Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Hereja, nuostabi žinia thumbup.gif linkiu lengvai nešioti dvigubą dovanėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
Hereja, thumbup.gif
Kad daugiau tokių laimingų pabaigų nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 22, 22:57)
Tai va, mergytes.
Buvau siandien pas gyd. Tvarijonaviciene, ji man paaiskino, kad U/L yra tas pats kas IU/L, tik kitaip tariasi ir psio g.gif
Paziurejo echo - nestumas gimdoje ir net 2 pusliukai blink.gif  wub.gif  wub.gif Neatsigaunu dar vis, nes nevartojau jokiu stimuliuojanciu vaistu ir giminej nera dvyniu unsure.gif


Herėja, sveikinu clap.gif . Balionėlis tau 4u.gif , tavo vyrui 4u.gif ir dviems kleckiukams 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andora: 23 gegužės 2006 - 21:21
Hereja, superinės naujienos, nu kaip džiaugiuos, negaliu...Laimingai išnešiot, victory.gif
Atsakyti
Labutis,
Vis paskaitydavau šiame skyrelyje, o šiandien nusprendžiau prisijungti prie jūsų. Šį mėnesį pasidariau hormonų tyrimus. Problemos su testosteronu. Viliuosi, kad bendraujant su tokia šaunia kompanija man bus lengviau gydytis savo bėdas.
Atsakyti
smile.gif biggrin.gif Sveikos

Aga tu gerai parašei tuos tyrimų duomenis, nors aš juos jau esu gerai išstudijavus, nes turiu gan gera ginekologę, bet žinokit merginos bandau tapti nestuke.gif , bet niekaip man nesigauna, ir tyrimų rezultatai lyg geri, o vis kaip nesilaukiu taip nesilaukiu g.gif gal jus žinot ka reikia gal liaudiškai daryti kad pagaliau sulaukčiau gandro? Beje , kokie pirmieji požymiai kad galiu buti nestuke.gif ?Nes man kiekv mėnesi vėluoja ir vis tikiuosi..bet tenka nusivilti verysad.gif
Patarkit merginos , nes jau visai be upo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AuRuLiUkAsmam @ 2006 05 28, 18:54)
smile.gif  biggrin.gif Sveikos

Aga tu gerai parašei tuos tyrimų duomenis, nors aš juos jau esu gerai išstudijavus, nes turiu gan gera ginekologę, bet žinokit merginos bandau tapti  nestuke.gif  , bet niekaip man nesigauna, ir tyrimų rezultatai lyg geri, o vis kaip nesilaukiu taip nesilaukiu g.gif  gal jus žinot ka reikia  gal liaudiškai daryti kad pagaliau sulaukčiau gandro? Beje , kokie pirmieji požymiai kad galiu buti  nestuke.gif ?Nes man kiekv mėnesi vėluoja  ir vis tikiuosi..bet tenka nusivilti verysad.gif
Patarkit merginos , nes jau visai be upo verysad.gif


Sveika, o gydytojas tave ziuri kas menesi ar vyksta O ? Ar vyras tirtas ?
Nes pas mane irgi kaip ir normos ribose hormonai buvo, bet tik pradejus stebeti pamate, kad O vis delto nevyksta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 29 gegužės 2006 - 12:14
Labas smile.gif ,

žinok tirdama gyd sakė kad man ovuliac buna ir viskas gerai lygtais, bet dar nusiuntė pas edokrinologa, ten nori dar ištirti dėl vyriškų hormonų, jai pasirodė kad gali buti čia problemų schmoll.gif o maniškis netirtas kolkas nes tik puse metu dar praėjo nuo bandymo tapti nestuke.gif ir sakė jei po metų nieko nesigaus tada ir jį reiks tikrinti.
Aš net nžn ka dar galima daryti kad apsilankytų gandras... g.gif
Papildyta:
Herėja nuoširdūs sveikinimai thumbup.gif tokios džiugios naujienos o dar dvigubos tainet pati gal nesitikėjai? blink.gif gero nešiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuRuLiUkAsmam @ 2006 05 29, 18:13)
o maniškis netirtas kolkas nes tik puse metu dar praėjo nuo bandymo tapti nestuke.gif  ir sakė jei po metų nieko nesigaus tada ir jį reiks tikrinti.
Aš net nžn ka dar galima daryti kad apsilankytų gandras... g.gif


oi patarčiau negaišti su vyro tyrimais - labai didelė dalis nepastoja būtent dėl prastų vyro gyventojų g.gif jei viskas gerai, galės didžiuotis thumbup.gif , o jei nelabai - nebus gaila sugaišto laiko schmoll.gif
Atsakyti
Laba,

Gal galit patarti
Mano ciklas 26 k.d., ar verta daryti progesterono tyrima 17c.d.? Nes paskui niekaip nebeiseina pasidaryti (((:
Atsakyti
sveika image, kai aš dariausi dėl to paties tyrimus tai dariaui 2 ciklo d.,nes šiaip geriausia daryti pradžioj 7c d ir apie 22c d tada gyd sulygina ir žiuri, bet žiurint tau dėl ko tiksliai darys ta progesterono tyrima?aš tau nieko konkrečiai negaliu pasakyti nes nzn tavo situacijos viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Progesteroną reikia darytis kelios dienos po ovuliacijos, o jau ciklo pradžioje - absoliučiai unikali rekomendacija.
Atsakyti