Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(philipuks @ 2006 12 13, 14:44)
Nu va, dabar ramiau. Dekui uz atsakyma  4u.gif


Nera uz ka 4u.gif
Svarbiausia, kad viskas gerai ir rezultatas butu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2006 12 13, 14:54)
Nera  uz ka  4u.gif
Svarbiausia, kad viskas gerai ir rezultatas butu.  mirksiukas.gif

Ojoj, kad tie zodziai man tiesiai i pilviuka nulektu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 12 13, 21:42)
Ojoj, kad tie zodziai man tiesiai i pilviuka nulektu  ax.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif tau to ir linkiu.
Atsakyti
sveikos merginos
susimaišiau visai. nelabai geri hormonų tyrimai. gydytoja išraše bromkriptiną. pas gydytoją turiu pasirodyti 12-14 cd. prieš tai turiu pasidaryti PRL tyrimus. maždaug 10 cd. ar gali būti tyrimas tokiu metu ar čia kažką pripainiojau? praeitą kartą jį dariau arba ciklo pabaigoje arba 3 cd. tiksliai nepamenu. ar turi įtakos kurią dieną šis tyrimas daromas?
Atsakyti
Prolaktino tyrimus galima daryti bet kurią ciklo dieną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Just@ @ 2006 12 19, 21:56)
sveikos merginos
susimaišiau visai. nelabai geri hormonų tyrimai. gydytoja išraše bromkriptiną. pas gydytoją turiu  pasirodyti 12-14 cd. prieš tai turiu pasidaryti PRL tyrimus. maždaug 10 cd. ar gali būti tyrimas tokiu metu ar čia kažką pripainiojau? praeitą kartą jį dariau arba ciklo pabaigoje arba 3 cd. tiksliai nepamenu. ar turi įtakos kurią dieną šis tyrimas daromas?

Man liepe su pasidaryti 3-5 c.d g.gif Geras buvo. Nors ir anksciau, kai bet kokiomis dienomis darydavausi jis irgi geras budavo g.gif Kiek girdejau, prolaktina galima bet kada darytis.
Atsakyti
ačiū, matyt liepė pasidaryti prieš pasirodant. nes kažkokie 2 hormonai ne normoj. bet gydytoja sake, kad PRL reguliuojant ir kitas gali susireguliuoti. reikia tikėtis, kas gi belieka g.gif
Atsakyti
Mergytės, pakomentuokit:
LH - 8.08 mIU/ml (0.110-198.0)
FSH - 12.15 mIU/ml (0.110-198.0)
E2 - 109.2 pg/ml (5.10-4250)
T - 0.450 ng/ml (0.020-14.90).
Daryta Aids centre 3 c.d.
Atsakyti
QUOTE(Just@ @ 2006 12 20, 22:27)
ačiū, matyt liepė pasidaryti prieš pasirodant. nes kažkokie 2 hormonai ne normoj. bet gydytoja sake, kad PRL reguliuojant ir kitas gali susireguliuoti. reikia tikėtis, kas gi belieka  g.gif

Jei jau paskyrė Br, tai tikriausiai Prolaktinas aukštas, o jei jis aukštas, tai progesteronas turbūt bus žemas, nes jie vienas kitą slopina. Bet tikrai, Br sureguliuoja Prolaktiną, o kai jo sumažėja, tai atsistato ir Progesteronas.

Atsakyti
Merginos padekite. Ar gali kompensuoti progesterono trukuma suleistas Pregnyl? Ir dar klausimas: jei yra nestumas daugiavaisis( dvyniai), ar nereikalingos didesnes progesterono atsargos?
Atsakyti
Na va ir man iškilo klausimas, ar geriant KT galima darytis PRL tyrimą, tai yra ar bus tiklus tyrimas?
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2006 12 26, 14:38)
Merginos padekite. Ar gali kompensuoti progesterono trukuma suleistas Pregnyl? Ir dar klausimas: jei yra nestumas daugiavaisis( dvyniai), ar nereikalingos didesnes progesterono atsargos?

Pregnylyje, kiek pamenu progesterono nėra, bet jame yra nėštumo hormono HCG. Man po embrionų įsodinimo buvo skirtas pregnylis nėštumo palaikymui po 1/3 ampulės kas trečią dieną. Taip pat naudojau ir Crinone (progesteroną). Dėl didesnės progesterono dozės skyrimo negirdėjau g.gif
Atsakyti