Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Polia @ 2006 09 04, 12:42)
Dare 23 ciklo diena, 6 diena po ovuliacijos! Gydytoja man irgi sako, kad nieko blogo nera!


Tikrai viskas gerai, nereikia tau nieko gerti smile.gif
Atsakyti
Labu vakaru merginos mirksiukas.gif

Gal galetumete pakomentuoti:

19 c. d.
Prolaktinas 551mIU/l
Progesteronas 33,4 nmol/I

Labai aciu.
Atsakyti
Seikos merginos. aš irgi norėčiau kad man pakomentuotumėt.
Progesterono kiekį kraujyje dariausi 22 c.d. atsakymas 10,3. ar čia blogai g.gif . nes pas mane nėra nurodyta normų. Iš anskto ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Sveikos merginos,

norejau pasiteirauti ar gali buti kad LH ir TSH (7,6) yra auksti o prolaktinas butu geras? Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2006 09 14, 14:02)
Sveikos merginos,

norejau pasiteirauti ar gali buti kad LH ir TSH (7,6) yra auksti o prolaktinas butu geras? Aciu labai 4u.gif

Turbūt LH ir FSH? Kiek suprantu tai šie hormonai nesusiję t.y. jeigu vieni netelpa įnormos ribas tai nereiškia, kad prolaktinas taip pat turi būti blogas. pas mane LH ir FSH visada būdavo per didelis, o prolaktinas visada būdavo normos ribose.
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 09 14, 14:04)
Turbūt LH ir FSH? Kiek suprantu tai šie hormonai nesusiję t.y. jeigu vieni netelpa įnormos ribas tai nereiškia, kad prolaktinas taip pat turi būti blogas. pas mane LH ir FSH visada būdavo per didelis, o prolaktinas visada būdavo normos ribose.

TSH ne FSH. Todel man ir kyla klausimas ar taip gali buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2006 09 14, 14:43)
TSH ne FSH. Todel man ir kyla klausimas ar taip gali buti g.gif

TSH skydliaukes hormonas.
Atsakyti
Sveikos,

Noreciau paklausti, kokiom ciklo dienom reikia daryti hormonu tyrimus. Prolaktina tyriausi, kai buvau pas mamologa, tai sako, kad normos vidurys. Deja nezinau kokia yra norma blush2.gif .


Gandras neaplanko manes jau beveik meteliai. Kol kas si menesi dar mmm neatejo, bet pradejo teplioti anksciau, padariau testuka - po pusvalanduko pasimate II juotele, tokia plonyte, neryski. Vakar dariau kraujo tyrima HCG 1,95. Praeita menesi mmm velavo, o HCG buvo maziau nei 0,1. Siandien ryte naminis testukas jau rode tik I juostele.
Kokia tai situacija? SM mergaites siulo pagerti Duphaston. ka jus apie tai galvojate?

Dekoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balande: 15 rugsėjo 2006 - 09:19
QUOTE(Balande @ 2006 09 15, 10:17)
Sveikos,

Noreciau paklausti, kokiom ciklo dienom reikia daryti hormonu tyrimus. Prolaktina tyriausi, kai buvau pas mamologa, tai sako, kad normos vidurys. Deja nezinau kokia yra norma  blush2.gif .
Gandras neaplanko manes jau beveik meteliai. Kol kas si menesi dar mmm neatejo, bet pradejo teplioti anksciau, padariau testuka - po pusvalanduko pasimate II juotele, tokia plonyte, neryski. Vakar dariau kraujo tyrima HCG 1,95.  Praeita menesi mmm velavo, o HCG buvo maziau nei 0,1. Siandien ryte naminis testukas jau rode tik I juostele.
Kokia tai situacija?  SM mergaites siulo pagerti Duphaston. ka jus apie tai galvojate?

Dekoju.

Kiek pamenu testuose rasoma kad tikslus rezultatai yra gauti po 5 - 10 min. O i velesnius nereikia demesio kreipti g.gif Bet kokiu atveju man regis nereiktu savarankiskai gydytis, geriau nubek pas gyd.
O kiek dienu mmm veluoja?
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 09 15, 11:06)
Kiek pamenu testuose rasoma kad tikslus rezultatai yra gauti po 5 - 10 min. O i velesnius nereikia demesio kreipti  g.gif Bet kokiu atveju man regis nereiktu savarankiskai gydytis, geriau nubek pas gyd.
O kiek dienu mmm veluoja?


Idomiausia, kad dar neveluoja blush2.gif . Prasidejus planavimui sutriko ciklas. Nuo 30 d. pasidare svyruojantis 28-34 c.d.

Bet ka reiskia 1,95 HCG? Nestumo tai juk nera. O kodel jis didesnis. Praeita men buvo maziau nei 0,1.
Atsakyti
QUOTE(Balande @ 2006 09 15, 11:53)
Bet ka reiskia 1,95 HCG? Nestumo tai juk nera. O kodel jis didesnis. Praeita men buvo maziau nei 0,1.


nieko nereiškia toks hcg - jis yra nenėštumo norma
Atsakyti
sveikos
šiandien gavau progesterono tyrimo atsakymą. nežinau ar čia džiaugtis, ar liūdėt.... dariau aids centre : 7,44 ng/ml [0,35 - 59,00]
gal galit kas nors pakomentuoti? kiek ieškojau informacijos tai radau kitais matavimo vienetais.... blush2.gif
šiaip palyginus su praeito mėnesio rezultatu šis geresnis (praeitą mėnesį buvo tik 0,667 ng/ml), bet klausimas kiek....

išanksto dėkoju už atsakymą.
Atsakyti