Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Domenika @ 2006 09 26, 15:36)
sveikos
šiandien gavau progesterono tyrimo atsakymą. nežinau ar čia džiaugtis, ar liūdėt.... dariau aids centre : 7,44 ng/ml [0,35 - 59,00]
gal galit kas nors pakomentuoti? kiek ieškojau informacijos tai radau kitais matavimo vienetais....  blush2.gif
šiaip palyginus su praeito mėnesio rezultatu šis geresnis (praeitą mėnesį buvo tik 0,667 ng/ml), bet klausimas kiek....

išanksto dėkoju už atsakymą.

Tai kiek supratau,tai cia pas tave normos rybose
Atsakyti
sveikos 4u.gif

gal galit pakomentuoti


mano prolaktino rezultas : 110 ng/ml

kalibracijos ribos 0,000-150
vyrai - 2,50 - 17,0
folikulinė fazė 4,50 - 33,0
ciklo vidurys - 6,30 - 46,0
liuteininė fazė 4,90 - 40,0

čia normoj?
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2006 09 27, 19:10)
sveikos  4u.gif

gal galit pakomentuoti
mano prolaktino rezultas : 110 ng/ml

kalibracijos ribos 0,000-150
vyrai - 2,50 - 17,0
folikulinė fazė 4,50 - 33,0
ciklo vidurys - 6,30 - 46,0
liuteininė fazė 4,90 - 40,0

čia normoj?

Deja, ne norma. Prolaktinas pakankamai aukštas.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kazkada cia rasiau, jog noreciau darytis tyrimus. tai buvau pas kazanaviciu. super gydytojas thumbup.gif mirksiukas.gif
pas mane problema su vyriskais hormonais. visa persileidimo problema tame ir buvo. bet va jis man nedave to lapuko su visais tyrimo rezultatais unsure.gif tai tik zinau kad pas mane ju virs 15 g.gif
tai gal kas nors zino ir turi norminius dydzius ir kaip tas vyriskas hormonas zymimas sutrumpintai? mirksiukas.gif tiesa, dar liepe gerti thybona- tai mano ir mano vaiko garantas... cia kazanaviciaus zodziai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaklina: 04 spalio 2006 - 09:37
sveikos mergytes
vakar t.y. 5 cd aids centre dariausi fsh ir lh tyrimus
kadangi ner laiko nueit tai pasake tik atsakymus telefonu bet visiskai nesusigaudau ka tai reiskia
gal galite padet ?
FSH-6,01
LH-5
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2006 10 04, 15:14)
sveikos mergytes
vakar t.y. 5 cd aids centre dariausi fsh ir lh tyrimus
kadangi ner laiko nueit tai pasake tik atsakymus telefonu bet visiskai nesusigaudau ka tai reiskia
gal galite padet ?
FSH-6,01
LH-5


puikūs rezultatai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 10 04, 16:30)
puikūs rezultatai smile.gif


aciu labai smile.gif
tai dabar reik tiketis kad vyro geri rezultatai irgi ir like mano hormonai ciklo pabaigoj butu geri smile.gif
ax.gif
Atsakyti
Noriu pasitikslinti, reikia pasidaryti prolaktina, bet parasyta, kad 3-5 c.d g.gif Anksciau kiek esu dariusi, tai darydavau 21-22 c.d. Ar cia ne klaida, kad 3-5 c.d g.gif Net susimeciau, kaip reikia is tikro. Turiu sarasiuka ir ji detaliai analizuoju, ka ir kada darysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 10 04, 22:22)
Noriu pasitikslinti, reikia pasidaryti prolaktina, bet parasyta, kad 3-5 c.d  g.gif Anksciau kiek esu dariusi, tai darydavau 21-22 c.d. Ar cia ne klaida, kad 3-5 c.d  g.gif Net susimeciau, kaip reikia is tikro. Turiu sarasiuka ir ji detaliai analizuoju, ka ir kada darysiu  ax.gif


Nera jokio skirtumo kada daryti prolaktina.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 10 05, 01:43)
Nera jokio skirtumo kada daryti prolaktina.

O as jau issigandusi buvau, visada darydavau 21-22 diena, tai sakau, gal ir tyrimai netikslus buvo, na, kad gera rezultata rode ax.gif Dekui Daivute, reiskia visus vienu kartu hormonus pasidarysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domenika @ 2006 09 26, 14:36)
sveikos
šiandien gavau progesterono tyrimo atsakymą. nežinau ar čia džiaugtis, ar liūdėt.... dariau aids centre : 7,44 ng/ml [0,35 - 59,00]
gal galit kas nors pakomentuoti? kiek ieškojau informacijos tai radau kitais matavimo vienetais....  blush2.gif
šiaip palyginus su praeito mėnesio rezultatu šis geresnis (praeitą mėnesį buvo tik 0,667 ng/ml), bet klausimas kiek....

išanksto dėkoju už atsakymą.

Toks kiekis rodo neįvykusią ovuliaciją.
Atsakyti
sveikuyės, šiandien pasiėmiau savo tyrimų atsakymus
FSH 4,58
LH 0,77
FT4 14,24
tyrimai daryti 5c.d., kiek supnatuLH yra per mažas, ką jis reiškia?
Atsakyti