Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Oi, man po lapais slėptis blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Neatidžiai paskaičiau blush2.gif blush2.gif blush2.gif

O estradiolį ne pirmoje ciklo fazėje darytis reikėjo?
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2006 11 29, 10:29)
Migluže, neklaidink mergaičių ax.gif . Tai fazė PO OVULIACIJOS - kai formuojasi geltonkūnis.



Papildyta:

Dėl estradiolio nežinau, o su progesteronu viskas čiki thumbup.gif , ovuliacija vyksta.


Niu ir as taip pagalvojau, bet galvoju jus rasot jus zinot lotuliukas.gif
Na bet nieko baisaus mirksiukas.gif


Gal viskas i gera smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Miglužė @ 2006 11 29, 11:10)
O estradiolį ne pirmoje ciklo fazėje darytis reikėjo?


Nzn man gydytoja liepe 22 c.d. pasidaryti estradioli ir progesteronas ir dar prolaktina, bet dar jo atsakymo neturiu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauritaz: 29 lapkričio 2006 - 12:08
Labas vakaras, noriu paprasyti, kad man neismanelei kas paaiskintu, siandien mano 27 c.d. ir as pasidariau tokius tyrimus HCG-134U/l, ir progesteronas-190.8 nmol/l. kazkaip man atrodo kad cia niestumo pozymiai blush2.gif bet vis vien tu normu nesuprantu. gal galetumet pakomentuoti kas supranta geriau ax.gif
Atsakyti
Renaz o Tu vaistus kokius vartojai? Jei ne, tai pagal HCG- galima sveikinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 30, 21:05)
Renaz o Tu vaistus kokius vartojai? Jei ne, tai pagal HCG- galima sveikinti 4u.gif

tai vaistai buvo ciklo pradzioj clostilbegyt ir gonalis kaip ir daugumai pries IUI rolleyes.gif As dabar kiek ziurinejau tai del mato vienetu HCG susimaisiau, visur matau normas vienetais mIU/ml, o pas mane kazkodel parasyta U/l, tai suabejojau normomis g.gif ir progesterono kiekis gan didokas 190.8 nmol/l, ar tai normalu??
Atsakyti
tai o to kai pageri duphastono, progesterono kiekis pakyla visam laikui, ar tik ji geriant rezultatai yra geresni? as geriau kokius 4 menesius ir pasidaraiu tyrimus, tai buvo zymiai geresni , bet gyd nasake daugiau nei gerti duphastono nei darytis tyrimu.gal man paciai reikia pasidaryti progesterono tyrima kad isitikinti, ar prog kiekis yra geras be jokiu vaistu?
Atsakyti
QUOTE(olcia @ 2006 11 30, 22:28)
tai o to kai pageri duphastono, progesterono kiekis pakyla visam laikui, ar tik ji geriant rezultatai yra geresni? as geriau kokius 4 menesius ir pasidaraiu tyrimus, tai buvo zymiai geresni , bet gyd nasake daugiau nei gerti duphastono nei darytis tyrimu.gal man paciai reikia pasidaryti progesterono tyrima kad isitikinti, ar prog kiekis yra geras be jokiu vaistu?

bent jau as dufastono negeriu...
Atsakyti
QUOTE(renaz @ 2006 11 30, 21:55)
Labas vakaras, noriu paprasyti, kad man neismanelei kas paaiskintu, siandien mano 27 c.d. ir as pasidariau tokius tyrimus HCG-134U/l, ir progesteronas-190.8 nmol/l. kazkaip man atrodo kad cia niestumo pozymiai  blush2.gif  bet vis vien tu normu nesuprantu. gal galetumet pakomentuoti kas supranta geriau  ax.gif


reiktų žiūrėt kada tau leido sprogdinančius - Pregnyl ar Ovidrel, jei daugiau nei prieš 10 dienų - tai tada garantuotas nestuke.gif SVEIKINU 4u.gif

Nueik į IUI skyrelį, ten merginos tau daugiau papasakos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2006 12 01, 09:36)
reiktų žiūrėt kada tau leido sprogdinančius - Pregnyl ar Ovidrel, jei daugiau nei prieš 10 dienų - tai tada garantuotas  nestuke.gif SVEIKINU 4u.gif

Nueik į IUI skyrelį, ten merginos tau daugiau papasakos 4u.gif

skambinausi savo gydytojai, ji patvirtino kad as nestuke.gif , mano namams siandien nera dziaugsmui ribu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renaz @ 2006 12 01, 12:03)
skambinausi savo gydytojai, ji patvirtino kad as  nestuke.gif , mano namams siandien nera dziaugsmui ribu  lotuliukas.gif


Sveikinimai naujai nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ar tu tapai nestuke.gif po IUI, parašyk plačiau.....
Atsakyti
QUOTE(renaz @ 2006 12 01, 12:03)
skambinausi savo gydytojai, ji patvirtino kad as  nestuke.gif , mano namams siandien nera dziaugsmui ribu  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sakykit merginos o kaip tie hormonu tyrimai yra atliekami? ar labai skauda? g.gif
Atsakyti