Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

O as vel nesamoniu prisapnavau. blink.gif
Nepamenu kaip, bet kai pazrejau i sava kaplius, ziuriu, ka priekiniai dviem "aukstais" i po biski nuskelti. Nu i nafik, misliju per sapna, ka reiks daryt...? Tai jau teks estetini daryt, ale kaip te sutvarkys. Paskui pabudau. Liezuvis vel eilini kart buva pasiust i razvetke. doh.gif
Beje, varau vizitui treciadieni. Reiks tik ta klinikele susirast.
Atsakyti
Man šiandien pakeitė vielą iš 16-os į 18-ą (įtariu, kad pasipriešinimas vielos stipresnis). Palygino centrinių ilgį, nes vienas nusivalgęs, pragręžė ir ištiesino liniją tarp centrinių (klausė, ar noriu, kad būtų toks lyg trikampiukas-tarpelis prie dantenų, nes ten dantys siauresni, tai sakiau, kad noriu tiesaus susiglaudimo), uždėjo tokią vielutę, kad jie prisitrauktų vienas prie kito. Dabar tokie truputį jautrūs spaudimui dantys.
Dabar vizitas po 2 mėn. štai pvz., kad ir su paprastais breketais nereikia kas mėn bėgioti pas gyd. Vizito kaina 150 Lt.
O dirba Latkauskienė kaip robotukas, jaučiuosi patikimose rankose.
Atsakyti
Sveikos, minėjau, kad apačioje bandysim mažinti tarpukus, kad reiktų tik po vieną dantuką statyti, bet nenoriu doh.gif jaučiu ir jau šiek tiek matau, kad važiuoja tada sukandimas, kai pamačiau, nebesidedu elastikų, o vizitą pasiankstinau dviem savaitėm doh.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi jau pradejau draugyste su elastikais. Breketams buvau visai nejautri, o su siais dabar matyt viso kosmaro pradzia. Reikia nesioti net 3 ir VISA PARA doh.gif Sedziu be faziu, naktis nemiegota, nors regis ir neskaudejo smarkiai. Su breketais nebuvo atvejo, kad nemiegociau. Vaistu del tokio skausmo tikrai neimsiu, nes nepraktikuoju to, o ir nelogiska, nes skauda nedaug, bet vadinasi vientisas, nepraeinantis skausmas daro savo ir trukdo miegui.
As ju dar ne nekeiciau, kai vakar uzdejo ir man vistiek jauciasi tempimas, tai ar yra prasme detis naujus, dar stipresnius? Sake keisti kas ryta ir vakara, bet ar verta? Man jie net neatrodo issitempe, kai nusiiimu unsure.gif
Ar praeina is viso tas elastiku skausmas, ar priprantama? Bijau, kad teks pasiduoti..
Atsakyti
is mergaiciu atsiliepimu kiek suprantu kaip ir po paverzimo.. paskauda pora trejetu dieneliui ir geriau palieka mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, tikrai po elastikų kelios dienelės maudenimo ir viskas vėl tvarkoje. Aš nešiojau beveik metus ištisą parą tik gerai, kad vienoj pusėj..
Atsakyti
Oi, sopa šiandien dantis...
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2012 04 17, 10:53)
Sveikos, as irgi jau pradejau draugyste su elastikais. Breketams buvau visai nejautri, o su siais dabar matyt viso kosmaro pradzia. Reikia nesioti net 3 ir VISA PARA doh.gif Sedziu be faziu, naktis nemiegota, nors regis ir neskaudejo smarkiai. Su breketais nebuvo atvejo, kad nemiegociau. Vaistu del tokio skausmo tikrai neimsiu, nes nepraktikuoju to, o ir nelogiska, nes skauda nedaug, bet vadinasi vientisas, nepraeinantis skausmas daro savo ir trukdo miegui.
As ju dar ne nekeiciau, kai vakar uzdejo ir man vistiek jauciasi tempimas, tai ar yra prasme detis naujus, dar stipresnius? Sake keisti kas ryta ir vakara, bet ar verta? Man jie net neatrodo issitempe, kai nusiiimu unsure.gif
Ar praeina is viso tas elastiku skausmas, ar priprantama? Bijau, kad teks pasiduoti..

Su kiekviena diena bus geriau wink.gif
Atsakyti
smile.gif nenusimink, tikrai nereikia nuleisti ranku - viskas link gero drinks_cheers.gif .

Flegma, kas pas Tave naujo? smile.gif i kuria puse judi?


Zmones, turiu klausima - Jusu paskutiniai dantys virsuje stovi tiesiai (abu krastai) ar yra pasvire? Man atrodo, kad mano dantys virsutiniai yra pasvire, breketai priklijuoti ant ju ne per viduri - reikes eiti aiskintis, nes vienas is viso pasisuko i isorine puse labai blink.gif

Atsakyti
pas mane jei ziureti pagal isorine linija kaip ir tiesiai, o jei is vidines ar kitu pusiu - pasisuke i zanda. PS: pas mane tik ant 1 danties yra breketas, ant kitu 3 paskutiniu nera. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 17, 18:34)
smile.gif nenusimink, tikrai nereikia nuleisti ranku - viskas link gero  drinks_cheers.gif .

Flegma, kas pas Tave naujo? smile.gif i kuria puse judi?
Zmones, turiu klausima - Jusu paskutiniai dantys virsuje stovi tiesiai (abu krastai) ar yra pasvire? Man atrodo, kad mano dantys virsutiniai yra pasvire, breketai priklijuoti ant ju ne per viduri - reikes eiti aiskintis, nes vienas is viso pasisuko i isorine puse labai blink.gif

pas mane ant paskutiniu visai ner breketu
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 17, 18:34)
smile.gif nenusimink, tikrai nereikia nuleisti ranku - viskas link gero  drinks_cheers.gif .

Flegma, kas pas Tave naujo? smile.gif i kuria puse judi?
Zmones, turiu klausima - Jusu paskutiniai dantys virsuje stovi tiesiai (abu krastai) ar yra pasvire? Man atrodo, kad mano dantys virsutiniai yra pasvire, breketai priklijuoti ant ju ne per viduri - reikes eiti aiskintis, nes vienas is viso pasisuko i isorine puse labai blink.gif

Pas mani nieka nauja. Va ryt varau vizitui, tikiuos rasiu kur. ax.gif Nesioju elastikus nuo apatiniu septintuku per kabliuka tarp treciuka i ketvirtuka apacioj iki virsuj esancia kabliuka tarp antruka i treciuka. Atsirada tarpuks tarp antruka i treciuka kairej. I vsio. STILIS, VISISKAS. blink.gif
Atsakyti