Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Daiva @ 2006 05 15, 22:57)
Tiesiog gerk du kart per parą.
Dėl skysčio - aš nelabai išmanau, iš kur jis imasi, bet ne pirmą kartą girdžiu, kad esant nėštumui pilve būna skysčio.
Pas mane po IVF jo buvo ypatingai daug, gydytoja vos gimdą galėjo surasti, kiek suprantu jo kiekis kažkaip siejamas ar tai su ovuliavusių folikulų skaičiumi ar tai su hormonų kiekiu...

Jetus, Daivut, tu man suteiki vilties wub.gif angel.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 15, 22:57)
Tiesiog gerk du kart per parą.
Dėl skysčio - aš nelabai išmanau, iš kur jis imasi, bet ne pirmą kartą girdžiu, kad esant nėštumui pilve būna skysčio.
Pas mane po IVF jo buvo ypatingai daug, gydytoja vos gimdą galėjo surasti, kiek suprantu jo kiekis kažkaip siejamas ar tai su ovuliavusių folikulų skaičiumi ar tai su hormonų kiekiu...

O pas mane ir nesant neštumui pilve rado nemažai skysčio..... Kaži kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 15, 20:27)

Zinau, kad cia ne i tema, bet nuo ko tie skysciai atsiranda pilvo ertmej? verysad.gif

pas mane buvo skysčio pilvo ertmėje pastojus ax.gif nieko baisaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 05 16, 08:58)
pas mane buvo skysčio pilvo ertmėje pastojus  ax.gif  nieko baisaus mirksiukas.gif

O paskui issivaiksciojo jis? Po kiek laiko jau nebebuvo jo? Gal atsimeni, kurioje vietoje tas skystis buvo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 16, 11:21)
O paskui issivaiksciojo jis? Po kiek laiko jau nebebuvo jo? Gal atsimeni, kurioje vietoje tas skystis buvo? unsure.gif


Skysčio buvo mažajame dubenyje, prie gimdos viename šone, jei nieko nemaišau blush2.gif O kai žiūrėjo po dviejų savaičių, 7 sav., jau nieko nebebuvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 05 16, 11:39)
Skysčio buvo mažajame dubenyje, prie gimdos viename šone, jei nieko nemaišau blush2.gif O kai žiūrėjo po dviejų savaičių, 7 sav., jau nieko nebebuvo 4u.gif

Aciukas uz info 4u.gif
Palauksiu, gal ir man jisai dings g.gif
Atsakyti
Jei man darė hormonų tyrimus pirmadinį iš ryto, ir liepė ateiti pasiimti atsakymus ne anksčiau kaip po dviejų dienų, tai ar turėčiau trečiadienį, ar ketvirtadienį pasiimti atsakymą? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Patarkit, kada anksčiausiai galima pasidaryt HCG tyrimus iš kraujo?
Gegužės 9 d. leidausi Pregnyl (10 000 TV), 10 d. - dariausi IUI, 13 d. ir 15 dar susileidau Pregnyl po 5000.
Kiek žinau, susileidus Pregnyl nėštumo testą (šlapimo) patariama daryti ne anksčiau kaip po 14 d. nuo injekcijos. Įdomu, jei kt. savaitę kelis kartus iš eilės pasidaryčiau HCG tyrimus iš kraujo, ar būtų įmanoma nustatyt nėštumo požymius, juk HCG lygis turėtų kas kelias dienas padidėti?
Atsakyti
QUOTE(spurrga @ 2006 05 16, 18:32)
Patarkit, kada anksčiausiai galima pasidaryt HCG tyrimus iš kraujo?
Gegužės 9 d. leidausi Pregnyl (10 000 TV), 10 d. - dariausi IUI, 13 d. ir 15  dar susileidau Pregnyl po 5000.
Kiek žinau, susileidus Pregnyl nėštumo testą (šlapimo) patariama daryti ne anksčiau kaip po 14 d. nuo injekcijos. Įdomu, jei kt. savaitę kelis kartus iš eilės pasidaryčiau HCG tyrimus iš kraujo, ar būtų įmanoma nustatyt nėštumo požymius, juk HCG lygis turėtų kas kelias dienas padidėti?

Nu dar labai anksti pas tave g.gif O dar tas pregnylis doh.gif Nebent jei labai nekantrauji, tai si penktadieni ir kita pirmadieni HCG darykis. Matysi, jei padidejo, reiskia nestumas yra ax.gif Nors geriausia dar palaukti rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip laikaisi, Hereja? matau, kad skaitai.
Atsakyti
QUOTE(jolma @ 2006 05 16, 20:35)
Kaip laikaisi, Hereja? matau, kad skaitai.

Nors cia ne ta tema, bet atsakysiu.
Laikausi. Rasau bakalaurini ir stengiuosi apie blogybes negalvoti. rolleyes.gif
Viskas turi buti gerai wub.gif
Atsakyti
Šaunuolė.
Atsakyti