Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Sveikutes,
Tiriu problemu su skydliauke, siandiena buvau pakartotino vizito pas Kazanaviciu, skydliaukes hormonai taisosi, jo zodziais "kaip ir gerai". Jei nepastoju si cikla, liepe ciklo gale (26-28c.d.) pasidaryti vyriskus hormonus ir pakeverzojo ant lapelio:
T
SHB6
LAI
DUEAS
PRL
Zinau tik testosterona ir prolaktina, o kitu neissifruoju schmoll.gif arba blogai parasiau, nes neiskautau jo keverzoniu doh.gif Tai kas tie kiti tyrimai, ka jie lemia?
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 04 18, 13:48)
T
SHB6
LAI
DUEAS
PRL
Zinau tik testosterona ir prolaktina, o kitu neissifruoju schmoll.gif arba blogai parasiau, nes neiskautau jo keverzoniu doh.gif Tai kas tie kiti tyrimai, ka jie lemia?


Ai, čia irgi prie tų pačių vyriškų, pvz. LAI - laisvų androgenų indeksas. SHBG (lytinius hormonus sujungiantis globulinas) ir DHEAS (dihidroepiandrosterono sulfatas) irgi kažkaip parodo padėtį su vyriškais hormonais, viens kitą veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 04 18, 15:00)
Ai, čia irgi prie tų pačių vyriškų, pvz. LAI - laisvų androgenų indeksas. SHBG (lytinius hormonus sujungiantis globulinas) ir DHEAS (dihidroepiandrosterono sulfatas) irgi kažkaip parodo padėtį su vyriškais hormonais, viens kitą veikia  g.gif

Aaa...aiskiau truputeli, aciu 4u.gif
Tikiuosi, kad neprireiks man juos tirtis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės, senai buvau prisijungus: mokslas, darbas Vk. Norejau paklausti jei hormonų tyrimai geri, ar jums kuriai nors buvo skirtas Clostylbelgitas, nes man jį paskyrė.
Atsakyti
QUOTE(Ingutė @ 2006 04 19, 17:02)
Sveikutės, senai buvau prisijungus: mokslas, darbas Vk. Norejau paklausti jei hormonų tyrimai geri, ar jums kuriai nors buvo skirtas Clostylbelgitas, nes man jį paskyrė.


Taip. Man Clostylbelgita skyrė stimuliacijai.
Atsakyti
Gavau tyrimų atsakymus, labai norėčiau komentarų.
Dariau 3c.d.
FSH -10,33
LH - 7,9
Žinau, kad dar reikia kažką iš kažko dalinti, tik nelabai žinau kaip. dariausi pirmą kartą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniūtė: 19 balandžio 2006 - 16:54
QUOTE(Maniūtė @ 2006 04 19, 16:52)
Gavau tyrimų atsakymus, labai norėčiau komentarų.
Dariau 3c.d.
FSH -10,33
LH - 7,9
Žinau, kad dar reikia kažką iš kažko dalinti, tik nelabai žinau kaip. dariausi pirmą kartą.

O ant lapelio normų nenurodyta???????? Gerai būtų jei parašytum.

Rekia LH iš FSH dalinti. Ir santykis turi būti 1 - 1,5 ax.gif

Bet žiūrėk dar ką gyd pasakys apie tavo tyrimų rezultatus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramziuke @ 2006 04 19, 18:21)
O ant lapelio normų nenurodyta???????? Gerai būtų jei parašytum.

Rekia LH iš FSH dalinti. Ir santykis turi būti 1 - 1,5 ax.gif

Bet žiūrėk dar ką gyd pasakys apie tavo tyrimų rezultatus wub.gif


Yra normos.
Folikulinė fazė
LH -2,4-12,6
FSH 3,5-12,5, čia ta fazė kaip suprantu.
Tai kaip ir į normas įlendu, tik dalinant šnipštas gaunasi verysad.gif o pas gydytoją dar ne greit, dar reikia pasidaryti 21 c.d dar vieną tyrimą verysad.gif

Gal galit pasakyti - čia man labai pergyventi, ar tas santykis lengvai pataisomas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniūtė: 19 balandžio 2006 - 17:35
QUOTE(Maniūtė @ 2006 04 19, 18:24)
Yra normos.
Folikulinė fazė
LH -2,4-12,6
FSH 3,5-12,5, čia ta fazė kaip suprantu.
Tai kaip ir į normas įlendu, tik dalinant šnipštas gaunasi  verysad.gif o pas gydytoją dar ne greit, dar reikia pasidaryti 21 c.d dar vieną tyrimą  verysad.gif


Man atrodo, kad viskas normos ribose, mano panašus santykis gavosi 0,877, merginos parašė, kad viskas gerai, tavo santykis irgi artimas 1. Aš irgi pas gydytoją dar nebuvau.
Sėkmės tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 04 19, 18:35)
Man atrodo, kad viskas normos ribose, mano panašus santykis gavosi 0,877, merginos parašė, kad viskas gerai, tavo santykis irgi artimas 1. Aš irgi pas gydytoją dar nebuvau.
Sėkmės tau  mirksiukas.gif


Ir Tau.
Atsakyti
Maniūte, FSH šiaip aukštokas, galėtų būti žemesnis gerokai sad.gif Ir jei ne paslaptis, kiek tau metų?
Atsakyti
QUOTE(Maniūtė @ 2006 04 19, 17:24)
Yra normos.
Folikulinė fazė
LH -2,4-12,6
FSH 3,5-12,5, čia ta fazė kaip suprantu.
Tai kaip ir į normas įlendu, tik dalinant šnipštas gaunasi  verysad.gif o pas gydytoją dar ne greit, dar reikia pasidaryti 21 c.d dar vieną tyrimą  verysad.gif

Gal galit pasakyti - čia man labai pergyventi, ar tas santykis lengvai pataisomas?

Svarbu, kad telpi į normas thumbup.gif . O dėl santykio, kai pati buvau pas gyd, tai ji tik į normas žiūrėjo ir apie jokį santykį nešnekėjo. Tai, kad nepergyvenk baisiai mirksiukas.gif viskas bus gerai.
Aš irgi daysiuos progesteroną, bet gal kokią 23-25 dieną (mano ciklas kiek suprantu ilgesnis nei tavo). O PRL nesidarei? Manasis tai kiek aukštokas, bet kartosiu tyrimą, - nelabai tikisi, kad toks aukštas ax.gif
Atsakyti