Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(femme @ 2006 05 10, 12:13)
Tokiu metu nei nėštumu nei gresiančiu persileidimu to kas vyksta manau dar negalima pavadinti - manau pagal HCG apvaisinimas yra įvykęs ir tik-tik prasidėjusi implantacija  - pakraujavimas gali būti ir dėl jos g.gif Tačiau embrionas yra kelių ląstelių stadijoje ir nieko dar pasakyti negalima unsure.gif  Kaip jau kažkur rašiau, mano gydytojas sakė, kad tik 2 iš 3 apvaisinimų pasibaigia sėkminga implantacija ir tai yra natūralu... Dėl to ir nėra prasmės tokiu ankstyvu metu darytis HCG...

Tai, kad ta prasme darytis yra del kitu priezasciu. Kazanavicius man isvis 7DPO liepe HCG darytis doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif
Ir vel as su savo dvejonemis ateinu. Nu nezinau kaip elgtis. Jau 4 dienas teplioja rudai, buna tai pagerejimu, tai vel pagausejimu. Siandien 10 DPO, katik grizau is egzamino ir pasidariau After 10 juostelini testuka su vakariniu sysiu. Antra juostele pradejo rysketi dar pirmos minutes babaigoj, testukas ryskesnis palyginus su 8DPO drytu su ryiniu slapimu; vadinasi, kazkas mezgasi....bet kodel nesiliauja teplioti???? verysad.gif Ka daryti? unsure.gif Geriu dufastona kas 8 val. Rasiau laiska Klimui, tai pasiule tik foli, nescios vitaminus, dufastona ir laukima, nes man dar neveluoja mmm unsure.gif Gal man i ligonine kreiptis? Gal pakartoti kraujo HGC? Maziukas ilgai planuotas ir lauktas, todel labai bijau jo netekti unsure.gif
Testukas 10 DPO
Atsakyti
Nu jo, testas ryškenis, darykis dar HCG manau. Juk būna mmm ir nėštumo atvejais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 05 11, 21:05)
Nu jo, testas ryškenis, darykis dar HCG manau. Juk būna mmm ir nėštumo atvejais  doh.gif

Nu bet kaip gali mmm prasideti 7DPO? unsure.gif O implantacinis tepimas jau per ilgai uzsiteses gautusi unsure.gif
Gal palauksiu pirmadienio ir pasidarysiu HGC. Tada butu 14DPO ir normos jau zinomos butu, viskas paaisketu tada manau g.gif
Atsakyti
Hereja, tiesiog pasistenk kiek galima daugiau ilsetis, pagulek, kai tik gali.
Panasu, kad tikrai pas tave embrioniukas rausiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėčiau konsultacijos:
buvau tirtis skydliaukės ir gavau tokius rezultatus:
TSH - 2,87 (norma 0,400-4,00)
TF4 - 16,1 (norma 10,2-24,4)
Kaip suprantu, čia lyg ir viskas tvarkoj g.gif
Atsakyti
Merginos,pasakykit ar turi reiksmes diena , kada testerono tyrima daryti?Nebepaklausiau savo gydytojos.Bet jei butu tureje reiksmes diena,gal butu pasakiusi.Isklaidykit man abejones.
Atsakyti
QUOTE(Algirda @ 2006 05 15, 16:57)
Merginos,pasakykit ar turi reiksmes diena , kada testerono tyrima daryti?Nebepaklausiau savo gydytojos.Bet jei butu tureje reiksmes diena,gal butu pasakiusi.Isklaidykit man abejones.


Algirda, neturi reikšmės, nepergyvenk, linkiu teisingų rezultatų 4u.gif
Atsakyti
Bukit geros, kas nors man paverskit tuos HCG matavimo vienetus unsure.gif
14 DPO HCG 640 U/l (litre), o visur internete duotos normos mIU/ml g.gif Tai kiek cia bus, nemoku pasiversti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 15, 17:50)
Bukit geros, kas nors man paverskit tuos HCG matavimo vienetus unsure.gif
14 DPO HCG 640 U/l (litre), o visur internete duotos normos mIU/ml g.gif Tai kiek cia bus, nemoku pasiversti doh.gif


Esi akivaizdžiai nėščia, sveikinu 4u.gif
O dėl vienetų - kažkodėl man atrdo kad tas pats ar tais, ar tais vienetais g.gif bet galiu klyst, femme žinotų iki smulkmenų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 05 15, 19:00)
Esi akivaizdžiai nėščia, sveikinu  4u.gif
O dėl vienetų - kažkodėl man atrdo kad tas pats ar tais, ar tais vienetais  g.gif bet galiu klyst, femme žinotų iki smulkmenų  smile.gif

Tikrai ne tas pats, ir sveikinti nereikia, negimdini itaria cry.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 15, 19:08)
Tikrai ne tas pats, ir sveikinti nereikia, negimdini itaria cry.gif


Del ko itare? jeigu dar nesimato vaisiuko, tai gi dar mazai laiko paejo.
nevisada pamato tokiu laiku. tik nesijaudink viskas bus OK!
Atsakyti