Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai


Esant policistinėms kiaušidėms gali būti būdingi hormininiai nukrypimai, bet gali ir nebūti, nes diagnozuojant policistines kiaušides hormoniniai tyrimai net nėra privalomi. Pakanka būdingo ultragarsinio vaizdo ir klinikos.

O sperma pas taviškį deja IVF-inė. Taip kad, dėl savų normalių hormoninių tyrimų sukti galvą lyg ir nėra reikalo.

Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2006 08 31, 17:10)
ir kaip? koks gydymas? o pas tavo, elijete, vyrą tyrimai geri? norisi susirasti ką nors su tokiom pat bėdom nors lašelį daugiau patirties turinį  4u.gif

nesenai paskyre vartoti thybona, dabar tureciau pradeti diane gerti kokius 4 menesius ir po to keis thybono doze. Pas vyra viskas gerai iskyrus tai kad yra agliutinacija apie 10 proc. Be to as 13 metu turiu difuzine struma 2 laipsnio, kuri gamina per daug hormonu, taciau siuo metu su ja yra viskas labai gerai.
Papildyta:
Diletante, ar gali buti kad laporaskopine operacija dar labiau isryskino PKS vaizda? nes va butent po jos nebevyksta ovuliacija, atsirado daugiau spuogu ir padidejo plaukuotumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diletantas @ 2006 08 31, 17:16)
Esant policistinėms kiaušidėms gali būti būdingi hormininiai nukrypimai, bet gali ir nebūti, nes diagnozuojant policistines kiaušides hormoniniai tyrimai net nėra privalomi. Pakanka būdingo ultragarsinio vaizdo ir klinikos.

  O sperma pas taviškį deja IVF-inė. Taip kad, dėl savų normalių hormoninių tyrimų sukti galvą lyg ir nėra reikalo.


tai aš džiaugiuosi, kad gal bent jau man nėra visai blogai smile.gif ar čia jau jokio skirtumo, kai vyro tokie rezultatai? o vyrui nu negi negalima vaistuku pagerti ir pritemt iki IUI?
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2006 08 31, 18:22)
tai aš džiaugiuosi, kad gal bent jau man nėra visai blogai smile.gif ar čia jau jokio skirtumo, kai vyro tokie rezultatai? o vyrui nu negi negalima vaistuku pagerti ir pritemt iki IUI?



Aišku reikia pasikonsultuoti su urologu, jei būtų rasta objektyvi priežastis - gal ir būtų galimą pagerinti situaciją. Bet daugumoje atvejų - deja. Aišku jei esate jauni, galima žaisti smile.gif

Atsakyti
Manau mano tyrimai 3cd ,pagal mano garbų tongue.gif amžių yra superiniai tongue.gif :
FSH 7,7 (norma 3,5-12,5)
LH 9,8 (norma 2,4-12,6)
E2 111 (norma 46-607)
Prolaktinas 285 (norma 102-496)-vis dėlto jį pakartojau ir labai dėlto džiaugiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 09 01, 14:10)
Manau mano tyrimai 3cd ,pagal mano garbų tongue.gif amžių yra superiniai tongue.gif :
FSH 7,7 (norma 3,5-12,5)
LH 9,8 (norma 2,4-12,6)
E2 111 (norma 46-607)
Prolaktinas 285 (norma 102-496)-vis dėlto jį pakartojau ir labai dėlto džiaugiuosi mirksiukas.gif


Del prolaktino,tai as manau,kad tau reiktu pasisakyti gydytojai kai darysi IVF,nes ir pas mane tokia beda yra,nes ciklo antroje puseje prolaktinas pasoka,o pirmoje puseje jisai buna ties normos viduriuku.Del to net kreipiausi pas endokrinologa,kuri sake,kad tai nera blogai,bet gali buti funkciniai sutrikimai(ar kitaip jie mediciniskai vadinami,nebepamenu tiksliai).Manau,kad pries IVF reikia menesio antroje puseje visgi pasidaryti,kad nepakistu kojos.
Sekmes tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zorske @ 2006 09 01, 11:15)
Del prolaktino,tai as manau,kad tau reiktu pasisakyti gydytojai kai darysi IVF,nes ir pas mane tokia beda yra,nes ciklo antroje puseje prolaktinas pasoka,o pirmoje puseje jisai buna ties normos viduriuku.Del to net kreipiausi pas endokrinologa,kuri sake,kad tai nera blogai,bet gali buti funkciniai sutrikimai(ar kitaip jie mediciniskai vadinami,nebepamenu tiksliai).Manau,kad pries IVF reikia menesio antroje puseje visgi pasidaryti,kad nepakistu kojos.
Sekmes tau smile.gif

Ačiu Zorske 4u.gif , o tau skyrė Bromokriptiną?
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 09 01, 14:31)
Ačiu Zorske 4u.gif , o tau skyrė Bromokriptiną?

man skyre Bromokriptina 1tab vakare,ir ji geriau koki menesi pries IVF ir iki isodinimo.Po isodinimo jau nebegeriau.Nezinau ar tai gerai ar ne,nes gydytoja sake yra literaturoje keletas versiju:po isodinimo irgi pratesti si vaista naudoti,arba ji nutraukti po isodinimo.Manau apie tokius variantus tau geriau patars pati gydytoja.Man ir paciai labai idomus ir artimas tavo variantas.Idomu ka tau patars gydytoja g.gif smile.gif
gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Nu Medeina pavydetini atsakymai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Labai daznai uzsuku i sia tema pasiskaityti. Surandu daug atsakymu i iskylancius klausimus! Man gydytoja po echoskopijos paskyre progesterono tyrima. Ji atlikus buvo gautas toks rezultatas 28 (norma jeigu ne klistu nuo 35). Taciau vaistu neisrase, nors maniau kad reikes pagerti Dufastono, o pasake kad ji reikes pagerti kai pastosiu. Kaip jus manot ar nereiketu ji man pradeti gerti anksciau, bandant pastoti, t.y. po ovuliacijos?
Atsakyti
QUOTE(Polia @ 2006 09 04, 12:36)
Sveikos! Labai daznai uzsuku i sia tema pasiskaityti. Surandu daug atsakymu i iskylancius klausimus!  Man gydytoja po echoskopijos paskyre progesterono tyrima. Ji atlikus buvo gautas toks rezultatas 28 (norma jeigu ne klistu nuo 35). Taciau vaistu neisrase, nors maniau kad reikes pagerti Dufastono, o pasake kad ji reikes pagerti kai pastosiu. Kaip jus manot ar nereiketu ji man pradeti gerti anksciau, bandant pastoti, t.y. po ovuliacijos?


Žiūrint kada darė tą progesteroną...jei kelios dienos po ovuliacijos, tai visai normalus dar progesteronas...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 04, 12:38)
Žiūrint kada darė tą progesteroną...jei kelios dienos po ovuliacijos, tai visai normalus dar progesteronas...

Dare 23 ciklo diena, 6 diena po ovuliacijos! Gydytoja man irgi sako, kad nieko blogo nera!
Atsakyti