Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Kraujo nuleidžia iš venos ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, o jei mano progesteronas 19 c.d. 4,1 , tai ar galima tiketis, kad buvo ovuliacija???
Atsakyti
QUOTE(nikata @ 2006 12 05, 18:16)
merginos, o jei mano progesteronas 19 c.d.  4,1 , tai ar galima tiketis, kad buvo ovuliacija???

Kas čia tau taip liepė 19 c.d. prg tirtis blink.gif
Atsakyti
klimas. atrodo, akd jis kazkokius eksperimentus ant manes daryt sumaste, nes israse po 4 (!!!!!!!!!) clo gerti.
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 12 05, 19:22)
Kas čia tau taip liepė 19 c.d. prg tirtis  blink.gif

Man šį tyrimą buvo paskyrę 20 c.d. tai Prog buvo 29. Tai pasak gydytojo, ovuliacija įvykus, bet silpnai. O kaip matau, tu pas K., tai tyrimus dareisi Geromedoje? Tai 4,1 - manau, kad ovuliacija neįvykus g.gif , nors aš ne darktaras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2006 12 05, 19:22)
Kas čia tau taip liepė 19 c.d. prg tirtis  blink.gif


Progesteronas tiriamas 19 - 21 dieną bigsmile.gif Aišku, jei ovuliacija vėlyva, tai vėliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 06 gruodžio 2006 - 09:18
O man liepe daryti 22 c.d., tai Prg buvo 43.51, sake, kad ovuliacija vyko. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inguteee @ 2006 12 05, 15:11)
Sakykit merginos o kaip tie hormonu tyrimai yra atliekami? ar labai skauda? g.gif


Bakst ir viskas lotuliukas.gif

Nors man paskutini karta labai skaudziai buvo, pas mane venu nesimato, tai subade visas rankas verysad.gif ir dabar ant rankos baisuline melyne, tai darbe visus gasdinu. smile.gif
Atsakyti
jo, dariausi geromedoje. ten viskas labai greit;) gal kiek brangiau nei Aids centre, bet laukti nereikia. o KLimas norejo man clost. liepti gerti neissaukus menesiniu ( tai butu per visa cikla net 150+200 mg (!!!)), bet liepe pirmiau progesterona padaryt, o tada ir persigalvojo, jog geriau dabar Duphastona sugert. zodziu, jauciuosi lyg koks triuselis - geriu tikrai jau net nebe arkliskas, bet drambliskas dozes clo, o reakcijos jokios - dar ne vieno folikulo nesu isauginus.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(nikata @ 2006 12 06, 13:44)
jo, dariausi geromedoje.  ten viskas labai greit;) gal kiek brangiau nei Aids centre, bet laukti nereikia. o KLimas  norejo man clost. liepti gerti neissaukus menesiniu ( tai butu per visa cikla net 150+200 mg (!!!)), bet liepe pirmiau progesterona padaryt, o tada ir persigalvojo, jog geriau dabar Duphastona sugert.  zodziu, jauciuosi lyg koks triuselis - geriu tikrai jau net nebe arkliskas, bet drambliskas dozes clo, o reakcijos jokios - dar ne vieno folikulo nesu isauginus.. sad.gif

Nesuprantu, ko tu nerviniesi g.gif Viskas tvarkoj. Ko gero pas tave problemos su estrogenu ir progesteronu. Matai, kai vieno hormono yra daug, kito turi būti mažai, o per vidurį ciklo, jie apsikeičia pozicijomis. Tai Clost - padeda atsistatyti estrogenui, o Duph - tai progesteronas tabletėse. Vat, ko negalima - tai ir clost. ir Duph vartoti kartu. Tiesiog clost. paskyrimas prieš mmm, tik anksčiau suaktyvins estrogeną ir gal tada pradės formuotis folikulai. O po 14-16 dienų, turėtų paskirti duhp. Tiesiog šį ciklą su clost. tau bandys iššaukti kitą ciklą, o tik taip atrodo, kad vieną ciklą tiek reikia išgerti. Ir visai tu nedaug geri, šiaip aš po 1 tab. 5 dienas, tai iš viso gaunasi 250 mg. O kiek aš žinu, tai yra merginų, kurios po 2 tab. 5 dienas geria - tai jau gaunasi 500 mg, taigi tai visiškai normalios dozės.
Tai tik mano nuomonė, et manau, kad turėtų būti logiška ax.gif
Atsakyti
Sorry, agnesse, nu bet tikrai pirmąkart girdžiu, kad clost. naudojamas mmm iššaukimui blink.gif blink.gif jei jau jis toks kenksmingas, kad galima panaudot iki 12 kartų per visą gyvenimą, tai gal geriau tuos kartus išnaudot stimuliacijoms, o mmm iššaukimui galybė kitų būdų g.gif manau, sumaišei su duphaston. Jei ne - arba aš kažko nežinau, arba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2006 12 06, 13:55)
Nesuprantu, ko tu nerviniesi g.gif Viskas tvarkoj. Ko gero pas tave problemos su estrogenu ir progesteronu. Matai, kai vieno hormono yra daug, kito turi būti mažai, o per vidurį ciklo, jie apsikeičia pozicijomis. Tai Clost - padeda atsistatyti estrogenui, o Duph - tai progesteronas tabletėse. Vat, ko negalima - tai ir clost. ir Duph vartoti kartu. Tiesiog clost. paskyrimas prieš mmm, tik anksčiau suaktyvins estrogeną ir gal tada pradės formuotis folikulai. O po 14-16 dienų, turėtų paskirti duhp. Tiesiog šį ciklą su clost. tau bandys iššaukti kitą ciklą, o tik taip atrodo, kad vieną ciklą tiek reikia išgerti. Ir visai tu nedaug geri, šiaip aš po 1 tab. 5 dienas, tai iš viso gaunasi 250 mg. O kiek aš žinu, tai yra merginų, kurios po 2 tab. 5 dienas geria - tai jau gaunasi 500 mg, taigi tai visiškai normalios dozės.
Tai tik mano nuomonė, et manau, kad turėtų būti logiška ax.gif


Nu truputėli viskas ne taip doh.gif bet nelabai turiu kada rašyti dabar.
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2006 12 06, 15:55)
Sorry, agnesse, nu bet tikrai pirmąkart girdžiu, kad clost. naudojamas mmm iššaukimui  blink.gif  blink.gif  jei jau jis toks kenksmingas, kad galima panaudot iki 12 kartų per visą gyvenimą, tai gal geriau tuos kartus išnaudot stimuliacijoms, o mmm iššaukimui galybė kitų būdų  g.gif  manau, sumaišei su duphaston. Jei ne - arba aš kažko nežinau, arba  doh.gif

Ne, ne, ne, ne taip supratot, o gal nemoku teisingai išsireikšti blush2.gif Tikrai nemanau, kad clot. iššaukia mmm, bet tiesiog bandau rasti logišką paaiškinimą, kodėl clost. skiriamas dar neatėjus mmm. Juk clost. -tai estrogenas (ar jo dėka tas estrogenas pradeda gamintis ax.gif ), o mmm ateina tada, kai estrogeno konc. padidėja (o duhp. tiktai palaiko prog konc. ir sakyti, kad jis iššaukia mmm - man atrodo netikslinga, nes Duph jų nesulaiko, kartais net jį geriant gali prasidėti mmm ). Tai tiek
Atsakyti