Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2006 08 22, 16:12)

Daiva, as vel tavo konusltacijos noiriu pereita cikla 21 d. kaip rasiau mano PRG buvo 14.22, mmm prasidejo po 27 c.d., mano gydytoja paziurejus i progesterona, paske, kad viskas tvarkoj, mano progesteronas normoj, bet kadangi rado cista, tai dabar darys operacija jei ji po mmm neisnyks ir tuo paciu kaiusintakiu nepraeinamuma. bet gal as kazko ne taip suprantu, bet jei O vyksta tai progesteronas pagal mane mazokas, kad issilaikytu nestumas, nes jis berods turi but 20, bent jau. nu o jei O nevyksta tai kaip jis gali but normoj? as jau neiko nebesuprantu, nes ir taip aisku, kad jis nenormoj.



Toja, nu mažokas progesteronas 14,22, kad vien pagal tai būtų galima vienareikšmiškai sakyti, kad vyksta ovuliacija. Progesterono lygis kaip tik labiau leistų įtarti, kad ovuliacija nepilnavertė, tačiau patikimai gydytoja tai galėjo pasakyti tik kartu su progesterono tyrimu padarius echoskopiją - vien tiktai progesterono tyrimo nepakanka, na nebent dar jei jis būtų akivaizdžiai didelis...ir tai reikia daryti echo. Beje, cista greičiausiai ir susidarė dėl to, kad praėjusį ciklą ar dar anksčiau folikulas užaugo, bet neovuliavo.


QUOTE(toja @ 2006 08 22, 16:38)
nezianu, gal todel, kad jinai didoka 5x4, o dar jei as planuoju beibiu,tai gal dar del to.



Cista tikrai didoka, tačiau jei ji nekelia pavojaus, tikrai galėtų pabandyti bent porą ciklų paskirti KT - kam iš karto operuoti g.gif


QUOTE(INAZUIKELIS @ 2006 08 22, 18:36)
Mergaites, kas zinot kas per vienas tas LH, jis tipo pas mane padidejes...  blush2.gif


LH informatyvus tik lyginant jį su FSH - kaip ir rašė merginos reikia žiūrėti santykį tarp LH ir FSH.
Atsakyti
QUOTE(vitanika @ 2006 08 22, 19:44)
LH yra liutenizuojantis hormonas. jei FSH ir LH santykis didesnis nei 2-2.5, tai labai panasu i policistines..

Mergaitės, pas mane LH - 7,6 o FSH - 11,2 Tai vadinasi pas mane tos vadinamos policistinės? O kas tai yra? Ir kaip tai atsiliepia nevaisingumui? blush2.gif
Gal galite kas mane apšviesti?
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2006 08 22, 20:23)
Mergaitės, pas mane LH - 7,6 o FSH - 11,2 Tai vadinasi pas mane tos vadinamos policistinės? O kas tai yra? Ir kaip tai atsiliepia nevaisingumui? blush2.gif
Gal galite kas mane apšviesti?


schmoll.gif Kad būtų policistinės LH/FSH turi būti daugiau už 2, o pas tave 0,67. Tikrai ne policistinės. Tik FSH biški mažiau galėtų būt, man rodos g.gif Bet pas Daivą, jei gerai atsimenu, dar daugiau, o ji nestuke.gif smile.gif Taigi, viskas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 22 rugpjūčio 2006 - 19:48
QUOTE(Mirėja @ 2006 08 22, 21:45)
schmoll.gif Kad būtų policistinės LH/FSH turi būti daugiau už 2, o pas tave 0,67. Tikrai ne policistinės. Tik FSH biški mažiau galėtų būt, man rodos g.gif Bet pas Daivą, jei gerai atsimenu, dar daugiau, o ji  nestuke.gif  smile.gif Taigi, viskas bus mirksiukas.gif

O kaip jį galima sumažinti? Ir nuo ko jis priklauso ir kokią reikšmę turi pastojimui? blush2.gif
Atsakyti
Mirėja, tiksliai pati nebepamenu - per paskutinį IVF mano FSH buvo 11,2 ar tai 11,4. Kaip ir daugoka. Teoriškai (pagal vadovėlius) turėjo labai prastai stimuliuotis ir tik su maksimaliom Gonalio dozėm. Gonalio gavau po 225 ir buvo 9 berods labai geros kiaušialąstės - tikrai labai geri rezultatai su tokiu FSH.

