Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(hereja @ 2006 05 20, 10:30)
Cia kiti matavimo vienetai, ne kaip taviskiai, cia U/L, tai ziurejau normas - per viduriuka g.gif


taip, atskirai paėmus, norma, bet aš žiūrėjau kilimo dinamiką, gali pati pasiskaičiuoti, tiesa, tas nukrypimas yra laaaaabai nedidukas ir jei paskutinis HCG būtų bent 30-50 vnt. didesnis, jau būtų norma blush2.gif
bet aišku čia gi tik matematinis skaičiavimas, šiaip kažkodėl esu įsitikinus, kad viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 19, 22:12)
Turiu 3 HCG tyrimus. Ar galiu atmesti negimdinio tikimybe?

8 DPO - 6,1 U/L
14 DPO - 640 U/L
18 DPO (siandien) - 1597 U/L


Visų pirma jūs per daug suabsoliutinate hCG tyrimo vertę diagnozuojant negimdinį nėštumą. Tai tik pagalbinis, bet ne pagrindinis tyrimo metodas. Vien iš šio hormono tyrimo tokios diagnozės niekas nenustato smile.gif . Klasikiniai simptomai yra skausmas, kraujavimas, mėnesinių susilaikymas. Po to atliekamas UG, ir tik likus neaiškumams tiriamas hCG. Pataupykit pinigus.

Šiaip hereja, esant ankstyvam nėštumui ir hCG lygiui žemiau 1200, hCG normoje bvigubėja kas 48-72 val. Manau, viskas su tavo nėštumu yra OK šiame gyvenimo etape smile.gif . Greičiausiai pirmadienį vaginaliniu ultragarsu matysis puiki gestacinė pūslytė smile.gif , bent taip turėtų būti, jei viskas gerai.

femme - puikios žinios 4u.gif respect . Esant hCG 1000 GS gimdoje gali matytis, bet nebūtinai. Bet esant 2000 ir daugiau, privalu matyti.

Atsakyti
Labukas 4u.gif
gal kas galit pakomentuoti tyrimu rezultatus. Daryta 2 c.d.:
LH 8.27 (norma 1.10-11.6)
FSH 6.33 (norma 2.80-11.3)
PRL 333 (norma 40.3-530)
LH/FSH santykis - 1.3

Labai aciu!
Atsakyti
QUOTE(melon @ 2006 05 20, 17:52)
Labukas  4u.gif 
gal kas galit pakomentuoti tyrimu rezultatus. Daryta 2 c.d.:
LH 8.27 (norma 1.10-11.6)
FSH 6.33 (norma 2.80-11.3)
PRL 333 (norma 40.3-530)
LH/FSH santykis - 1.3

Labai aciu!



Tai kad viskas puiku pas tave mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 21, 11:47)
Tai kad viskas puiku pas tave mirksiukas.gif

Aciukas 4u.gif
Lengvo tau nesiojimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 19, 21:12)
Turiu 3 HCG tyrimus. Ar galiu atmesti negimdinio tikimybe?

8 DPO - 6,1 U/L
14 DPO - 640 U/L
18 DPO (siandien) - 1597 U/L

Tai va, mergytes.
Buvau siandien pas gyd. Tvarijonaviciene, ji man paaiskino, kad U/L yra tas pats kas IU/L, tik kitaip tariasi ir psio g.gif
Paziurejo echo - nestumas gimdoje ir net 2 pusliukai blink.gif wub.gif wub.gif Neatsigaunu dar vis, nes nevartojau jokiu stimuliuojanciu vaistu ir giminej nera dvyniu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 22, 22:57)
Tai va, mergytes.
Buvau siandien pas gyd. Tvarijonaviciene, ji man paaiskino, kad U/L yra tas pats kas IU/L, tik kitaip tariasi ir psio g.gif
Paziurejo echo - nestumas gimdoje ir net 2 pusliukai blink.gif  wub.gif  wub.gif Neatsigaunu dar vis, nes nevartojau jokiu stimuliuojanciu vaistu ir giminej nera dvyniu unsure.gif

Kai faina thumbup.gif sveikinu 4u.gif 4u.gif

Nuostabu wub.gif
Atsakyti
herėja, puikios naujienos thumbup.gif
Atsakyti
Herėja, vat tai naujienos thumbup.gif Sveikinu su dvigubu džiaugsmu....nueik įspirk tam, kas negimdiniu gąsdino lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu mergytes wub.gif

Paiduke, as seku tavo istorija ir kazkodel esu isitikinusi, kad po IVF pas tave irgi 2 maziukai is karto bus tongue.gif

QUOTE(Daiva @ 2006 05 23, 09:15)
...nueik įspirk tam, kas negimdiniu gąsdino lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 23, 09:36)

Paiduke, as seku tavo istorija ir kazkodel esu isitikinusi, kad po IVF pas tave irgi 2 maziukai is karto bus tongue.gif


dviejų leliukų labai norėčiau, bet man tai būtų didelė rizika juos išnešioti, dėl gimdos formos ir atliktos operacijos, dar kažin ar vieną galėsiu sėkmingai išnešioti, o du tai... lotuliukas.gif

O Tau sekmės, labai už tave džiaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Senokai buvau pas jus uzsukusi, bet uzsukau ir pamaciau kiek daug geru ziniu. Sekmes jums nestukes, saugokite save ir savo leliukus. Džiauguosi už jus. thumbup.gif
Atsakyti