nakvisas, ginseng (kaip jis cia, velnias, lietuviskai vadinas...) ir eik darytis akupunkturos.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 01 02, 12:00)
Didelis FSH, liaudiškai tariant, rodo menopauzę sad.gif Tikrai pasikartok tyrimą. Nors manau jei nueisi pas gydytoją, viską tau išsamiai paaiškins ir patars.

Tai eisiu eisiu aš pas gydytoją, tik kad dar netuoj, todėl ir klausiu. Nu žodžiu, nekokia mano padėtis verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyšniukė @ 2007 01 02, 12:05)
Tai eisiu eisiu aš pas gydytoją, tik kad dar netuoj, todėl ir klausiu. Nu žodžiu, nekokia mano padėtis  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Gal tu jau eik tuoj ir daryk ka nors tuoj, o tai nera ko belaukti, atvirai sakant. Na, nebent suklydo tyrima darydami. Dar kitus pasidaryk.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 02, 12:09)
Gal tu jau eik tuoj ir daryk ka nors tuoj, o tai nera ko belaukti, atvirai sakant. Na, nebent suklydo tyrima darydami. Dar kitus pasidaryk.

Taigi aš jau rašiau, kad šį mėnesį man paskyrė KT gerti, tai pas daktarę 16 d. esu užsirašius, taip ji liepė ateiti. O šių tyrimų mano dar nematė, tik progesteroną ir prolaktiną. Tai apie tuos nieko nesakė blogo...
Atsakyti