Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Mergytes, esant nestuke.gif 8 DPO koks turetu but HCG kraujyje? g.gif Itariu, kad labai mazai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 09, 11:38)
Mergytes, esant nestuke.gif 8 DPO koks turetu but HCG kraujyje? g.gif Itariu, kad labai mazai unsure.gif


gali iš viso dar nebūti, hcg pradeda išsiskirti į kraują maždaug antrą parą po implantacijos, jei neklystu, o apvaisintas kiaušinėlis implantuojasi ne anksčiau kaip kokią penktą dieną po apvaisinimo.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 09, 11:46)
gali iš viso dar nebūti, hcg pradeda išsiskirti į kraują maždaug antrą parą po implantacijos, jei neklystu, o apvaisintas kiaušinėlis implantuojasi ne anksčiau kaip kokią penktą dieną po apvaisinimo.

Siandien man 8 DPO, apsiusiavau juostele, pamaciau toki vaizda , bet...teplioja jau antra diena man sad.gif Supanikavau, tai vaziuoju kraujo priduot HCG unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 09, 11:58)
Siandien man 8 DPO, apsiusiavau juostele, pamaciau  toki vaizda , bet...teplioja jau antra diena man sad.gif Supanikavau, tai vaziuoju kraujo priduot HCG unsure.gif



nu jo, kaip ir matosi kažkas g.gif sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 09, 12:17)
nu jo, kaip ir matosi kažkas g.gif sėkmės wub.gif

Jau nusileidau krauja, sake, jei kazkas buna, tai turi minimum 2 ar tai 4 rodyt g.gif
Atsakyti
Tai ar jau žinai atsakymą?
Šiaip jautriausias testukas fiksuoja nėštumą maždaug nuo 12 hcg, tai ir kraujas bent jau tiek turėtų parodyti.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 09, 15:07)
Tai ar jau žinai atsakymą?
Šiaip jautriausias testukas fiksuoja nėštumą maždaug nuo 12 hcg, tai ir kraujas bent jau tiek turėtų parodyti.

Ats siandien 18val arba ryt 11val, nes laboratorija daug darbo turi po sventiniu dienu g.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 09, 10:58)
Siandien man 8 DPO, apsiusiavau juostele, pamaciau  toki vaizda , bet...teplioja jau antra diena man sad.gif Supanikavau, tai vaziuoju kraujo priduot HCG unsure.gif


Herėja, man tai aiškiai matosi tas gerasis vaizdelis thumbup.gif
Atsakyti
8 DPO 12val paimtas kraujas parode HCG 6,1.
Bet man teplioja jau antra diena pienisko sokolado spalvos vandeningos isskyrom unsure.gif Ka daryti? Cia nestumas su gresianciu ankstyvu persileidimu? unsure.gif
Atsakyti
Herėja, o pas tave natūralus ciklas, be jokių stimuliacijų?Ovidrelio?
Na 6 aišku ne nulis, bet nykstamai informatyvu. Deja, nieko kito ir negalima tikėtis 8DPO. Nebent po poros dienų pakartojus pamatytum jau tikrai, ar kyla, ar visai nukrito.
Išskyros kažkokios neaiškios pas tave, gal iš viso nieko nereiškia, blogai būtų jei būtų kraujas.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 09, 18:10)
Herėja, o pas tave natūralus ciklas, be jokių stimuliacijų?Ovidrelio?
Na 6 aišku ne nulis, bet nykstamai informatyvu. Deja, nieko kito ir negalima tikėtis 8DPO. Nebent po poros dienų pakartojus pamatytum jau tikrai, ar kyla, ar visai nukrito.
Išskyros kažkokios neaiškios pas tave, gal iš viso nieko nereiškia, blogai būtų jei būtų kraujas.

Naturalus ciklas, be nieko, tik dufastonas. Pasirode katik ir sviesaus kraujo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2006 05 09, 18:02)
8 DPO 12val paimtas kraujas parode HCG 6,1.
Bet man teplioja jau antra diena pienisko sokolado spalvos vandeningos isskyrom unsure.gif Ka daryti? Cia nestumas su gresianciu ankstyvu persileidimu? unsure.gif


Tokiu metu nei nėštumu nei gresiančiu persileidimu to kas vyksta manau dar negalima pavadinti - manau pagal HCG apvaisinimas yra įvykęs ir tik-tik prasidėjusi implantacija - pakraujavimas gali būti ir dėl jos g.gif Tačiau embrionas yra kelių ląstelių stadijoje ir nieko dar pasakyti negalima unsure.gif Kaip jau kažkur rašiau, mano gydytojas sakė, kad tik 2 iš 3 apvaisinimų pasibaigia sėkminga implantacija ir tai yra natūralu... Dėl to ir nėra prasmės tokiu ankstyvu metu darytis HCG...
Atsakyti