Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(anoli @ 2006 05 15, 19:16)
Del ko itare? jeigu dar nesimato vaisiuko, tai gi dar mazai laiko paejo.
nevisada pamato tokiu laiku. tik nesijaudink viskas bus OK!

8 dienas jau teplioja ir daug skysckio prie desines kiausides. Gali buti kraujas ten verysad.gif Ir aisku tuscia gimda, 14mm gleivine.
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 15, 18:08)
Tikrai ne tas pats, ir sveikinti nereikia, negimdini itaria cry.gif


baik tu, koks ten žiūrėjimas 14 dpo, aišku kad gali nieko nesimatyt, man iki penkių sav. nematė. Va tepliojimas negerai, bet irgi, būna ir su tepliojimais laimingų nėštumų. Deja lieka laukti...

Dėl vienetų. va, radau kokį tekstą, kuris rodo kad jie vienodi -
Levels double on the average, every 30.9 hours until values reach 6500 mIU/ml (6500 IU/L) at approximately the...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 15 gegužės 2006 - 19:07
man ir atrodo, kad dar per mažai laiko, kad ką nors pamatytų. Gal dar HCG tyr. ką nors parodytų?
Laikykis mažule
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 05 15, 19:43)
Dėl vienetų. va, radau kokį tekstą, kuris rodo kad jie vienodi -
Levels double on the average, every 30.9 hours until values reach 6500 mIU/ml (6500 IU/L) at approximately the...

Cia ne IU/L, o U/L
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 15, 18:50)
Bukit geros, kas nors man paverskit tuos HCG matavimo vienetus unsure.gif
14 DPO HCG 640 U/l (litre), o visur internete duotos normos mIU/ml g.gif Tai kiek cia bus, nemoku pasiversti doh.gif


Nu pagal hcg tai tikrai esi nėščia rolleyes.gif Bet va jei negimdinį įtaria - tai jau blogai unsure.gif Bet gal dar taip nėra unsure.gif . Būtinai lankykis pas gydytoją, kad tave sektų. Nežinau tiksliai nuo kada mato gemalinę pūslytę, man matė kai buvo 5 sav. ir 2 dienos.
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 15, 19:06)
Cia ne IU/L, o U/L


Radau! Pasižiūrėjau, pas tave viskas gražiose normos ribose, tokiu metu turi būti nuo 75 u/l, taigi, 640 labai nemažai thumbup.gif

Rašo ir kad matosi per echo nuo 2500 u/l...


Pažiūrėk čia, yra nuorodos ir į normų lenteles:

HCG U/L
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 15 gegužės 2006 - 19:16
QUOTE(Ice @ 2006 05 15, 20:12)
Nu pagal hcg tai tikrai esi nėščia  rolleyes.gif Bet va jei negimdinį įtaria - tai jau blogai  unsure.gif Bet gal dar taip nėra unsure.gif . Būtinai lankykis pas gydytoją, kad tave sektų. Nežinau tiksliai nuo kada mato gemalinę pūslytę, man matė kai buvo 5 sav. ir 2 dienos.

Man tik kazkur 4sav. ir 1d. ir jis nusprende, jei nesimato dar, vadinas negimdinis. Ir dar tas skystis...del ko jis atsirado?
Atsakyti
Nesamone, koks glusas gali itarineti negimdini 14 DPO doh.gif Net negalvok apie tai. Man U. pasake labai aiskiai - kai hcg yra 1000 ir nieko nesimato gimdoj, tik tada galima itarti negimdini.
Iki penktos nestumo savaites is viso nera ko ieskoti gimdoj. Galiu ir pagal save pasakyti - kai man buvo 4 savaites ir 3 dienos, gimdoj nieko nesimate, dar uz triju dienu - pamate gemaline puslyte...atrodo baika tos trys dienos, o kiek nervu kita syki gali sugadinti.
640 - puikiausias rezultatas 14 dpo, o kad teplioja, tai gal progesterono truksta ar siaip tokia organizmo reakcija, man su pirmu sunum visus pirmus tris nestumo menesius tepliojo.

Imetu tau linka, kur nurodytos normos pagal tavo vienetus - viskas norma http://www.sydpath.s...y.htm#PREGNANCY STAGING
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 15, 20:19)
Nesamone, koks glusas gali itarineti negimdini 14 DPO doh.gif  Net negalvok apie tai. Man U. pasake labai aiskiai - kai hcg yra 1000 ir nieko nesimato gimdoj, tik tada galima itarti negimdini.
Iki penktos nestumo savaites is viso nera ko ieskoti gimdoj. Galiu ir pagal save pasakyti - kai man buvo 4 savaites ir 3 dienos, gimdoj nieko nesimate, dar uz triju dienu - pamate gemaline puslyte...atrodo baika tos trys dienos, o kiek nervu kita syki gali sugadinti.
640 - puikiausias rezultatas 14 dpo, o kad teplioja, tai gal progesterono truksta ar siaip tokia organizmo reakcija, man su pirmu sunum visus pirmus tris nestumo menesius tepliojo.

Imetu tau linka, kur nurodytos normos pagal tavo vienetus - viskas norma http://www.sydpath.s...y.htm#PREGNANCY STAGING

Aciu uz palaikyma 4u.gif
Progesterono nelabai gali trukti, geriu kas 8 val dufastona po 1 tab, per para 3 tab. Nezinau, ar apmazinti, ar ne...nieko jis man nepaaiskino doh.gif Tik leptelejo,kad ir nuo dufastono gali teplioti unsure.gif
Papildyta:
Zinau, kad cia ne i tema, bet nuo ko tie skysciai atsiranda pilvo ertmej? verysad.gif
Atsakyti
Nu trys Diufastono, mano galva, per daug.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 15, 20:28)
Nu trys Diufastono, mano galva, per daug.

O tai kaip sumazint? Galiu palikti tik ryte ir vakare po 1? Ar reikia kaip nors palaipsniui nuo 3 prie 2 pereiti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 15, 20:32)
O tai kaip sumazint? Galiu palikti tik ryte ir vakare po 1? Ar reikia kaip nors palaipsniui nuo 3 prie 2 pereiti? unsure.gif


Tiesiog gerk du kart per parą.
Dėl skysčio - aš nelabai išmanau, iš kur jis imasi, bet ne pirmą kartą girdžiu, kad esant nėštumui pilve būna skysčio.
Pas mane po IVF jo buvo ypatingai daug, gydytoja vos gimdą galėjo surasti, kiek suprantu jo kiekis kažkaip siejamas ar tai su ovuliavusių folikulų skaičiumi ar tai su hormonų kiekiu...
Atsakyti