Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Leticija @ 2006 10 12, 18:02)
Jeigu HCG yra 59, tai yra nestumas ar nera?


Yra mirksiukas.gif tai maždaug turėtų būti 12-16 dienų po ovuliacijos, jei pagal savaites, tai apie 4 sav. su trupučiu 4u.gif
Atsakyti
mergytes gqal nusimanot ka nors apie vyriskus hormonus?
maniskis tyresi geromedoj tsh, ft4 ir testosterona
tsh-0,843
ft4-20,36 tai cia kaip suprantu norma
o testosteronas 8,02
norma parasyta nuo 9,9 iki 27,8
o cia gali itakot spermos kokybe nes pas ji labai prasta pas mus?
meginu kabintis bet kokios vilties blush2.gif
Atsakyti
Testosterono mažai, tik ar labai mažai, tai negaliu pasakyti. Testosteronas įtakoja spermos gamybą. Dar LH ir FSH būtų gerai išsitirti.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 10 13, 14:04)
Testosterono mažai, tik ar labai mažai, tai negaliu pasakyti. Testosteronas įtakoja spermos gamybą. Dar LH ir FSH būtų gerai išsitirti.


aciu labai
na kad mazai tai matosi
labai tikiuosi kafd tai ir yra problemyte ir kad ja sutvarkysim... ax.gif laukiam vizito pas endokrinologa tada...jis ir pasakys ka toliau tirtis
Atsakyti
merginos gal kas zinote kur sekmadieni arba pirmadieni ryte pasidaryti prolaktino ir progesterono tyrimus Kaune. Vaisingumo klinika sekmadieni nedirba, gal kuri zinote kada pradeda dirbti pirmadieni? Ar daro tyrimus neuzsiregistravus?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Pirmadienį nuvaryk į Via Medica, registruotis tikrai tyrimams nereikia. 4u.gif kaip suprantu, VK vis tiek veš jiems g.gif
Atsakyti
Aciu Fliquiti 4u.gif tai pasirodo netoli mano namu smile.gif
Atsakyti
Būtent mirksiukas.gif galėsi pasivaikščiot. tik nepamenu, nuo kada dirba, bet nuo 9 man regis tikrai g.gif
Atsakyti
Via medica dirba nuo astuoniu, bet galima ir pries astuonias ateiti- jau priima smile.gif
Atsakyti
nu pasidariau as tuos tyrimus ir...prolaktinas mano manymu gerokai per aukstas 865 (n.102-496) blink.gif progesteronas geras.
dabar ieskojau google visokios informacijos apie auksta prolaktina ir dieve, dieve kokiu ligu sau neprisipaisiau verysad.gif ir kruties vezys ir inkstu nepakankamumas ir nevaisingumas ir t.t. nu zodziu sedziu pazaliavusi. Gal dar kas nors yra su aukstu prolaktinu, ka man dabar daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 10 16, 21:02)
nu pasidariau as tuos tyrimus ir...prolaktinas mano manymu gerokai per aukstas 865 (n.102-496) blink.gif  progesteronas geras.
dabar ieskojau google visokios informacijos apie auksta prolaktina ir dieve, dieve kokiu ligu sau neprisipaisiau  verysad.gif ir kruties vezys ir inkstu nepakankamumas ir nevaisingumas ir t.t. nu zodziu sedziu pazaliavusi. Gal dar kas nors yra su aukstu prolaktinu, ka man dabar daryti unsure.gif

nu jau tik neprisipaišyk sau ligų doh.gif , juk čia labai daug merginų su aukštu prolaktinu, pagersi bromkriptino ir viskas susitvarkys mirksiukas.gif , o dar gali būti laikinas tas šoktelėjimas, maniškis tai visada šokinėja, nepastoviai perdidelis, taigi.... mirksiukas.gif neprisigalvok, geriau pakartok po kelių dienų arba pasikonsultuok su gydytoja, nes kaip suprantu nusimato IVF greitu laiku, tai gal reikia bromkriptiną jau pradėti gerti
Atsakyti
aciu, Paiduke 4u.gif
Atsakyti