Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Vakar pasiimiau paskutinius hormonų tyrimus... doh.gif
Pasirodo, progesteronas normoj, TTH normoj, bet prolaktinas...

Tyrimus dariau 21 c.d.

Progesteronas
10,93 (1,7 - 27,0)
TTH
1,707 (0,490 - 4,670)
FT4
1,01 (0,71 - 1,85)
PRL (prolaktinas)
21,75 (2,40 - 16,00)

Ir jei nesunku, pasakykit, kas esat susidūrę su padidėjusi prolaktinu, ką jis blogo daro? Ir ar jis įtakos turi nevaisingumui?
Atsakyti
QUOTE(Arita @ 2006 06 06, 12:27)
Ir jei nesunku, pasakykit, kas esat susidūrę su padidėjusi prolaktinu, ką jis blogo daro? Ir ar jis įtakos turi nevaisingumui?


Dėl padidėjusio prolaktino nevyksta ovuliacija, taigi pastoti neįmanoma. Tačiau jeigu ji vis dėl to vyksta, gali įvykti labai ankstyvas persileidimas.
Daugiau apie prolaktino problemas ir merginų patirtį skaityk čia Apie prolaktiną
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 06, 14:24)
Dėl padidėjusio prolaktino nevyksta ovuliacija, taigi pastoti neįmanoma. Tačiau jeigu ji vis dėl to vyksta, gali įvykti labai ankstyvas persileidimas.
Daugiau apie prolaktino problemas ir merginų patirtį skaityk čia Apie prolaktiną

Mane kaip tik šį ciklą stebėjo: ar auga folikulai, ar vyksta ovuliacija. Stebėjo mane echoskopu. Po 3 echo pasakė, kad ovuliacija įvyko dešinėj kiaušidėj.
Atsakyti
QUOTE(Arita @ 2006 06 06, 15:12)
Mane kaip tik šį ciklą stebėjo: ar auga folikulai, ar vyksta ovuliacija. Stebėjo mane echoskopu. Po 3 echo pasakė, kad ovuliacija įvyko dešinėj kiaušidėj.



Tavo prolaktinas labai nežymiai pakilęs - gal jis iš viso jokios lemiamos įtakos neturi, be to gal kitą ciklą padarius jis netgi normos ribose būtų.
Atsakyti
Šį ciklą po O gėriau Duphaston'ą, po 1 tabl. 1 k.d.
Pirmadienį buvo paskutinė diena, kai aš pabaigiaug gert. O va dabar prasidėjo labai keistas pilvo maudimas. Lyg iš šonų temptų pilvą žemyn. Ir toks kietas pasidarė tas mano pilvas... unsure.gif Ar turi įtakos tam, kad jau nebegeriu Duphastono? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arita @ 2006 06 06, 18:43)
Šį ciklą po O gėriau Duphaston'ą, po 1 tabl. 1 k.d.
Pirmadienį buvo paskutinė diena, kai aš pabaigiaug gert. O va dabar prasidėjo labai keistas pilvo maudimas. Lyg iš šonų temptų pilvą žemyn. Ir toks kietas pasidarė tas mano pilvas...  unsure.gif Ar turi įtakos tam, kad jau nebegeriu Duphastono?  g.gif



Sveikinu ateina mėnesinės 4u.gif

Saikingas Prolaktino padidėjimas, kuomet tyrimais yra patvirtinama, kad ovuliacija vyksta, neturi jokios klinikinės reikšmės ir negali būti nevaisingumo priežastis. Daiva čia jus puikiai konsultuoja smile.gif

Atsakyti
Dėkuj už atsakymus 4u.gif
Ir vėl tos mmm... doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal jus kartais zinot ar vaistai "mycosyst" gali itakoti hormonu tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(Arita @ 2006 06 06, 17:43)
Šį ciklą po O gėriau Duphaston'ą, po 1 tabl. 1 k.d.
Pirmadienį buvo paskutinė diena, kai aš pabaigiaug gert. O va dabar prasidėjo labai keistas pilvo maudimas. Lyg iš šonų temptų pilvą žemyn. Ir toks kietas pasidarė tas mano pilvas...  unsure.gif Ar turi įtakos tam, kad jau nebegeriu Duphastono?  g.gif




O man gydytoja liepe gerti Duphaston'ą kol sulauksiu mmm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2006 06 07, 17:28)
O man gydytoja liepe gerti Duphaston'ą kol sulauksiu mmm? g.gif



saules zuiki, kodel neužsuki į IUI skyrelį, kaip tau sekasi, kaip suprantu dar neatėjo mmm? Ar testo nesiruoši daryti?
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 06 07, 18:26)
Sveikutes  4u.gif
Gal jus kartais zinot ar vaistai "mycosyst" gali itakoti hormonu tyrimus?


Neįtakoja

Atsakyti
Sveikos merginos,gal kas galite pakomentuoti testoterono tyrimo rezultata 0,401ng/ml,lapelyje raso kad norma 0,06-0,82.Ar as teisingai suprantu,kad testoteronas pas mane normoj?
Atsakyti