Larisa, nepamenu pas ką gydaisi, tačiau gydytoja labai turėtų atkreipti dėmesį į tavo FSH. Nenoriu tavęs gąsdinti, bet visgi jei gydaisi pas nepakankamai kietą gydytoją, reikėtų susirūpinti - visgi tavo FSH rodo, kad tikrai neturi labai daug metelių laukti, kol pastosi. Stimuliuoti turi tave ypatingai profesionaliai ir rūpestingai, kad neišsekintų jau kažkodėl pavargusių kiaušidžių. Jei nori, parašyk man į AŽ smulkiau kur gydaisi, kiek laiko ir kaip gydaisi - pasistengsiu pakomentuoti ar patarti.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 22, 20:06)
Toja, nu mažokas progesteronas 14,22, kad vien pagal tai būtų galima vienareikšmiškai sakyti, kad vyksta ovuliacija. Progesterono lygis kaip tik labiau leistų įtarti, kad ovuliacija nepilnavertė, tačiau patikimai gydytoja tai galėjo pasakyti tik kartu su progesterono tyrimu padarius echoskopiją - vien tiktai progesterono tyrimo nepakanka, na nebent dar jei jis būtų akivaizdžiai didelis...ir tai reikia daryti echo. Beje, cista greičiausiai ir susidarė dėl to, kad praėjusį ciklą ar dar anksčiau folikulas užaugo, bet neovuliavo.
Cista tikrai didoka, tačiau jei ji nekelia pavojaus, tikrai galėtų pabandyti bent porą ciklų paskirti KT - kam iš karto operuoti g.gif
LH informatyvus tik lyginant jį su FSH - kaip ir rašė merginos reikia žiūrėti santykį tarp LH ir FSH.


Aciu, Daiva notworthy.gif
nu va del O as ir galvoju, kad kas nors ne taip, nes seniau as labai gerai O jausdavau, paskutinius ciklus man kazkaip ji itartina, nieko nebejauciu, Bt irgi meciau matuot tikedama, kad gal but nuo isitempimo nepramigt ir nepalikt termometro viduj galiu but isitempus ir nepastoju.
o ar gali but taip, kad gleives rodo O vykstatnt bet ji nevyksta, nes tada kai as paskutini kart pas ja nuejau buvo 14c.d., per apziura saek, kad pas mane vyksta O, o kai ziurejo echo nieko man nesake apie tai ar susiformaves folikulas ar ne, tik paske, kad jei po mmm nepranysk cista ja operuosim ir tada ziures kiausintakiu nepraeinamuma, o jei parnyks, tai duos gerts O skatinanciu.
Atsakyti
Toja, nelabai žinau dėl gleivių g.gif
Atsakyti
O aš šiandien vis dėlto prisidavau kraujuką prolaktinui ir progesteronui.Labai smalsu kas ten pas mane darosi?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jungiuosi ir as prie jusu.
Mes su vyru 1.5 m niekaip negalim susilaukti vaikelio. Nekimba doh.gif
Pirmadieni pridaviau tyrimus prolaktinui ir progesteronui. Penktadieni vel paims krauja kitiems tyrimams ir vyras priduos savo grikiukus istirti. Po mmm vel paziures echo, nes nepatiko gimdos gleivine, taip pat rado cista desineje kiausideje. Siaip sake greiciausiai paskirs KT, kad cista dingtu... Zodziu bus matyt g.gif
Atsakyti
Merginos, dar karta pasikartojame namu darbus smile.gif
Su cista: 18 c.d. pradedu gerti diufastona, geriu 10 d. po 2 t/d.
Jeigu tuo metu ateis mmm, vis tiek geriu.
Ane?
Atsakyti
Chiara, o kodėl ne KT, o dufastonas? man nuo cistų visada KT liepdavo pagerti ir kitą ciklą jau nieko nebebūdavo. g.gif
Atsakyti