Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(*re* @ 2006 10 18, 21:06)
aišku, ačiū. Bandžiau konvertuoti ng/ml į nmol/l pagal mergyčių nurodytą schemą, tai lyg ir viskas ok pas mane. Tik nesuprantu dėl prolaktino. Pas mane jis nurodytas uIU/ml, o kaip jis verčiamas į mU/ml nežinau sad.gif Linkiu tau sėkmės, kad viskas pas tave susitvarkytų

Ačiū ax.gif
Pas mane prolaktinas buvo nurodytas mU/ml vienetais, tai net nežinau kaip konvertuojasi iš uIU/ml... g.gif O tau ne paprasčiau būtų tiesiog paklausti ten kur dareisi tyrimus, kokios yra normos ir tau gal pasakytų... unsure.gif Bent jau man pasakė normas, kai klausiau apie rezultatus. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fruktė: 18 spalio 2006 - 19:36
QUOTE(Fruktė @ 2006 10 18, 19:33)
Ačiū  ax.gif
Pas mane prolaktinas buvo nurodytas mU/ml vienetais, tai net nežinau kaip konvertuojasi iš uIU/ml...  g.gif  O tau ne paprasčiau būtų tiesiog paklausti, kokios yra normos ir tau gal pasakytų...  unsure.gif  Bent jau man pasakė normas, kai klausiau apie rezultatus.  unsure.gif

na normos pas mane surašytos, bet gi žinai, juk būtina apie viską internete paskaityti, o ten visai ne tie vienetai smile.gif

O šiaip gal kas žinote, nuo ko gali būti ilgas ir nereguliarus ciklas, kai PRL ir PRG atrodo normoje?
Atsakyti
help.gif help.gif , kas man gali padėti
vakar buvau pas K., tai sakė, kad lyg įvyko ovuliacija (šiaip lygtai pas ji nevyksta) ir nusiuntė darytis progesterono tyrimo. Tai 15c.d. PROG - 2,61, vienetų neprisimenu (dariausi Geromedoje). Tai kaip suprantu, mažai, bet ar galima sakyti, kad ovuliacija įvyko. dar darysiu pakartotinai tyrimą 20 c.d.
Atsakyti
Auuuuuuuuuuuuu, nejaugi čia nieko nėra blink.gif Kas nors apšvieskit mane, nes labai jau neramu. Pas mane šiaip PROG visada nedidelis buvo. Ale kai pasakė, kad įvykusi ovuliacija, o kaip tik prieš dieną turėjome smileysex.gif , tai gal sakau kas užkibo ir reikėtų Duph pagerti ax.gif . Nes pas K. eisiu tik antradienį. Kiek matau čia rašančių, tai mano tokie skaičiai labai maži, bet tame lapelyje parašyta, kad folikulinės stadijos metu norma nuo 0,5 iki 3,5. Bet ar tai realu g.gif . O ties ovuliacija - normos jokios nebuvo. Kas nusimanot šiuose reikaluose. ax.gif
Papildyta:
Va radau internete, kaip tik tokios normos buvo nurodytos

Norma
moterys:
· folikulinė ciklo fazė 0,5 - 3,5 nmol/l . O pas mane 2,61. Tai ovuliacija, turbūt galima sakyti, kad įvykusi? g.gif Oi, kaip man neramu unsure.gif
Atsakyti
Folikulinė fazė ir reiškai, kad folikulai dar tik auga ir ovuliacija nėra įvykus. Tu tyrimą dareisi jau liutealinėje (geltonkūnio) fazėje, o čia normos jau daug didesnės, nes susiformuoja geltonkūnis, kuris išskiria prg.
Normos iš ten pat: lutealinė fazė 4,9 - 72 nmol/l
Bet kadangi tyrimas darytas labai anksti, tai nieko pasakyti negaliu. Daugiau pasakytų 20 c.d. tyrimas.
Atsakyti
Oi, ačiū 4u.gif . Dabar šiek tiek aiškiau. ax.gif Tiksliau visai aišku, kad reikia laukti papildomų tyrimų. Ačiū dar kartelį.
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2006 10 19, 10:00)
help.gif  help.gif , kas man gali padėti
vakar buvau pas K., tai sakė, kad lyg įvyko ovuliacija (šiaip lygtai pas ji nevyksta) ir nusiuntė darytis progesterono tyrimo. Tai 15c.d. PROG - 2,61, vienetų neprisimenu (dariausi Geromedoje). Tai kaip suprantu, mažai, bet ar galima sakyti, kad ovuliacija įvyko. dar darysiu pakartotinai tyrimą 20 c.d.

šiaip tai labai svarbu, kokie vienetai, nes nmol/l ir ng/ml nėra tas pats
Atsakyti
QUOTE(*re* @ 2006 10 19, 12:54)
šiaip tai labai svarbu, kokie vienetai, nes nmol/l ir ng/ml nėra tas pats

Pas mane 2,61 nmol/l ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2006 10 19, 12:13)
Pas mane 2,61 nmol/l ax.gif

tada linkiu, kad 20 c.d. šie vienetai būtų didesni ir reikštų, kad O visgi buvo smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar kas darėtės tyrimus Kaune "Endemik"?Ar tai patikima klinika?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aš dariausi. Nu manau, kad turėtų būti patikima, nes gydytojai apie ją žino ir rekomenduoja ją toms, kurioms tyrimus patogiau atlikti Kaune.
Atsakyti
paničkos gal galit patart g.gif

man reikia pasidaryti FSH, LH ir E2, šiandien 1 c.d. (mano ciklas gana trumpas 25 d.), kada man geriau juos darytis 2 ar 4 c.d., nes 3 c.d. bus sekmadienis, o niekas nedirba verysad.gif, o 4 c.d. gal bus per velu g.gif , ai net nezinau - pasimeciau doh.gif
Atsakyti