Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Sveikos, turiu as toki klausima: ar gali gonalis ar clostilbegitas itakoti progesterono kieki? nes si menesi man buvo atlikta siais vaistais stimuliacija ir IUI. dabar 19 c.d. i progesterono rodo 120.3nmd/l. tai nesinori apsidziaugt is anksto jei tam itakos turejo vaistai.
Atsakyti
Sveikos.O kiek man kainuos padaryti : FSH,LH,PROLAKTIN'o tyrimus?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(renaz @ 2006 11 21, 18:34)
Sveikos, turiu as toki klausima: ar gali gonalis ar clostilbegitas itakoti progesterono kieki? nes si menesi man buvo atlikta siais vaistais stimuliacija ir IUI. dabar 19 c.d. i progesterono rodo 120.3nmd/l. tai nesinori apsidziaugt is anksto jei tam itakos turejo vaistai.


Tai vaistai tiesiogiai tam turi įtakos, išstimulaivus ovuliaciją, geltonkūnis išskiria progesteroną. Jis tavo atveju labai geras. Nelabai supratau problemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 11 21, 19:06)
Tai vaistai tiesiogiai tam turi įtakos, išstimulaivus ovuliaciją, geltonkūnis išskiria progesteroną. Jis tavo atveju labai geras. Nelabai supratau problemos  g.gif

problemos nera blush2.gif bet as pasiziurejau kad ta norma 120.3nmol/l yra didesne nei priklauso lutealinė fazė, mano manymu ji panasi i niestumo norma. tai va sedziu ir galvoju, ar cia tie skaiciai kazka reiskia ar cia tik del vaistu toks didelis progesterono suolis unsure.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif supratau
Nu ankstoka dar pagal progesteroną nėštumą nustatinėti tongue.gif O kelintą dieną IUI darė?
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 11 21, 19:20)
lotuliukas.gif supratau
Nu ankstoka dar pagal progesteroną nėštumą nustatinėti tongue.gif O kelintą dieną IUI darė?

lapkricio 16 d. man jau 5 IUI. atrodo jau noris kabintis siaudo, kad tik greiciau "teigiama" rezultata suzinot ax.gif
Atsakyti
Tai linkiu, kad toks progesteronas geras ženklas būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikku @ 2006 11 21, 20:02)
Sveikos.O kiek man kainuos padaryti : FSH,LH,PROLAKTIN'o tyrimus?? g.gif

Žiūrint kur darysies, AIDS centre šiek tiek pigiau, o šiaisp apie 60-70Lt
Atsakyti
Sveikos mergaites,

gal galite pasakyti ka reiskia Liutealinė fazė? ax.gif
Atsakyti
Tai pirma ciklo fazė, kai bręsta folikulai, iki ovuliacijos.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 11 28, 19:15)
Tai pirma ciklo fazė, kai bręsta folikulai, iki ovuliacijos.


Aciukas 4u.gif

Jeigu pas mane estradiolis 634.1, progesteronas 43.51, gerai ar blogai? ax.gif daryta 22 c.d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauritaz: 29 lapkričio 2006 - 09:15
QUOTE(lauritaz @ 2006 11 28, 17:56)
Sveikos mergaites,

gal galite pasakyti ka reiskia Liutealinė fazė?  ax.gif

Migluže, neklaidink mergaičių ax.gif . Tai fazė PO OVULIACIJOS - kai formuojasi geltonkūnis.

Papildyta:
QUOTE(lauritaz @ 2006 11 29, 10:15)
Aciukas  4u.gif

Jeigu pas mane estradiolis 634.1, progesteronas 43.51, gerai ar blogai?  ax.gif daryta 22 c.d.

Dėl estradiolio nežinau, o su progesteronu viskas čiki thumbup.gif , ovuliacija vyksta.
Atsakyti