Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

ACIU UZ KOMENTARUS help.gif pioneer.gif yu.gif
Atsakyti
Nu taigi ir taip akivaizdu, ką čia komentuoti biggrin.gif
Jei tavo atsakymas daugiau už apatinę ribą ir mažiau už viršutinę, tai reiškia, kad norma.
Atsakyti
labutis visoms.
pradėjau ir aš darytis tyrimus, nes jau neramu pradėjo darytis, niekad nesisaugom, o rezultato jokio. gal kas man pasakysit, ar FSH ir LH pas mane geras. ačiū
gavau pradinius rezultatus, prolakt. ir progester. dar eisiu tirtis, o dėl skydliaukės taip pat.

FSH - 8,52
LH - 9,71

Ribos

FSH
Folikulinė fazė 2,80-11,3
Ciklo vidurys - 5,80 - 21,0
Liuteininė fazė 1,20 - 9,00
Pomenopauzė 9, 70 - 111
Oraliniai kontr. 0,000 - 4,90
Vyrai 0,700 - 11,1


LH
Folikulinė fazė 2,80-11,3
Ciklo vidurys - 5,80 - 21,0
Liuteininė fazė 1,20 - 9,00
Pomenopauzė 9, 70 - 111
Oraliniai kontr. 0,000 - 4,90
Vyrai 0,700 - 11,1



kiek bandau pati iššifruoti, lyg tais normos ribose??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmunce: 26 birželio 2006 - 11:10
Vilmunce, puikiausias atsakymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 26, 22:36)
Vilmunce, puikiausias atsakymas 4u.gif


ačiū už komentarus 4u.gif

rytoj eisiu tirtis prog. ir prolakt. nežinau, bus tik 20 ciklo diena, kažin ar ne per anksti g.gif o 21 c.d. išeina išeiginė. bet jei gydytoja taip sakė, tai teks eit..
Atsakyti
gal kas žinote, ar yra ryšys tarp tiroksino vartojimo ir ciklo išsireguliavimo? g.gif Prieš pusę mėnesio man buvo paskirtas L-Thyroksin, mano ciklas, kuris anksčiau veikdavo kaip laikrodis, išsiderino g.gif
Atsakyti
gal galite pakomentuoti:

PRL - 70,2
PGN - 17,2 g.gif

o skydliaukė sakė kad sveika, neturi dėl ko gydytoja prisikabinti
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2006 07 12, 17:10)
gal galite pakomentuoti:

PRL - 70,2
PGN - 17,2  g.gif

o skydliaukė sakė kad sveika, neturi dėl ko gydytoja prisikabinti

Kokios ribos nurodytos lapelyje?
Atsakyti
Man dabar pirmas ciklas, kai negeriu KT. Nematavau BT visa cikla, bet is tiek, kiek matavau, manau, kad man nebuvo O. Dabar 27 ciklo diena, BT 36,4. Pirmoj ciklo daly matavau 2 dienas, buvo 36,6-36,7. Taigi kaip antroj ciklo daly ji dabar gerokai zema unsure.gif Ar galima tiketis, kad cia tik pirmas ciklas po KT toks, o paskui ovuliacija bus? Galvoju pasidaryti LH ir FSH tyrima isitikinimui, kad ovuliacija is viso galima (kad negaisciau laiko be reikalo). Dabar laukiu mmm. Jei pasidaryciau ta tyrima, tai ar jo rodikliai bus blogi? (jei tarkim O neivyko si men). Gal kam buvo taip, kad po KT ovuliacija atsistate veliau?

Tikiuosi aiskiai suformulavau klausimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaika @ 2006 07 13, 11:50)
Man dabar pirmas ciklas, kai negeriu KT. Nematavau BT visa cikla, bet is tiek, kiek matavau, manau, kad man nebuvo O. Dabar 27 ciklo diena, BT 36,4. Pirmoj ciklo daly matavau 2 dienas, buvo 36,6-36,7. Taigi kaip antroj ciklo daly ji dabar gerokai zema  unsure.gif  Ar galima tiketis, kad cia tik pirmas ciklas po KT toks, o paskui ovuliacija bus? Galvoju pasidaryti LH ir FSH tyrima isitikinimui, kad ovuliacija is viso galima (kad negaisciau laiko be reikalo). Dabar laukiu mmm. Jei pasidaryciau ta tyrima, tai ar jo rodikliai bus blogi? (jei tarkim O neivyko si men). Gal kam buvo taip, kad po KT ovuliacija atsistate veliau?

Tikiuosi aiskiai suformulavau klausimus  ax.gif


Apskritai po KT nutraukimo pirmas ciklas dažnai būna nereguliarus g.gif Manyčiau reiktų bent 3 ciklus leisti organizmui ramiai susireguliuoti, o jau tada ieškoti kažkokių sutrikimų blush2.gif
BT matuoti nuo ciklo galo absoliučiai neinformatyvu, o ir apskritai šis metodas ovuliacijai nustatyti laikomas pasenusiu...
Pulti daryti harmonų tyrimų irgi neverta taip iš karto.
Taigi siūlyčiau tiesiog keletą ciklų palaukti ir tuomet, jei mmm nesusireguliuos, pradėti jaudintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(studente @ 2006 07 12, 19:23)
Kokios ribos nurodytos lapelyje?


buvau pas gydytoją, prolaktino per daug doh.gif
tai galėsiu dabar gert vaistus ax.gif
Atsakyti
nu va vel prasau komentaru. pries kelis mensius dariausi tyrimus buvo per didelis prolaktinas dabar geriu bromokriptina ir vel pasidariau tyrimus, mano duomenys toki:

PRG 14,22 (norm. 4,9-72)
PRL 267,3 (norm. 102-496)
prolaktinas lyg jau viskas gerai, bet va klausymas su progesteronu, pagal mane lyg ir mazokas daryta 21c.d.
ar toki kiekis reiskia kad nebuvo O ar kazka kita, FSH ir LH jau nebesityriau nes anakrat buvo geri, itarimas buvo tik progesteronas ir prolaktinas, kuris anakart buvo per didelis, beja pries 3 menesiu negeriant bromokriptino PRG buvo 18 (27c.d.), o sikart dar mazaiu, ka tai gali reiksti. aciukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toja: 25 liepos 2006 - 07:13