Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Sveikos,

QUOTE(Novia @ 2012 04 12, 19:22)
Taip mano protiniu rovimas nezavintis  doh.gif


fear.gif fear.gif fear.gif

manęs tas ,,malonumas" laukia po savaitės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 04 13, 10:25)
Sveikos,
fear.gif  fear.gif  fear.gif

manęs tas ,,malonumas" laukia po savaitės  unsure.gif



Nebijok, ne visoms taip jau ir blogai buna. Man prieš savaite istrauke viena protini, kitas laukia kitos savaites smile.gif. Nieko baisaus nebuvo, jokio skausmo, tik lengvas maudimas ir tik pirmaja diena. Galeciau kasdien traukti jei tik tiek skausmo tebutu tongue.gif Vakar pakeite orto abi vielas, tai skauda dantukus labiau nei po protinio rovimo.. g.gif
Sekmes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingabag: 13 balandžio 2012 - 10:47
QUOTE(ingabag @ 2012 04 13, 11:46)
Nebijok, ne visoms taip jau ir blogai buna. Man prieš savaite istrauke viena protini, kitas laukia kitos savaites smile.gif. Nieko baisaus nebuvo, jokio skausmo, tik lengvas maudimas ir tik  pirmaja diena. Galeciau kasdien traukti jei tik tiek skausmo tebutu  tongue.gif  Vakar pakeite orto abi vielas, tai skauda dantukus labiau nei po protinio rovimo..  g.gif
Sekmes.

labai ačiū 4u.gif reikia nusiteikti pozityviai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 09, 18:45)
Jau senokai rodziausi... tad.. Istraukto dantuko tarpas traukiasi... aisku noretusi visko greiciau, bet su dantu vaiksciojimu nereik skubet, kad veliau nebutu bedu... jau beveik 3 menesiai kaip istrauktas dantukas, centro atstatymui...

Apacioje reik traukt ta dantuka kuris neprikabintas, netelpa jis niekaip man... bet kazkaip pamasciau jei ji viena istrauksiu ar viskas bus gerai su sakandziu?
user posted image



As kazkaip nelabai suprantu kaip tau centra atstatys kai to dantuko nebus, nes tada tu priekyje tarp abieju iltinuku turesi tik 3 dantukus jeigu neklystu, centra paemus jis turetu but per vidurinio dantuko viduri.. g.gif ax.gif Hmmm...bet gal orto turi kokia ideja, ir jei jis tikrai netelpa gal kitos iseities nera. smile.gif

Aciu uz naujus namucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabiux25: 14 balandžio 2012 - 19:52
QUOTE(gabiux25 @ 2012 04 14, 20:49)
As kazkaip nelabai suprantu kaip tau centra atstatys kai to dantuko nebus, nes tada tu priekyje tarp abieju iltinuku turesi tik 3 dantukus jeigu neklystu, centra paemus jis turetu but per vidurinio dantuko viduri..  g.gif  ax.gif Hmmm...bet gal orto turi kokia ideja, ir jei jis tikrai netelpa gal kitos iseities nera.  smile.gif

Aciu uz naujus namucius  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



tai va ir man dabar milijonas klausimu...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 14, 19:54)
tai  va ir man dabar milijonas klausimu...


Gal dar pries traukiant dantuka verta butu pasikalbeti su orto, pasitikslinti tolimesni gydymo plana,ka ir kaip ji zada daryti,kad ramiau butu..aisku cia tik mano nuomone. ax.gif
Atsakyti
O man rytoj pirmas kartas po uždėjimo pas gyd. Laukiu, ką naujo pasakys.
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 15, 13:10)
O man rytoj pirmas kartas po uždėjimo pas gyd. Laukiu, ką naujo pasakys.


As irgi parskrendu rytojaus vizitui, jau turejo but kaip ir pries paskutinis, bet dar teks karta ar pora grizt. doh.gif Irgi laukiu nesulaukiu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiux25 @ 2012 04 14, 23:05)
Gal dar pries traukiant dantuka verta butu pasikalbeti su orto, pasitikslinti tolimesni gydymo plana,ka ir kaip ji zada daryti,kad ramiau butu..aisku cia tik mano nuomone. ax.gif


atidejau traukima iki sekancio vizito, tik gera savaite liko laukt,....
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 15, 15:26)
atidejau traukima iki sekancio vizito, tik gera savaite liko laukt,....


saunu smile.gif Pasiklausinesi orto,gal nuramins uztikrins, pasakys tolimesnius planus bus tada gal kiek lengviau 4u.gif
Atsakyti
Man abskritai keista, kai reikia šalinti istrižose vietose (1 viršuje -kitą apačioje), kad gerai susikąstų... Na, bet aš negaliu pofesionaliai to komentuoti, tiesiog įtartinai atrodo. Tikrai viską išsiaiškink. O tai viršuje trūko vieno dantuko, kad centras buvo pavažiavęs?


Gal galite kas nors parekomenduoti permatomą nebalinantį skalavimo skystį? smile.gif
Užsidėjau vietoj baltų permatomas gumas - jau geltonos nuo vaišių Velykinio stalo biggrin.gif, nusidėjau su kariu, vynu ir t.t. Atrodau - doh.gif , bet jau, vizitas "greitai", t.y. po mėnesio biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 16, 18:32)
Man abskritai keista, kai reikia šalinti istrižose vietose (1 viršuje -kitą apačioje), kad gerai susikąstų... Na, bet aš negaliu pofesionaliai to komentuoti, tiesiog įtartinai atrodo. Tikrai viską išsiaiškink. O tai viršuje trūko vieno dantuko, kad centras buvo pavažiavęs?
Gal galite kas nors parekomenduoti  permatomą nebalinantį skalavimo skystį? smile.gif
Užsidėjau vietoj baltų permatomas gumas - jau geltonos nuo vaišių Velykinio stalo biggrin.gif, nusidėjau su kariu, vynu ir t.t. Atrodau  - doh.gif , bet jau, vizitas "greitai", t.y. po mėnesio  biggrin.gif .



virsuje vienas dantukas istrauktas vaikysteje, todel ir nuvaziaves centras..
apacioje danties traukimas ne del centro, jis netelpa...
Atsakyti