Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 06, 11:09)
Kur visos? Kiaušinius marginate smile.gif

Dirbam dirba. Pagaliau savaitgaliu bandysiu megautis.

Pas mani stilis dantu fronte. Daros arklinis tarps kairej puse tarp antruka i treciuka. Mazesnis tarps desinej pusej.
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 04 06, 10:24)
Burnos priežiūros aparatas.
Aš irgi mąstau jį nusipirkti. Kažin verta? Tos kurios naudojate, patenkintos? nes man irgi panika yra, kad aš blogai dantis išsivalau, prie tarpdančių normaliai neprieinu unsure.gif

cool.gif man toks klausimas nebekyla - turiu ir nebeįsivaizduoju, kaip be ano reikia išsivalyti tvarkingai dantis. Dabar gailiuosi, kad kelioninio nepirkau - bet tą klaidą netrukus ištaisysiu. Kadangi dažnokai tenka keliaut ir tuo metu didžiojo su savimi nesitampau, tai man jo net labai trūksta tuo metu ax.gif

Labas 4u.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos,

Tie pageltonavimai - tai duodu 99 proc., kad klijai pagelto prie breketų, nieko čia tokio.

Žinot ką pastebėjau, kad po Listerino ryte dantys būna geltonoki? Kokį Jūs skystį naudojat? smile.gif

Pas mane situacija tokia - vienas iltinis, kuriam buvo perklijuotas breketas neseniai, atsilieka gerokai nuo kito. Bandysim tiesinti smile.gif. kažin, iltiniai greitai tiesinasi? Vienas beveik idealiai stovi.
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 06, 22:23)
smile.gif  sveikos,

Tie pageltonavimai - tai duodu 99 proc., kad klijai pagelto prie breketų, nieko čia tokio.

Žinot ką pastebėjau, kad po Listerino ryte dantys būna geltonoki? Kokį Jūs skystį naudojat? smile.gif

Pas mane situacija tokia - vienas iltinis, kuriam buvo perklijuotas breketas neseniai, atsilieka gerokai nuo kito. Bandysim tiesinti smile.gif. kažin, iltiniai greitai tiesinasi? Vienas beveik idealiai stovi.



As naudoju splat, ir tai labai stengiuosi tu skysciu riboti, o del listerino girdejau kad geltonuoja dantis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2012 04 07, 11:16)
As naudoju splat, ir tai labai stengiuosi tu skysciu riboti, o del listerino girdejau kad geltonuoja dantis  schmoll.gif

g.gif gal ne skystyje bėda, o pačiuose dantyse - visuomet naudoju Listeriną ir niekuomet nesiskundžiau, kad geltonuotų ar dėmės atsirastų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 04 07, 22:41)
g.gif gal ne skystyje bėda, o pačiuose dantyse - visuomet naudoju Listeriną ir niekuomet nesiskundžiau, kad geltonuotų ar dėmės atsirastų  rolleyes.gif

Skystyje skystyje.. as buvau su listerinu gerokai dantis nusigeltoninus.. tai kai nuejau higienai man tai tik patvirtino, kad cia jo kalte unsure.gif
Atsakyti
Visas Holivudines mergaites su šv. Velykomis mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Jau senokai rodziausi... tad.. Istraukto dantuko tarpas traukiasi... aisku noretusi visko greiciau, bet su dantu vaiksciojimu nereik skubet, kad veliau nebutu bedu... jau beveik 3 menesiai kaip istrauktas dantukas, centro atstatymui...

user posted image

Apacioje reik traukt ta dantuka kuris neprikabintas, netelpa jis niekaip man... bet kazkaip pamasciau jei ji viena istrauksiu ar viskas bus gerai su sakandziu?


user posted image

Grazaus dantuku vaizdo nera, bet bus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sau_lu_te: 09 balandžio 2012 - 19:45
QUOTE(Novia @ 2012 04 08, 08:58)
Skystyje skystyje.. as buvau su listerinu gerokai dantis nusigeltoninus.. tai kai nuejau higienai man tai tik patvirtino, kad cia jo kalte  unsure.gif

Aš tai ir bandau pasakyti - kad galbūt jūsų ar dar kažkieno konkrečiai dantukams Listerinas netinka. Kitaip kodėl tada manieji negeltonuoja, nors jau daug metų ištisai jį naudoju smile.gif - jei būtų tik skystyje bėda, geltonuotų visiems ax.gif

Atsakyti
Taip, su dantukais nepaskubėsi sad.gif O norisi greitų rezultatų.
Aš irgi šiandien pastebėjau, kad pas mane kažkaip pasikeitė sąkandis, bet ar gali taip būti, jei pas mane tik viršuje šeši breketai?
Toks jausmas lyg norėtųsi, kad apatiniai būtų labiau priekyje, kad patogiai sukąsti.
Be to, tas stumiamas dantis pas mane toks truputį lenktas į vidų, tai viršutinė riba (arčiau dantenų) jau per daug išsikišo, o apatinė dar per mažai. Pradedu nervintis.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti