Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 05, 00:25)
Tas busimas tarpas (dabar ten pieninis dantis) neturi susistumti, ten naujas dantis turi isdygti arba yra tokia galimybe, kad ne. Tada operaciniu budu pasalintu esanti dantenose ir detu dirbtini. Todel as ir nerimauju, nes man daug laiko gali tekti buti be treciuko, todel ir kalbu apie laikinaji  4u.gif

Jei visgi kažkuris iltinis nuspręstų ilgai nedygti, tai yra kitas variantas - prapjauti viršuje dantenos gabaliuką ir užklijuoti ant dar neišdygusio breketą bei tokiu būdu „nutempti“ jį žemyn. Man buvo panaši situacija, vienas dantis greitai pats išdygo, o kitas ne, tai tokį būdą taikėm. Buvo baisu, kad bus labai atvira dantena ar dar kas nors, bet išaugo taip pat sėkmingai kaip ir tas, kuris natūraliu būdu. Tad kol kas jums nėra reikalo baimintis.
Aš irgi norėjau, kad dėtų laikinai dirbtinį, bet po to pagalvojau, kad nėra reikalo, kadangi nelabai matėsi, niekas net nepastebėdavo, nes tiesiog stengdavausi santūriau juoktis ir šypsotis. Be to, vienas dantis labai greitai pradėjo dygti, tai kiek aš su tuo dirbtiniu spėčiau pabūti...
Atsakyti
Kazkaip labai jau tylu pas mus...

man pradejo skaudet danti, negi kokia skylute...
Atsakyti
Sau_lu_te, bet jau graziai Tavo dantukai surikiuoti thumbup.gif
tas paklydelis atrodo taaaaip toli unsure.gif

as manau, jei orto siulo traukt, tai zino del centru. Ir tikiu, kad jo traukimas netrukdys bendro centro ieskojimui g.gif

+Burbule+ pas mane sakandis itariu neaisku kiek kartu spejo pasikeist slankiojant dantukams.. bet Tau kai tik ant 6 uzdeta, tai neisivaizduoju kaip be apatiniu "sutampys" sakandi, juk elastiku nera kur kabint, bet gal yra kitu budu.. Nors kai Tavo tik toks minimalus nuokrypis gal tas sakandis ir keiciasi visai nezymiai rolleyes.gif

itariu visos dar kiausinius kemsat biggrin.gif

man jau ketvirtadieni pagaliau pas orto, laukiu nesulaukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2012 04 10, 20:56)
Sau_lu_te, bet jau graziai Tavo dantukai surikiuoti  thumbup.gif
tas paklydelis atrodo taaaaip toli  unsure.gif

as manau, jei orto siulo traukt, tai zino del centru. Ir tikiu, kad jo traukimas netrukdys bendro centro ieskojimui  g.gif



siaip dantukai tai kaip ir tiesus... buvo likes tik tas paklydelis ir tvarkyt centra jei noriu... pasirinkau tvarkyt centra ir pratest breketu nesiojima kokiem metukam... tas paklydelis ir yra tolokai, siaip jis man kliuna biski, nu nesmagu burnoje, nes ji pastoviai jauti ta dantuka...
bijau as ji dabar traukt kai pradejo kankint dvejones del to sakandzio... o galvojau eisiu sia arba kita savaite issitraukt, nes pas orto 24 diena ir gales jau tvarkyt graziai apacia...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 10, 21:17)
bijau as ji dabar traukt kai pradejo kankint dvejones del to sakandzio... o galvojau eisiu sia arba kita savaite issitraukt, nes pas orto 24 diena ir gales jau tvarkyt graziai apacia...


na jei jis bet kuriuo atveju netelpa, tai kito pasirinkimo kaip ir nera...
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2012 04 10, 21:54)
na jei jis bet kuriuo atveju netelpa, tai kito pasirinkimo kaip ir nera...



dbr ir higienai uzsirasius 24 diena... tj kada geriau man ta danti traukt?
Atsakyti
as higienai ejau po kokio menesio po rovimo, bet tik todel, kad 2 sav neprasiziojau biggrin.gif siaip sake higiena gali daryti jau po sugijimo (~ 2 sav.), tik tiek, kad atsargiau daro mirksiukas.gif

tai pasiskaiciavus, kaip ir reiketu niekur toli nebetempti.. ax.gif
Atsakyti
ačiū už naujus namus 4u.gif
o aš laukiu rytojaus, kaip kokio išganymo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 10, 22:02)
dbr ir higienai uzsirasius 24 diena... tj kada geriau man ta danti traukt?

Man gydytoja sakė, kad geriausiai higieną daryti prieš traukimą, arba, jei nėra kitos išeities, kai ištraukto danties žaizdelės užgijusios (apie 2-3 sav. gyja) smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

vakar pasidariau higieną ir nuėmė jau anspaudus thumbup.gif
noriu noriu breketų lotuliukas.gif

QUOTE(Novia @ 2012 04 10, 22:20)
as higienai ejau po kokio menesio po rovimo, bet tik todel, kad 2 sav neprasiziojau biggrin.gif


taip baisiai buvo ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 04 12, 08:44)
Sveikos,

vakar pasidariau higieną ir nuėmė jau anspaudus  thumbup.gif
noriu noriu breketų  lotuliukas.gif
taip baisiai buvo ?  unsure.gif


Taip mano protiniu rovimas nezavintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2012 04 12, 19:22)
Taip mano protiniu rovimas nezavintis  doh.gif


cia su tais protiniais daugelio patirtis nekokia
Atsakyti