Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(femme @ 2006 08 31, 09:22)
LH padidėjęs g.gif  Santykis 1.66, o toks buvo ir pas mane, kai nustatė policistines.


ir kas tokias atvejais daroma?
Atsakyti
QUOTE(vinita @ 2006 08 31, 09:39)
ir kas tokias atvejais daroma?


Na prie policistinių nevyksta (arba labai retai vyksta) ovuliacija, nesubręsta folikulas, todėl ir pastoti neįmanoma - tai jei norima pastoti, skiriami vaistukai folikulams auginti mirksiukas.gif
Bet prieš tai būtina kokį ciklą stebėti echoskopu, ar tikrai ovuliacija nevyksta, nes harmonų santykis 1,6 toks "ant ribos", normalus laikomas iki 1.5 - gali būti kad viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 31 rugpjūčio 2006 - 08:56
QUOTE(femme @ 2006 08 31, 09:56)
Na prie policistinių nevyksta (arba labai retai vyksta) ovuliacija, nesubręsta folikulas, todėl ir pastoti neįmanoma - tai jei norima pastoti, skiriami vaistukai folikulams auginti mirksiukas.gif
Bet prieš tai būtina kokį ciklą stebėti echoskopu, ar tikrai ovuliacija nevyksta, nes harmonų santykis 1,6 toks "ant ribos", normalus laikomas iki 1.5 - gali būti kad viskas gerai mirksiukas.gif


o progesterono tyrimas antroj ciklo pusej kaip suprantu irgi parodo ar vyksta ovuliacija ar ne?
Atsakyti
Taip, progesteronas parodo, ar vyko tą mėnesį ovuliacija.
Atsakyti
QUOTE(vinita @ 2006 08 31, 09:59)
o progesterono tyrimas antroj ciklo pusej kaip suprantu irgi parodo ar vyksta ovuliacija ar ne?


na teoriškai taip, bet praktiškai, kai ciklas nereguliarus, patikimiau yra echo - šiaip progesteronas daromas 21 c.d., bet jei ciklas ilgesnis, ovuliacija gali vykti vėliau, ir progesteronas dar nebus pakilęs - tokiu atveju regis reikia kartoti tyrimą kas 5 dienas iki kol progesteronas nepakils arba neateis mmm blush2.gif
echo šiaip informatyviausia pažiūrėti 13-15 c.d. - kai matytųsi, ar bręsta kas, ar yra dominuojantis folikulas, kokio storio gleivinė blush2.gif
pas mane kiek žiūrėdavo natūraliam cikle, visuomet būdavo daug mažų folikuliukų (karoliukų vaizdas), ir laaaabai plona gleivinė doh.gif
Gera pusė yra ta, kad jei be policistinių daugiau problemų nėra, pastojama galbūt lengviausiai, lygiant su kitais sutrikimais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 08 31, 10:06)
na teoriškai taip, bet praktiškai, kai ciklas nereguliarus, patikimiau yra echo - šiaip progesteronas daromas 21 c.d., bet jei ciklas ilgesnis, ovuliacija gali vykti vėliau, ir progesteronas dar nebus pakilęs - tokiu atveju regis reikia kartoti tyrimą kas 5 dienas iki kol progesteronas nepakils arba neateis mmm blush2.gif
echo šiaip informatyviausia pažiūrėti 13-15 c.d.  - kai matytųsi, ar bręsta kas, ar yra dominuojantis folikulas, kokio storio gleivinė blush2.gif
pas mane kiek žiūrėdavo natūraliam cikle, visuomet būdavo daug mažų folikuliukų (karoliukų vaizdas), ir laaaabai plona gleivinė doh.gif
Gera pusė yra ta, kad jei be policistinių daugiau problemų nėra, pastojama galbūt lengviausiai, lygiant su kitais sutrikimais mirksiukas.gif


mano ciklas pastaraji pusmeti (isskyrus paskutiniji) budavo 34-36d, pagal BT ovuliacija lyg ir vykdavo 21-22d g.gif tai gal kokia 25d bandyt darytis tyrima..
Atsakyti
QUOTE(vinita @ 2006 08 31, 10:08)
mano ciklas pastaraji pusmeti (isskyrus paskutiniji) budavo 34-36d, pagal BT ovuliacija  lyg ir vykdavo 21-22d  g.gif  tai gal kokia 25d bandyt darytis tyrima..


Pabandyk, pigiausiai daro Aids centre, 15 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 08 31, 10:12)
Pabandyk, pigiausiai daro Aids centre, 15 Lt 4u.gif

ten ir darausi...
Atsakyti
niu va uzsirasiau pas ponia Usoniene...paziuresim kas ce vyksta
Atsakyti
sveikos, gal galite kas nors padėti susiorientuoti. pasidariau hormonų tyrimus ir gydytoja sako, kad viskas absoliučiai yra normos ribose ir puikiai. bet prieš darant tuos tyrimus sakė, kad pas mane greičiausiai policistinės. tai aš nesuprantu, galvojau, kad su policistinėm privalo būti kažkokie hormoniniai nukrypimai. tai jeigu hormonai gerai, tai gal reiškia, kad viskas gerai? nors mėnesinių natūralių nėra pas mane.
kas tiesa pas vyra vargani 4mln. ir man būtų baisiai jau gerai, jeigu bent pas mane reikštų, kad gerai... pakomentuokit kas nors ką.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2006 08 31, 16:35)
sveikos, gal galite kas nors padėti susiorientuoti. pasidariau hormonų tyrimus ir gydytoja sako, kad viskas absoliučiai yra normos ribose ir puikiai. bet prieš darant tuos tyrimus sakė, kad pas mane greičiausiai policistinės. tai aš nesuprantu, galvojau, kad su policistinėm privalo būti kažkokie hormoniniai nukrypimai. tai jeigu hormonai gerai, tai gal reiškia, kad viskas gerai? nors mėnesinių natūralių nėra pas mane.
kas tiesa pas vyra vargani 4mln. ir man būtų baisiai jau gerai, jeigu bent pas mane reikštų, kad gerai... pakomentuokit kas nors ką....  blush2.gif

Pas mane irgi yra policistines ir jau 13 metu, o hormonu tyrimai visa ta laika buvo tiesiog idealus.
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 08 31, 17:02)
Pas mane irgi yra policistines ir jau 13 metu, o hormonu tyrimai visa ta laika buvo tiesiog idealus.


ir kaip? koks gydymas? o pas tavo, elijete, vyrą tyrimai geri? norisi susirasti ką nors su tokiom pat bėdom nors lašelį daugiau patirties turinį 4u.gif
Atsakyti