Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Aga @ 2006 04 19, 18:40)
Maniūte, FSH šiaip aukštokas, galėtų būti žemesnis gerokai sad.gif Ir jei ne paslaptis, kiek tau metų?


34
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 19, 18:40)
Maniūte, FSH šiaip aukštokas, galėtų būti žemesnis gerokai sad.gif Ir jei ne paslaptis, kiek tau metų?


Sveikutė Aga, paaiškink mums ar tame hormonų santykyje kiekviena dalelytė turbūt svarbi ir kodėl tai prikalauso nuo moters amžiaus ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramziuke @ 2006 04 19, 18:44)
Svarbu, kad telpi į normas thumbup.gif . O dėl santykio, kai pati buvau pas gyd, tai ji tik į normas žiūrėjo ir apie jokį santykį nešnekėjo. Tai, kad nepergyvenk baisiai mirksiukas.gif viskas bus gerai.
Aš irgi daysiuos progesteroną, bet gal kokią 23-25 dieną (mano ciklas kiek suprantu ilgesnis nei tavo). O PRL nesidarei? Manasis tai kiek aukštokas, bet kartosiu tyrimą, - nelabai tikisi, kad toks aukštas ax.gif


O kokio ilgio Tavo ciklas?
Mano 27 d.
Atsakyti
Apie santykį nieko nežinau, gal Kolibriukė išsamiau paaiškins.
Bet kuo FSH aukštesnis, tuo arčiau menopauzė doh.gif jei liaudiškai tariant man atrodo.
http://www.eksmosmtc...20hormonas.html
Papildyta:
Net pasižiūrėjau koks mano FSH, tai 5,47.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 19, 19:38)
Apie santykį nieko nežinau, gal Kolibriukė išsamiau paaiškins.
Bet kuo FSH aukštesnis, tuo arčiau menopauzė doh.gif jei liaudiškai tariant man atrodo.
http://www.eksmosmtc...20hormonas.html
Papildyta:
Net pasižiūrėjau koks mano FSH, tai 5,47.


Ačiū Aga 4u.gif
aš irgi pažiūrėjau koks mano FSH - 6,43 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 19, 18:40)
Maniūte, FSH šiaip aukštokas, galėtų būti žemesnis gerokai sad.gif Ir jei ne paslaptis, kiek tau metų?

Taigi FSH i normas telpa. Pas mane FSH 10.0, normos tos pacios, tai ginekologas sake, kad viskas ok g.gif
Beje, man 23,5 metu...nenoriu menopauzes taip anksti unsure.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hereja: 19 balandžio 2006 - 18:49
Tai čia dar nuo ciklo dienos priklauso manau koks FSH smile.gif Pripaistysim mes čia nesamonių lotuliukas.gif Laukiam Daivos arba Kolibriukės, tuoj gausim į dantis už blevyzgas smile.gif
Papildyta:
Nors va toj temoj irgi rašo, kad aukštas 10-12 jau doh.gif ir stimuoliuoti nepatartina, nors visko būna. O dar matavimo vienetai kažin ar vienodi.
http://www.supermama...showtopic=83078
Atsakyti
Nu va, tame nurodytame puslapiuky paskaiciau apie visus man nurodytus pasidaryti tyrimus (T, SHBG, LAI, DHEAS ir PRL), o ten raso, kad prolaktinas net kraujo paemimo metu del jaudulio gali sokteleti doh.gif O man jau stresas yra krauja duoti unsure.gif Tai ka reikes daryti? Be to dar raso, kad jis buna padidejes del skydliaukes hipofunkcijos, ka as turiu doh.gif Bet mazina prolaktina tiroksinas, o ji irgi geriu. Tai jeigu as nuvarysiu to kraujo priduoti, uzstresuosiu, turiu hipofunkcija ir geriu tiroksina, koks tada ten tas tikslumas PRL bus? Jauciu kiek kartu per diena krauja duociau, visus kartus skirtingai parodytu lotuliukas.gif
Atsakyti
Prolaktinas gali šoktelt iš baimės, bet jau ne taip, kad visišką nesąmonę rodytų.
Atsakyti
Nu aš irgi menopauzės nenoriu. mad.gif
Be to buvau pastojus, tik nesėkmingai. Tam tyrimus ir išrašė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniūtė: 19 balandžio 2006 - 19:36
QUOTE(Aga @ 2006 04 19, 20:31)
Tai čia dar nuo ciklo dienos priklauso manau koks FSH smile.gif


Dariausi 5 c.d. 27-28 dienu cikle g.gif Gal biskiuka per velai ir del to didokas jis pas mane g.gif Bet kitaip nesigavo, savaitgalis koja pakiso biggrin.gif
Atsakyti
Mano FSH irgi 5,4 - 5c.d. ir laboratorijos normos buvo iki 17 g.gif o kitoj temoj panos rašo, kad 17 jau aukštas... Gal nuo laboratorijos priklauso ax.gif
Atsakyti