Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(svajukė @ 2006 08 29, 17:33)
Zizi, padidėjęs prolaktinas nėra labai gerai. siūlyčiau su gydytoja pasitarti, ar nevertėtų pavartoti vaistų.




TAIP AS VARTOJU VAISTUS , TIKSLIAI NEPAMENU PAVADINIMO KAZKAIP BRO...... PRIES IVF PASIDARIAU TYRIMA, SAKE VISAKA GERAI, NORMOJE. BET KAS TEN JI ZINO , IMS IR VEL PADIDES
Atsakyti
Zizi, o ar seniai gėrei bromkriptiną?
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 29, 17:52)
Zizi, o ar seniai gėrei bromkriptiną?


AS JAU JI GERIU KOKIAS 3 SAVAITES, IR TOLIAU GERIU. 1 TABLETE DIENOJE. GYDITOJA SAKE, GERSI TOL, KOL PASTOSI
Atsakyti
tai nėra ko tada pergyventi. doh.gif lotuliukas.gif jeigu geri vaistus, tai niekas tau nepakils, būk rami. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Siandien man paskambino mano gyd. irgi pasake, kad siek tiek padidejes prolaktinas. Tai liepe tas tabletkas gerti, kurias minejote. Po puse tabletes nakciai.... o dar kitu tyrimu rezultatu dar nezinau. Gyd. pasake jeigu viskas bus gerai iki vizito pas ja neskambins, o jeigu bus ka vel paliks receptuka vaistams pas sesele. tai va... ax.gif

Kas cia per velnias tas prolaktinas? Nuo ko jis padideja?
Atsakyti
na va issityriauir as tuos harmonus smile.gif na dar liko progesteronas..
o 3c.d. LH 10.8, FSH 6.49, Prolaktinas 228.2...ka manot?
Atsakyti
vinita, neaišku kokiais vienetais čia pas tave, bet jei tais kur norma iki 511, tai tada norma.
Aronija, tavo vietoj neskubėčiau gerti Br, jei tik šiek tiek pakilęs, daryčiaus kitą mėnesį ir tada žiūrėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 08 31, 08:29)
vinita, neaišku kokiais vienetais čia pas tave, bet jei tais kur norma iki 511, tai tada norma.
Aronija, tavo vietoj neskubėčiau gerti Br, jei tik šiek tiek pakilęs, daryčiaus kitą mėnesį ir tada žiūrėčiau.


klausimas aisku geras smile.gif ale telefonu tik tiek sudiktavo (Aids centre dariausi), ir registratorius sake kad "kompiuteris rodo jog normos ribose"
Atsakyti
Tai tada gerai, o kaip pasidarysi progesteroną, tai žinosi ar vyksta ovuliacija.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 08 31, 08:33)
Tai tada gerai, o kaip pasidarysi progesteroną, tai žinosi ar vyksta ovuliacija.


sake : tarptautiniais vienetais mililitre smile.gif
aga o kaip ten su tuom santykiu LH ir FSH?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinita: 31 rugpjūčio 2006 - 07:41
QUOTE(Aga @ 2006 08 31, 08:29)
Aronija, tavo vietoj neskubėčiau gerti Br, jei tik šiek tiek pakilęs, daryčiaus kitą mėnesį ir tada žiūrėčiau.


As jau vakar puse isgeriau... Mano anyta medike, tai sake irgi neskubeti... liepe pasidaryti dar karta tyrimus kita men. As jau kelis men. jauciu, kad pastoviai krutine tempia, tai pamaniau, gal del prolaktino sitaip. Pasiskaiciau SM, kad merginos tokie pojuciai buvo kai prolaktinas nenormoje. g.gif Menesi pagersiu ir vel tyrimus pasidarysiu, gal bus normoje...
Atsakyti
QUOTE(vinita @ 2006 08 31, 08:11)
na va issityriauir as tuos harmonus smile.gif na dar liko progesteronas..
o 3c.d. LH 10.8, FSH 6.49, Prolaktinas 228.2...ka manot?

LH padidėjęs g.gif Santykis 1.66, o toks buvo ir pas mane, kai nustatė policistines.
Atsakyti