Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Flegma @ 2012 04 17, 21:31)
Pas mani nieka nauja. Va ryt varau vizitui, tikiuos rasiu kur. ax.gif  Nesioju elastikus nuo apatiniu septintuku per kabliuka tarp treciuka i ketvirtuka apacioj iki virsuj esancia kabliuka tarp antruka i treciuka. Atsirada tarpuks tarp antruka i treciuka kairej. I vsio. STILIS,  VISISKAS. blink.gif


pakeitei klinika?
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 17, 21:33)
pakeitei klinika?

Siaip ne, bet matai, ne ketvirtadieni varau, tai kiton vieton teks eit. blush2.gif Jauciu visose vietose kur mana daktariki dirb busiu pabuvojus. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 04 17, 23:28)
Siaip ne, bet matai, ne ketvirtadieni varau, tai kiton vieton teks eit.  blush2.gif  Jauciu visose vietose kur mana daktariki dirb busiu pabuvojus. lotuliukas.gif


sekmytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 18, 08:12)
sekmytes  4u.gif

Tikiuos nepaklysiu biggrin.gif
Atsakyti
Aciu merginos, buvote teisios, siandien jau beveik gerai su tais elastikais, tik jei ilgiau pabunu susiciaupus, tada nemalonus jausmas pries praveriant burna, taip lyg blokuotu praverima. Bet kokia as veplu vepla, tiek prisiskaicius buvau blogio apie elastikus, aisku ir tas ju akivaizdumas, tie kabliai labai gasdino, kad nors ir mokiausi prie gydytojos kaip uzsideti juos, tai is tos baimes nebesu tikra ar taip dedu. Atrodo, kad kai ji uzdejo, tai visas sakandis susistojo kaip turi buti, centras jau galima sakyti lygus buvo, o kai pati uzsidedu taip nera unsure.gif Jauciu prisidirbsiu as su jais 'rezultatu' unsure.gif Ar tik neteks fotografuoti burnos ir siusti gydytojai emeilu rodyti ir ja trukdyti doh.gif Vaikai juk susitvarko, o as doh.gif Jau ant tiek man nesiseka su tais dantimis, atrodo lyg kas uzkeike sad.gif
Atsakyti
Treniruokis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 18, 13:06)
O lengvai priima kitur? smile.gif

Nu kol kas be problemu. Svarbiausia, ka su daktarikes palaiminimu.i ka pas ja. Manau.
Beje, as jau po vizita;)
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 04 18, 17:24)
Nu kol kas be problemu. Svarbiausia, ka su daktarikes palaiminimu.i ka pas ja. Manau.
Beje, as jau po vizita;)


kaip sekesi?
Atsakyti
Buvau šiandien vizite, sakė viskas gerai su tuo sukandimu, geras jis. Sako galim nuimti breketus ir palikti tik ant paskutinių krūminių apačioje, bet reikia į tarpukus laikinus implantukus įstatyti, paklausiau kiek kainuotų - vienas virš 3 000, o reikia dviejų doh.gif ir taip ramiai, lyg aš čia tuos tūkstančius ir skinu nuo medžio laikiniems implantams kažkokiems doh.gif lotuliukas.gif

Paklausiau dėl centro, nes niekad nieko nesakydavo, sakė prieš nuimant sutvarkys, sakė greitai tvarkosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 19 balandžio 2012 - 12:27
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 18, 19:04)
kaip sekesi?

Saki, ka virsutinia lanka dantai dailiai susiriktaven. Sakandis i gan gerai tvarkos. Virstiniam zandikauly per visus kruminius iskiekvienos puses prikabineja tas gumines"grandineles". Apacioj perklijava breketa ant pirmuka. I beveik iki vizita pabaigos tas dantis neodrelis stoveja kaip stiks. ax.gif
Daba esu nelaiminga, nes puosiuos cielais 3 elastikai( vis da pandas).Ein nuo septintuka virsuj iki sestuka apacioj, paskuiprikabinu ant kabliuka tarpantrukai treciuka. Taip pat kabinu abejose pusese. Graziausia su paskutiniu elastiku. Ein per visa fasada. blink.gif Ein nuo desines puses virsutinia tarp antruka treciuka( kabinu ant tarp ju esancia kabliuka) uznerts per virsutinius prikinius( per pirmuka)i zemyn iki kabliuka tarp treciuka ketvirtuka apcioj. Kai grisiu namo imesiu " grazias" potograpijas. I taip reiks nesiot istisa para. blink.gif Kaip reiksdarbe pasirodyt!!!!!!!!!!!
Einu sokoladais nuoskandu skandyt.
Ai, da kas. Kai vakare valiaus sava "grozybes", tai vos eja tarpdanciu siulu praeit per tapdancius( apatines tarpdanciu dalis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flegma: 19 balandžio 2012 - 16:32
QUOTE(Congeniality @ 2012 04 18, 13:26)
Aciu merginos, buvote teisios, siandien jau beveik gerai su tais elastikais, tik jei ilgiau pabunu susiciaupus, tada nemalonus jausmas pries praveriant burna, taip lyg blokuotu praverima. Bet kokia as veplu vepla, tiek prisiskaicius buvau blogio apie elastikus, aisku ir tas ju akivaizdumas, tie kabliai labai gasdino, kad nors ir mokiausi prie gydytojos kaip uzsideti juos, tai is tos baimes nebesu tikra ar taip dedu. Atrodo, kad kai ji uzdejo, tai visas sakandis susistojo kaip turi buti, centras jau galima sakyti lygus buvo, o kai pati uzsidedu taip nera unsure.gif Jauciu prisidirbsiu as su jais 'rezultatu' unsure.gif Ar tik neteks fotografuoti burnos ir siusti gydytojai emeilu rodyti ir ja trukdyti doh.gif Vaikai juk susitvarko, o as doh.gif Jau ant tiek man nesiseka su tais dantimis, atrodo lyg kas uzkeike sad.gif



Suprantu Tave smile.gif. Man irgi būna juodų dienų, atrodo, kad viskas einasi ne taip, kaip norėtasi, bet... savo minčių galia gali bandyti veikti tai.

Paskutiniu metu mano gyvenime daug streso - šiandien nusipirkau akmenį juodą, kuri traukia sėkmę ir apsaugo nuo kitų žmonių negatyvo. smile.gif man tai padeda. Linkiu rasti savo būdą atsipalaiduoti.
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 19, 13:26)
Buvau šiandien vizite, sakė viskas gerai su tuo sukandimu, geras jis. Sako galim nuimti breketus ir palikti tik ant paskutinių krūminių apačioje, bet reikia į tarpukus laikinus implantukus įstatyti, paklausiau kiek kainuotų - vienas virš 3 000, o reikia dviejų  doh.gif  ir taip ramiai, lyg aš čia tuos tūkstančius ir skinu nuo medžio laikiniems implantams kažkokiems  doh.gif  lotuliukas.gif

Paklausiau dėl centro, nes niekad nieko nesakydavo, sakė prieš nuimant sutvarkys, sakė greitai tvarkosi...


O kam reikia tų laikinių implantų? Negali be jų?
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 19, 18:56)
O kam reikia tų laikinių implantų? Negali be jų?


Galiu, tik nenuims tada breketų, kol neįsistatysiu trūkstamų dantukų smile.gif nu bet geriau palauksiu nei tiek tūkstančių mokėsi, kad greičiau būtų doh.gif
Atsakyti