Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(qqte @ 2006 10 20, 14:39)
mergytes gelbekit vel as nieko nesuprantu
tyriausi progesterona ir prolaktina 21cd atsakymai tokia
progesteronas 12,46
prolaktinas 146,6
normu nepasake aids centre o ir vienetus susake taip neaiskiai kad nesuprasi
sad.gif
ar cia yra normalus atsakymai ar negerai???

Geriausia būtų, jeigu pasiimtum atsakymų lapelį, kadangi ten tikrai viskas būna parašyta. Aš neseniai dariausi šiuos tyrimus, tai PRL pateiktas uIU/ml ir normos buvo 1.10-9900; PRG - ng/ml ir normos 0.035-59.00. Pas mane buvo panašus PRG kaip pas tave - tai reiškia, kad O įvyko.
Atsakyti
Varau šiandien į Geromedą darytis pakartotino PRG tyrimo, šian 20 cd. tai tikiuosi, kad jis bus aukštesnis nei 10 ax.gif O ryt su visais tyrimais pas K.
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2006 10 21, 12:10)
Geriausia būtų, jeigu pasiimtum atsakymų lapelį, kadangi ten tikrai viskas būna parašyta. Aš neseniai dariausi šiuos tyrimus, tai PRL pateiktas uIU/ml ir normos buvo 1.10-9900; PRG - ng/ml ir normos 0.035-59.00. Pas mane buvo panašus PRG kaip pas tave - tai reiškia, kad O įvyko.


na va pasiemiau atsakymu lapeli bet man niekas neaisku
normos kazkaip neaiskiai surasytos
va kokie atsakymai progesteronas 12,46 ng/ml
prolaktinas 146,6 uIU/ml
nieko internete su tokiais vienetais nerandu help.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2006 10 24, 13:04)
na va pasiemiau atsakymu lapeli bet man niekas neaisku
normos kazkaip neaiskiai surasytos
va kokie atsakymai progesteronas 12,46 ng/ml
prolaktinas 146,6 uIU/ml
nieko internete su tokiais vienetais nerandu help.gif

na realiai svarbiausia, kad viskas būtų normos ribose. Dėl PRG pavyko išsiaiškinti, kad norint gauti iš ng/ml vienetais nmol/L, kurie aprašomi visur, reikia pritaikyti formulę: ng/ml x 3,1800 => nmol/L
Dėl PRL, deja, neišskiaiškinau
Atsakyti
re, tu čia apie viską nusimanai ax.gif 4u.gif
pasidariau PRG vakar , tai rezultatas - 29,22 nmo/l Jaučiu pačiame lapelyje spausdinimo klaida biggrin.gif (juk turėtų būti nmol/l)
Tai čia jau gerai? ax.gif tai ovuliacija įvykusi?
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2006 10 24, 16:06)
na realiai svarbiausia, kad viskas būtų normos ribose. Dėl PRG pavyko išsiaiškinti, kad norint gauti iš ng/ml vienetais nmol/L, kurie aprašomi visur, reikia pritaikyti formulę: ng/ml x 3,1800 => nmol/L
Dėl PRL, deja, neišskiaiškinau


tai kad ten normos nuo iki surasyta
o jos gi skiriasi priklausomai nuo to kokia ciklo faze
nuo to vyras ar moteris ar vaiokas ar bobute esu
o ten bendrai parasyta sad.gif
kas vienai norma gi kitai visai ne norma
o tai as sudauginau ir gavau 39,62 nmol/l
jei teisingai supratau
kiek isivaizduoju tai cia jau uztenkamai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 24 spalio 2006 - 14:26
QUOTE(agnesse @ 2006 10 24, 14:18)
re, tu čia apie viską nusimanai ax.gif  4u.gif
pasidariau PRG vakar , tai rezultatas - 29,22 nmo/l Jaučiu pačiame lapelyje spausdinimo klaida biggrin.gif (juk turėtų būti nmol/l)
Tai čia jau gerai? ax.gif  tai ovuliacija įvykusi?

wink.gif nenusimanau, tiesiog pati domėjausi, tai kažkiek išsiaiškinau. Dėl PRG žiūrėk čia. Jeigu tavo vienetai tikrai nmol/l, tuomet O įvyko
Papildyta:
QUOTE(qqte @ 2006 10 24, 14:21)
tai kad ten normos nuo iki surasyta
o jos gi skiriasi priklausomai nuo to kokia ciklo faze
nuo to vyras ar moteris ar vaiokas ar bobute esu
o ten bendrai parasyta sad.gif
kas vienai norma gi kitai visai ne norma
o tai as sudauginau ir gavau 39,62 nmol/l
jei teisingai supratau
kiek isivaizduoju tai cia jau uztenkamai

Aha, pas tave viskas gerai smile.gif Aš kai dariausi tyrimus, tai vieną savaitę PRG buvo panašus į tavo, o PRL buvo didesnis nei tavo. Po savaitės kartojau PRG, tai buvo padvigubėjęs beveik mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2006 10 24, 16:57)
wink.gif nenusimanau, tiesiog pati domėjausi, tai kažkiek išsiaiškinau. Dėl PRG žiūrėk čia. Jeigu tavo vienetai tikrai nmol/l, tuomet O įvyko
Papildyta:

Aha, pas tave viskas gerai smile.gif Aš kai dariausi tyrimus, tai vieną savaitę PRG buvo panašus į tavo, o PRL buvo didesnis nei tavo. Po savaitės kartojau PRG, tai buvo padvigubėjęs beveik  mirksiukas.gif


smile.gif
na tai tavo situacija kita mirksiukas.gif
ot kaip butu faina kad man ne tik progesteronas sutaptu smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
pasidariau hormonu tyrimus
PRL - 13,8
normos - moterys 3,2 - 22,7 ng/ml
P - 1,14
folikul.f 0,1 - 1,5
ovul.pikas 3,8 - 28
liuteinine f. 2,5 - 28
menopauzeje 0 - 0,7
T - 4,83
moterims 0,49 - 3,39 nmol/l
labai prasau merginos paaiskinkite ar geri mano rezultatai
Atsakyti
QUOTE(lilan @ 2006 11 02, 17:38)
pasidariau hormonu tyrimus
PRL - 13,8
normos - moterys 3,2 - 22,7 ng/ml
P - 1,14
folikul.f 0,1 - 1,5
ovul.pikas 3,8 - 28
liuteinine f. 2,5 - 28
menopauzeje 0 - 0,7
T - 4,83
moterims 0,49 - 3,39 nmol/l
labai prasau merginos paaiskinkite ar geri mano rezultatai


Kurią ciklo dieną daryti tyrimai?
Prolaktinas norma, progesteronas, jei tai ciklo antra pusė (21 c.d.), o kitaip jo net neapsimoka tirti - mažas, rodo, kad ovuliacijos nebuvo.
T (čia testosteronas?) - į normas netelpa, per aukštas, bet išsamiau paaiškinti galėtų tik gydytojas.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 11 02, 20:16)
Kurią ciklo dieną daryti tyrimai?
Prolaktinas norma, progesteronas, jei tai ciklo antra pusė (21 c.d.), o kitaip jo net neapsimoka tirti - mažas, rodo, kad ovuliacijos nebuvo.
T (čia testosteronas?) - į normas netelpa, per aukštas, bet išsamiau paaiškinti galėtų tik gydytojas.

dariausi 22 c.d. gaila kad nebuvo ovuliacijos verysad.gif o taip tikejausi,o del testosterono tai taip ir galvojau kad bus didelis, nes plaukuotumas vargina verysad.gif
Atsakyti
ir gal merginos galetumet paaiskinti o cia jau rimtai, ar su vaistu pagalba sureguliuos.
Atsakyti